X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Brak Ruchliwosci plemnikow
Odpowiedz

Brak Ruchliwosci plemnikow

Oceń ten wątek:
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może suplementy co mu dawalam zadziałały, mieliśmy właśnie robić badanie mu ale teraz to zobaczymy hehe, trzy miesiące brania suplementów

    11 cykl starań
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia80 wrote:
    Dzięki za dokładne informacje.
    Tak jak pisałam wyżej testosteron ma wysoki. Jakie masz na myśli hormony ? Robił dziś TSH,LH,FSH wszystko w normie.

    Nie mam już pomysłów.

    Ruchliwość jest gorsza niż w 2 drugim badaniu niewiele lepsza niż w pierwszym. Teraz ruch postępowy 11 %,ruch niepostępowy 7 %, w drugim badaniu ruch postępowy 21 %, ruch w miejscu 14 %.

    Martwi mnie też w tym ostatnim badaniu wynik żywych plemników tylko 14 % a w pierwszym badaniu we wrześniu 2016 67 % oraz test HOS obecnie 10,1 % a wcześniej 65 %.
    Ewidentnie coś na to źle wpływa, a jakie warunki męża ? Czy jest narażony na ciepło gdzieś wysokie ? Może jakiś stres ? Żylaki tam ? Albo bakterie ,

    11 cykl starań
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jak robiliśmy badania to było po lecie i mogli też to wpływać ze mąż pracuje dużo na dworze w kombinezonie i gorąco pogarszali sprawę , teraz zima i suplementy

    11 cykl starań
  • Figa8787 Ekspertka
    Postów: 242 130

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gartuluje uparciuszku :) i dziękuję za wróciłaś dac nam trochę nadziei chociaż ruchliwosc mojego męża i tak się nie umywa do Waszej ale trzeba wierzyc w cuda :)

    Uparciuszek lubi tę wiadomość

    Około 2,5 roku staran
    Kiepskie wyniki męża/roczna suplementacja
    15.11.2017 pierwsza wizyta w ośrodku adopcyjnym
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uparciuszku gratuluję! :D Dziś się dowiedziałaś? Zrobiłaś test czy betę?

    Figa uda się :) Mój ma ruchliwość na poziomie też kilkunastu %, ogólnie niezbyt kolorowo, ale lekarz powiedział, że możliwość zajścia jest.
    Tak czy naczej bierze Salfazin 2x1 i Macę 2x2, kolejne badanie może w marcu

    Figa8787 lubi tę wiadomość

  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Uparciuszku gratuluję! :D Dziś się dowiedziałaś? Zrobiłaś test czy betę?

    Figa uda się :) Mój ma ruchliwość na poziomie też kilkunastu %, ogólnie niezbyt kolorowo, ale lekarz powiedział, że możliwość zajścia jest.
    Tak czy naczej bierze Salfazin 2x1 i Macę 2x2, kolejne badanie może w marcu
    Dowiedziałam się we wtorek , zrobiłam test, bety nie robię, za to parę innych badań , na pewno wam się uda!

    Selina, Figa8787 lubią tę wiadomość

    11 cykl starań
  • sylwia80 Autorytet
    Postów: 3207 707

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uparciuszek wrote:
    Ewidentnie coś na to źle wpływa, a jakie warunki męża ? Czy jest narażony na ciepło gdzieś wysokie ? Może jakiś stres ? Żylaki tam ? Albo bakterie ,


    Przede wszystkim gratuluje:))) i trzymam kciuki.
    Na ciepło nie jest narażony, żylaki wykluczone, usg robiliśmy, posiew też.Wczoraj byliśmy u urologa zlecił kolejne hormony i posiew w kierunku ureaplasmy i mycoplasmy.

    Uparciuszek lubi tę wiadomość

    MTHFR 1298A - C homozygota,IO,PCO, NK 12,7%, KIR AA, Jajowody drożne, AMH 4.3.
  • Figa8787 Ekspertka
    Postów: 242 130

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny . Selina widze ze w tym samym wieku jestesmy :) Nie było mnie cały weekend . Pewnie że się uda , i Wam i mi. Za bardzo jesteśmy zdeterminowane żeby się nie udało. Sylwia to dobrze że zlecił kolejne badania i nie rozłożył rak, że nie wie co może być przyczyną. Jak Twój to znosi ? ( moj kiepsko... ) Kiedy kolejna wizyta ?

    Około 2,5 roku staran
    Kiepskie wyniki męża/roczna suplementacja
    15.11.2017 pierwsza wizyta w ośrodku adopcyjnym
  • sylwia80 Autorytet
    Postów: 3207 707

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia,mój też bardzo kiepsko. Dobrze, że nim poszłam, bo w ogóle nie czaił co lekarz do niego mówił, tak był tą wizytą zestresowany.

    MTHFR 1298A - C homozygota,IO,PCO, NK 12,7%, KIR AA, Jajowody drożne, AMH 4.3.
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia dobrze że lekarz robi badania, w końcu się dowiecie i zaleczycie, wspierajcie się, och ci nasi faceci w sprawach lekarzy są smiszni hihi ale od czego nas mają,

    11 cykl starań
  • sylwia80 Autorytet
    Postów: 3207 707

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokładnie. Jak hormony i posiew wyjdzie OK to trzeba będzie zrobić MSOME i SCD tak zalecił lekarz. Mnie tez już psychoza ogarnia bo myślałam ze mamy tylko problem z ruchliwością to on mimo ze morfologia wyszła na poziomie: 10%, 4%, 5,66% w 3 badaniach które robiliśmy to jemu coś nie pasuje.

    I zaczął się martwić testosteronem ponad normę bo to tez nic dobrego, powtórzymy raz jeszcze badanie.
    Dorzucił jeszcze Ft3 i Ft4.

    MTHFR 1298A - C homozygota,IO,PCO, NK 12,7%, KIR AA, Jajowody drożne, AMH 4.3.
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 1 lutego 2017, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry lekarz , myśli , szuka, jesteście w dobrych rękach, Nie martw się co trzeci facet tak ma, ważne że jesteście na dobrej drodze

    11 cykl starań
  • Figa8787 Ekspertka
    Postów: 242 130

    Wysłany: 1 lutego 2017, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uparciuszek jak tam sie czujesz? Sylwia kiedy jakies nowe wyniki, wizyty u lekarzy ? U mnie dzisiaj przyszła @ więc zaczynamy na nowo. Ale jutro jest ostatni dzień brania leków przez męża więc może ten cykl...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2017, 13:23

    Około 2,5 roku staran
    Kiepskie wyniki męża/roczna suplementacja
    15.11.2017 pierwsza wizyta w ośrodku adopcyjnym
  • sylwia80 Autorytet
    Postów: 3207 707

    Wysłany: 1 lutego 2017, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Uparciuszku za podtrzymanie na duchu:)))
    Kasia dziś dopiero robił hormony, kazałam mu tez zrobić przeciwciała przeciw plemnikowe z krwi, lekarz nic nie mówił, ale ja kiedyś czytałam ze jak są pozytywne to może być problem z ruchliwością i żywotnością plemnikow. Wiem, ze u facetów robi się tez test MER właśnie na to, ale do tego jeszcze nie doszliśmy.

    MTHFR 1298A - C homozygota,IO,PCO, NK 12,7%, KIR AA, Jajowody drożne, AMH 4.3.
  • jednataka Ekspertka
    Postów: 207 87

    Wysłany: 7 lutego 2017, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Dziewczyny!

    mam do sprzedania suplementy dla mężczyzny poprawiające nasienie. Suplementy były przepisane przez lekarza naprotechnologa, pomogły :) Mąż miał ogolne słabe wyniki nasienia, brał to wszystko ok 3msce i pomogło, bo obecnie jestem w połowie ciąży. Sprzedaje wszystko za 50zł z wysyłką.

    Swanson - kwas alfa liponowy 300mg 79 tabletek
    L-Carnitine 1000mg 60 tabletek
    Salfazin 45 tabletek firma OstroVit
    Addyzoa charak 33tabletek

    wiadomość na prv

    Paula., Marta29 lubią tę wiadomość

    Córeczka 06.05.2014
    Synek 03.07.2017
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 7 lutego 2017, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, czy któryś z Waszych Panów brał FertilMan? Mój był na ProFertilu teraz czekamy na powtórzenie badań, ale szukam jakiegoś tańszego zamiennika i spodobał mi się ten FertilMan, ale jestem ciekawa opinii o nim.

    akacjowa lubi tę wiadomość

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • Figa8787 Ekspertka
    Postów: 242 130

    Wysłany: 7 lutego 2017, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mój nie. Więc niestety nie podpowiem

    Około 2,5 roku staran
    Kiepskie wyniki męża/roczna suplementacja
    15.11.2017 pierwsza wizyta w ośrodku adopcyjnym
  • sylwia80 Autorytet
    Postów: 3207 707

    Wysłany: 7 lutego 2017, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój bierze Parenton. Ale będziemy chyba zmieniali na Fertilman właśnie.

    Paula. lubi tę wiadomość

    MTHFR 1298A - C homozygota,IO,PCO, NK 12,7%, KIR AA, Jajowody drożne, AMH 4.3.
  • sylwia80 Autorytet
    Postów: 3207 707

    Wysłany: 11 lutego 2017, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, co tam u Was ? Skończyliście leczenie, powtarzacie badanie nasienia ? My robiliśmy hormony wszystkie ponad norme ma SHBG nie wiem co to znaczy, czekamy na wyniki powiewu i umawiamy kolejna wizytę u androloga.

    MTHFR 1298A - C homozygota,IO,PCO, NK 12,7%, KIR AA, Jajowody drożne, AMH 4.3.
  • Figa8787 Ekspertka
    Postów: 242 130

    Wysłany: 13 lutego 2017, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej . Przez weekend mnie zawsze nie ma na forum. Tak skończyliśmy leki . Teraz na początku marca powtarzamy badanie nasienia,zobaczymy czy leki pomogly . Ale przed nami właśnie owulacja więc kolejna nadzieja... nie wiem też co może znaczyć podwyższenie SHBG. A macie już posiew ?

    Około 2,5 roku staran
    Kiepskie wyniki męża/roczna suplementacja
    15.11.2017 pierwsza wizyta w ośrodku adopcyjnym
‹‹ 2 3 4 5 6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ