X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Jakość nasienia a czesty sex
Odpowiedz

Jakość nasienia a czesty sex

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy wasi lekarze mówili cos na ten temat??
    Czesty sex to dla poprawy czy raczej obniza jakosc nasienia?
    My nie mieszkamy razem jeszcze ze wzgledu na prace i nie kryje ze jak juz jestesmy razem to jest i duzo i czesto ;)
    Pytalam lekarzy ale opinie rozne.

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wypowiem się z własnego doświadczenia ;) Mąż ma słabe nasienie, ale dwa razy udało mi się zajść w ciążę - i to gdy kochaliśmy się codziennie. Mówi się, że najlepiej co 2 dni, ale u nas się nie sprawdza. Myślę też, że im częściej tym lepiej dla nasienia.
    Ale znam też parę, gdzie seks był co kilka miesięcy (biedne plemniki kisiły się tyle czasu) i doszło do ciąży. Więc jak widzisz, nie ma reguły.

    MamaNl lubi tę wiadomość

  • Tanda Autorytet
    Postów: 1709 1366

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różne są opinie, mój ginekolog mówi, że ani za często ani za rzadko nie jest dobrze. Optymalnie wg. niego jest codziennie lub co 2 dni i tak zaleca swoim pacjentkom.

    Matylda <3
    klz9jw4zid0t29hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czara wrote:
    Wypowiem się z własnego doświadczenia ;) Mąż ma słabe nasienie, ale dwa razy udało mi się zajść w ciążę - i to gdy kochaliśmy się codziennie. Mówi się, że najlepiej co 2 dni, ale u nas się nie sprawdza. Myślę też, że im częściej tym lepiej dla nasienia.
    Ale znam też parę, gdzie seks był co kilka miesięcy (biedne plemniki kisiły się tyle czasu) i doszło do ciąży. Więc jak widzisz, nie ma reguły.
    Się wtrącę: to że seks co parę miesięcy nie znaczy że plemniki się tam kisiły ;) if You know what i mean :P

    U nas <3 różne, raz codziennie a raz co 2dni w okresie owulacji. Póki co bez efektu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2017, 20:07

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ