X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Androlog świętokrzyskie(Kielce) lub podkarpackie(Rzeszów)
Odpowiedz

Androlog świętokrzyskie(Kielce) lub podkarpackie(Rzeszów)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • dziubek_agusia Znajoma
    Postów: 28 1

    Wysłany: 1 lutego 2017, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę o pomoc, mąż ma się zgłosić do androloga. Najbliżej mamy do Kielc(Gameta)ub Rzeszowa(Parens). Może ktoś był,może kogoś polecić? Pomóżcie....

    dziubek_agusia
  • Sylwia Sylwia Autorytet
    Postów: 3174 3183

    Wysłany: 1 lutego 2017, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Kielcach nie ma androloga, ani w Gamecie, ani w żadnej poradni itp. Dlatego szukałabym w Rzeszowie ew. w Krakowie.

    My sami jeździmy na konsultacje do Warszawy - 180 km, choć może jeszcze spróbujemy skonsultować się z andrologiem w Krakowie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2017, 14:38

    atdc9vvjubcfojyx.png
    2015 r. - Rozpoczęcie starań, oligozoospermia ekstremalna - Novum, od 2019 Macierzyństwo,
    17.12.2019 r. ICSI, punkcja
    16.01.2020 r. Crio Blastusia 3.1.1.
    6 dpt - bhcg 16,2
    25 dpt jest ♥️
    Mamy jeszcze❄️❄️❄️ 3.1.2., 4.1.1., 4.2.3.
  • dziubek_agusia Znajoma
    Postów: 28 1

    Wysłany: 1 lutego 2017, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odp. Mój gin.kazał skonsultować męża z andrologiem i polecił nam oba miejsca. Są to ośrodki gdzie zajmują się leczeniem bezplodnosci, także chyba jakąś wiedzę posiadają....? Wiemy że problemem jest morfologia plemników:tylko 1%,poza tym parametry w normie. Czy warto udać się do Gamety lub Parensa czy szukać androloga?

    dziubek_agusia
  • Sylwia Sylwia Autorytet
    Postów: 3174 3183

    Wysłany: 2 lutego 2017, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gamety nie polecam, w szczególności jeśli chodzi o problem męski a to z tego względu, że nie mają androloga (jest chyba urolog z tego co kojarzę). W całym świętokrzyskim nie ma ani jednego androloga. W przypadku mojego Męża rozłożyli ręce i nawet nie potrafili wskazać gdzie szukać pomocy. Dopiero na tym forum Dziewczyny poleciły mi andrologów, z których pomocy teraz korzystamy. A w samej Gamecie od razu będą chcieli robić ivf (u nas tak było mimo, że nawet nie diagnozowali męża, ani nie próbowali leczyć a wyniki bylły takie, że ivf byłoby bez sensu). Nie wiem jak to jest w Parensie w Rzeszowie.

    atdc9vvjubcfojyx.png
    2015 r. - Rozpoczęcie starań, oligozoospermia ekstremalna - Novum, od 2019 Macierzyństwo,
    17.12.2019 r. ICSI, punkcja
    16.01.2020 r. Crio Blastusia 3.1.1.
    6 dpt - bhcg 16,2
    25 dpt jest ♥️
    Mamy jeszcze❄️❄️❄️ 3.1.2., 4.1.1., 4.2.3.
  • dziubek_agusia Znajoma
    Postów: 28 1

    Wysłany: 2 lutego 2017, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeśli chodzi o Warszawę,czy Kraków,to mogłabym prosić jakieś namiary? Jestem po prostu zielona w tym temacie,nie mam zadnego punktu zaczepienia,dlatego szukam pomocy tu...

    dziubek_agusia
  • Sylwia Sylwia Autorytet
    Postów: 3174 3183

    Wysłany: 2 lutego 2017, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie rok temu czułam się tak samo :)Nie martw się, jeżeli u Was problemem jest tylko morfologia to nie będzie tak źle :) Jesli chodzi o androloga w Krakowie to dr Leszek Bergier, jeśli chodzi o Warszawę to dr Jan Wolski, ale może najpierw spróbujcie w Rzeszowie, tam też pewnie zajdzie się jakiś androlog, a w międzyczasie faszeruj męża witaminami. Mój brał salfazin, a później proxeed plus (ten drugi jest niestety bardzo drogi:( )brał też macę. Dużo osób bierze androvit, ogólnie suplementy. Warto też zmienić styl życia: dieta (ograniczyć kurczaki), zero piwa i papierosów, więcej ruchu, prysznice i kąpiele w letniej wodzie, żadnej sauny!, luźna bielizna, wbrew pozorom to pomaga :)

    atdc9vvjubcfojyx.png
    2015 r. - Rozpoczęcie starań, oligozoospermia ekstremalna - Novum, od 2019 Macierzyństwo,
    17.12.2019 r. ICSI, punkcja
    16.01.2020 r. Crio Blastusia 3.1.1.
    6 dpt - bhcg 16,2
    25 dpt jest ♥️
    Mamy jeszcze❄️❄️❄️ 3.1.2., 4.1.1., 4.2.3.
  • dziubek_agusia Znajoma
    Postów: 28 1

    Wysłany: 2 lutego 2017, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie te dwa nazwiska przewijają się tu na forum :-) troszkę dziś poczytałam i w Rzeszowie ciężko o kogoś,kto ma coś wspólnego z andrologiem,na chwilę obecna zdecydowaliśmy się na Lublin i ovum, zobaczymy co tam ciekawego usłyszymy,jeśli nic,to wybierzemy dr Wolskiego. Bardzo dziękuję Ci za pomoc,pozdrawiam :-)

    dziubek_agusia
  • dziubek_agusia Znajoma
    Postów: 28 1

    Wysłany: 2 lutego 2017, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prysznice i kąpiele zawsze są w praktycznie zimnej wodzie, ruchu brak-praca siedząca, zjada Wit C E kwas foliowy i właśnie chyba musimy ten salfazin zakupić(bez recepty?)Bo przed pierwszą ciąża brał i pomogło :-) choć morfologia była wtedy na granicy a nie 1% :-( jeszcze raz bardzo dziękuję :-)

    dziubek_agusia
  • Sylwia Sylwia Autorytet
    Postów: 3174 3183

    Wysłany: 2 lutego 2017, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bez recepty :) Powodzenia

    atdc9vvjubcfojyx.png
    2015 r. - Rozpoczęcie starań, oligozoospermia ekstremalna - Novum, od 2019 Macierzyństwo,
    17.12.2019 r. ICSI, punkcja
    16.01.2020 r. Crio Blastusia 3.1.1.
    6 dpt - bhcg 16,2
    25 dpt jest ♥️
    Mamy jeszcze❄️❄️❄️ 3.1.2., 4.1.1., 4.2.3.
  • Tamalka Koleżanka
    Postów: 41 1

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Parens w Rzeszowie nie ma androloga. Mąż robił tam badania i zaoferowano jedynie konsultację z ginekologiem lub urologiem.

    07.2015 - początek starań
    2017 - kiepska morfologia, ruchliwość, żywotność
    07.2017 - HSG (ok), fragmentacja DNA 36%
    03.2018 - laparoskopia: lewy jajowód niedrożny
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ