X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IUI czy IVF

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny

    przy ok 12 mln plemników, z 4% ruchu postępowego i morfologii 1.5% jest sens IUI, czy lepiej od razu nastawiać się na IVF?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2017, 22:57

  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a88 wrote:
    Dziewczyny

    przy ok 12 mln plemników, z 4% ruchu postępowego i morfologii 1.5% jest sens IUI, czy lepiej od razu nastawiać się na IVF?
    Wynik taki nie kwalifikuje sie do iui

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • Xaxa Autorytet
    Postów: 520 132

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ogólnie badania hormonalne partner miał zlecone? mój przy koncentracji 2,4mln/ml, w całości 4,8mln plemników, morfo 2% dostał leki, do tego schudł i zaczął ćwiczyć... wyniki się bardzo poprawiły. Z ivf bym się wstrzymała ale wyniki do iui trzeba by było poprawić jeżeli jest taka możliwość. Nam lekarz jeszcze nie proponował ivf, w maju podchodzimy dopiero do 1 iui. Czasami wystarczy też zmiana trybu życia partnera żeby coś ruszyło - wiem co mówię :)

    km5sf71xff50fx7u.png
    Aniołki 02.2015 8tc 02.2016 9tc 11.2016 -cb ;(
    07.2016 bardzo złe wyniki u M - kuracja
    MTHFR C677T homozygota, mutacja Leiden, mutacja w genie protrombiny i pai - taki mam piękny zestaw

  • ka_tarzyna Autorytet
    Postów: 1324 616

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poniżej 5 mln/ml zalecają ICSI.
    Ale my przy ostatniej IUI mieliśmy 4,4mln/ml, zrobiliśmy, zaskoczyło, ale była cb.

    gg643e5ei3b53o9s.png
    bl9cgu1rq4wedujs.png

    07.2019 drugi naturalsik :-)
    10.2017 naturalsik :-)
    Mam 4❄️
    4 IUI, 2IVF, 2 transfery, 3 poronienia
    AMH 1,3, nasienie zmienne, fragmentacja 38%
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ