X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Dziewczyny, które zafasolkowały :)
Odpowiedz

Dziewczyny, które zafasolkowały :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mogę się pochwalić, że zaszłam w 5 cyklu mimo kiepskiego nasienia. Mąż miał tylko 2% plemników o ruchu szybkim postępowym i 18% o ruchu wolnym postępowym. Myślałam, że to kiepski wynik ale profesor, który zajmuje się niepłodnością powiedział, że ciąża to kwestia czasu i miał rację;) suplementowałam męża Fertilmanem i mąż skończył zaledwie 1,5 opakowania jak okazało się, że jestem w ciąży. Powodzenia i nie poddawajcie się;)

    kiti, JagnaaJankowskaa lubią tę wiadomość

  • smerfetka82 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My czekamy wciąż na swój cud - ale jak tu zaglądam to na nową wierzę, że mogę mieć nadzieję

    smerfetka82
  • Kokaina Autorytet
    Postów: 651 931

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas morfologia na poziomie 1% :( Mój M. tez niedługo zaczacznie brać Profertil, ginka powiedziała, że potrafi czynić cuda.

    Synek 2016 r. ♥️
    Synek 2020 r. 💚

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2016, 17:00

  • Kokaina Autorytet
    Postów: 651 931

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    Profertil jest drogi dziewczyny moj tez ma slabe wyniki bo ruch postepowy tylko 15% ale zamiast placic 200 zl za profertil sama skomponowalam takie tabletki jak sa w skladzie i place za nie polowe mniej i sa w wiekszych dawkach :) morfologia z 4% skoczyla do 7% ruch poprawil sie narazie tylko o 2% ale walcze dalej...


    Super, gratuluję świetnych wyników :) ja juz zamówiłam Profertil właśnie i poprzygladam się co zdziała przez 3 miesiące. Pewnie i tak ważniejszye w całym tym procesie jest zmiana trybu życia, no i na tym polu my niestety mamy dużo do zrobienia :]

    Synek 2016 r. ♥️
    Synek 2020 r. 💚

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2016, 17:01

  • Kokaina Autorytet
    Postów: 651 931

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    do świetnych daaaleka droga... póki co tylko morfologia jest ok, ruch klęczy.... :( życzę powodzenia :)

    Morfologie najciężej podnieść do góry, wiec naprawdę nie jest źle :)
    Będzie dobrze, trzymam kciuki :)

    Synek 2016 r. ♥️
    Synek 2020 r. 💚

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A gdzie zamawialyscie profertil?moj brał androvit, mace i l karnityne i morfologia z 3 spadła na 1, koncentracja, liczba i żywotność tak samo w dół, tylk ruchliwość jest super, ale wcześniej tez była bardzo dobra...

  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FasUla wrote:
    A gdzie zamawialyscie profertil?moj brał androvit, mace i l karnityne i morfologia z 3 spadła na 1, koncentracja, liczba i żywotność tak samo w dół, tylk ruchliwość jest super, ale wcześniej tez była bardzo dobra...
    FasUla, Profertil ja zamawiałam na allegro z apteki z Lublina- dobra cena była, od razu zamówiliśmy na 3 miesiące bo tak się najbardziej opłaca. Oni cały czas wystawiają, więc możesz zerknąć, no i dostawa ekspresowa była :)

    FasUla lubi tę wiadomość

    svchvfxmiau6k2p0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, u nas z morfologia 1% wynik testu pozytywny, wiem, ze jeszcze moze rożnie byc, ale udało sie i ciaza była wielkim szokiem bo na razie przygotowywaliśmy sie do leczenie i ewentualnie inseminacji... Dodam ze maz brał professional ale to juz było chyba po fakcie:) trzymam za Was kciuki:)

    Ania_84, sylwiaśta159, kiti, Anja89, JagnaaJankowskaa lubią tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 6 maja 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasula Gratulacje spokojnej ciazy :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2016, 17:01

  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 6 maja 2015, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FasUla jeszcze raz tutaj gratuluję! Ogromnie się cieszę! Teraz musi być wszystko dobrze :)

    My też mieliśmy plany na kolejny cykl, umówione badanie nasienia i na to się nastawialiśmy :) Prawdą jest, że dziecko przychodzi w najmniej spodziewanym momencie :)

    Mam nadzieję, że lada chwila i reszta dziewczyn będzie się chwalić tutaj radosną nowiną :)

    svchvfxmiau6k2p0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwiasta ruchliwość bardzo dobra, ilośc fatalna ok 3,9 koncentracja z tego co pamietam i chyba 24 ilośc, a norma od 39...
    Także mysle ze to pocieszające:) ogólnie była oligoteratospermia....wiem ze moze byc rożnie ale pocieszające jest to na pewno dla innych ze mozna zajsc i dlatego pisze bo sama byłam długo załamana

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

  • Sanna Autorytet
    Postów: 815 1233

    Wysłany: 25 maja 2015, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten watek jest po prostu zbawienny:) Cieszę się ogromnie waszymi ciążami i mam cichutką nadzieję, ze może i nam się uda! Rośnijcie zdrowo :)
    Nie chce i nigdy nie porzucę tej nadziei, będę walczyć do ostatnich sił, mąż na razie tylko z mojego przepisu zaczyna suplementację salfazinem i androvitem

    74di4z174lr410ce.png
  • cocosowa Autorytet
    Postów: 615 152

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może ja się po cichu pochwalę:) 10 mln plemników w 1 ml, morfologia 0%, 4 pozytywne testy ciążowe:)mam nadzieję żę wszystko skończy się dobrze:)

    Ania_84, urocza, Anja89, muszynka, Sanna, kiti, Płatek szkarłatny lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2014
    Walka z męskim problemem:( (Terato-Asthenozoospermia ) Z 0 do 1% prawidłowych plemników
    28.07.2015 *11tc
  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cocosowa - na pewno wszystko skończy się dobrze! Trzymam kciuki za spokojny przebieg :)

    Dziewczyny a myślicie, że Fertilman może coś podziałać w przypadku przeciwciał przeciwplemnikowych w nasieniu?

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cocosowa wrote:
    Może ja się po cichu pochwalę:) 10 mln plemników w 1 ml, morfologia 0%, 4 pozytywne testy ciążowe:)mam nadzieję żę wszystko skończy się dobrze:)
    Po cichu gratuluje chyba jednak przestarszyly sie in vitro :D

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cocosowa cudowne wieści! Gratuluję i będę się modlić żeby wszystko było dobrze :)

    svchvfxmiau6k2p0.png
  • cocosowa Autorytet
    Postów: 615 152

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny, cieszę się, ale na razie umiarkowanie..Mój miał morfologie praktycznie 0 % i to mnie martwi, a wiadomo jak to w takich przypadkach bywa.... bety nie robię, za 2 tygodnie mam lekarza i zobaczymy co dalej ;) mam nadzieję że będzie dobrze;)

    Starania od 06.2014
    Walka z męskim problemem:( (Terato-Asthenozoospermia ) Z 0 do 1% prawidłowych plemników
    28.07.2015 *11tc
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ