X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Asthenozoospermia
Odpowiedz

Asthenozoospermia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2014, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was serdecznie kobietki :) U mojego męża stwierdzono Asthenozoospermia . Pomógł by mi ktoś zinterpretować wyniki ? Proszę o wiadomość na pw. Pozdrawiam Serdecznie

  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 5 marca 2014, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli niska ruchliwość? mój chyba też taka diagnoze bedzie miał :9
    płakać się chce;(

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie kochana bardzo słaba ruchliwość :( tak mi się wydaję , lecz nie znam się dokładnie na tych wynikach. Dlatego napisałam tutaj

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może to wynikać z przegrzania lub palenia papierosów.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może warto, aby mąż brał jakieś witaminy na męską płodność.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2014, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie było mnie troszkę czasu.... Tak tak kochana pali papieroski ... Ahh nie wiem co to będzie obecnie jest w delegacji więc nici z starania :(

  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 16 maja 2014, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj tez ma bardzo slaba ruchliwosc + aglutynacja I stopnia. Po 3 miesiecznej suplementacji zplusa w ruchliwosci tylko kilka procent na plus,za to wydluzony czas uplynnienia...

    svchvfxmiau6k2p0.png
  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mojego męża też wykryto astenozoospermie (obniżony odsetek plemników o prawidłowej ruchliwości) pod badaniu nasienia (morfologia na granicy 4% z czego polowa wykazuje brak ruchu).Od grudnia bierze 2x1tab Profertil,w marcu ponowne badania z posiewem a w miedzyczasie wizyta u urologa/androloga i usg dla sprawdzenie czy nie jest to głębszy problem niż tylko obniżona jakość nasienia z powodu palenia.

    Anja89 jak dzisiejsze badanie nasienia Twojego Lubego???

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnes wynik odbieramy w środę dopiero :) możliwe, że we wtorek już będzie, ale nie damy rady pojechać.

    U nas ruchliwość się poprawiła po embolizacji żylaków powrózka nasiennego (pierwsze badanie 3 miesiące po zabiegu), ale nie jest jeszcze w normie (dowiemy się w środę w jakim stanie jest nasienie - 6 miesięcy po zabiegu). Aglutynacja zniknela, morfologia też w górę.

    Dodam, że mąż bierze od tygodnia Profertil ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2015, 09:52

    svchvfxmiau6k2p0.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 27 listopada 2016, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kobietki. Odświeżam wątek. U nas ten sam problem. Narzeczony zaczął brać Profertil. Zobaczymy czy za 1,5 miesiąca coś on pomógł czy strata czasu i pieniędzy...

    słońca łan, BabyBoom25, akacjowa lubią tę wiadomość

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ