X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy test MAR IgG pozytywny
Odpowiedz

test MAR IgG pozytywny

Oceń ten wątek:
  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja jedynie brałam pół tab. clo, ale ponieważ były Święta nie było jak robić badań, monitoringu i lekarz zdecydował, że naturalnie, bez wizyt itd. :) I tak, Aneczka duże przyjemniej wtedy jest - człowiek owszem zawsze myśli, ale brak wizyt lekarskich rozluźnia :)

    Ja też wielkich nadziei nie mam, ale póki nie ma okresu wszystko jest możliwe Aneczka :)

    mbnotr8.png
  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 1 maja 2017, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka jak tam?

    ja wczoraj dostałam @, także jutro badania itd. :(

    mbnotr8.png
  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 4 maja 2017, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze czekam ale do mnie ma zawitać koło 07/05. Nic nie wskazuje na to że się udało. Zobaczymy.

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 7 maja 2017, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka i jak tam? może radosna nowina na wiosnę?

    mbnotr8.png
  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 7 maja 2017, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam dobrych wiadomości.
    Przyszła @ ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2017, 23:24

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 8 maja 2017, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja się też pochwalę: dziś dostałam okres... Przynajmniej jest okazja, żeby otworzyć wino...;) Miłego dnia :)

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 8 maja 2017, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili a co tam u Ciebie? Działacie naturalnie?

    Nom z tym winkiem to fakt...

    Coś kiepsko nam idzie :(

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2017, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny

    Nie jest to miło czytać takie wiadomości :/Ech...
    A propo wina, nie mogę doczekać się kiedy wina napiję. Właśnie walczę z zakończeniem laktacji, bo mnie to męczy - te zastoje, zapalenie piersi, bycie zależnym od laktatora. Miałam inną wizję, myślałam, że będę karmić piersią. Niestety nie udało mi się.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2017, 09:05

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 8 maja 2017, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia nie ma co się zmuszać. Wiadomo, że mleko mamy najlepsze, ale od mleka zastępczego jeszcze się żadnemu dziecku nic nie stało... Uważam, że karmienie piersią jest piękne, pod warunkiem, że mamę cieszy a nie boli i męczy. Szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko ;)

    A my działamy naturalnie - dziś idę po kolejne sterydy dla męża-ostatni miesiąc. Jak nie uda się w maju, to koniec z tym truciem. W piątek idę na wizytę do Kliniki Bocian, zobaczymy co tam mi powiedzą. Ja bym chciała w czerwcu zrobić podejście do iui, ale zobaczymy co z testem MAR - plan jest zrobić badania na koniec miesiąca i wtedy będziemy decydować. Ogólnie to nie wiem co robić :/

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 9 maja 2017, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili idziesz do Bociana w Katowicach?
    Cały czas tam chodzisz czy wcześniej chodziłaś do innej kliniki (nie mogę znaleźć).

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 9 maja 2017, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka idę w piątek na badania w ramach akcji "Płodna Polka". Mają mi pobrać krew i zrobić badania hormonów, a potem ma być wizyta u któregoś z lekarzy - wszystko niby bezpłatnie. Zdecydowałam się na to, bo przez wszystkie 3 lata które się staramy, miałam hormony badane raz i wg lekarzy nie ma sensu powtarzać...A ja mam inne zdanie. Poza tym, pół roku temu, były u nich konsultacje z dr. Mrugaczem - ja się wtedy na to zapisałam i dr mi powiedział, że przeciwciała nie mają wartości klinicznej, i że to na pewno nie jest przyczyna naszej niepłodności, kazał się kochać, bo nadchodzi owulacja - wtedy tez zaszłam w ciążę...

    Ogólnie to "leczę się" u dr Juraszka na NFZ w przychodni "Łubinowa" w Katowicach i u dr Anny Wajdy (bardzo polecam, cudowna i konkretna lekarka) prywatnie w LuxMed.

    asik13 lubi tę wiadomość

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 10 maja 2017, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili a ok. Daj znać co i jak po wizycie.

    Ja podejmę decyzję co do lekarza po histeroskopii. Jeżeli tam nic nie będzie to zostaje u tego gdzie jestem jak będzie to uciekam od niego do kogoś innego. Zastanawiam się też nad zmianą kliniki właśnie na Bociana dlatego o to pytam. Czasami wydaje mi się że albo ja jestem jakaś dziwna albo ten mój lekarz robił inseminację żeby mnie naciągnąć.

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 11 maja 2017, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) czerwone wytrawne wino dobrze działa na endometrium, także w pierwszej fazie cyklu zawsze mam wymówkę, że dla zdrowia pije :)

    u mnie już 12 dc - obserwujemy :)

    Lily i bądź tu człowieku mądry jeden lekarza tak inny jeszcze inaczej mówi :( mój mąż się zgodził na akupunkturę - w czerwcu będziemy się kłóć zapewne :)

    mbnotr8.png
  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 14 maja 2017, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po wizycie ok - hormony super, usg super, problemem jest MAR. Przy takich wynikach to już kwalifikacja do im vitro, ale ze ciąża była to on zaleca dwie inseminacje. No i tyle w sumie :/ Za to wczoraj przypadkiem dowiedziałam się, ze bliska koleżanka jest w ciąży - starania od marca tego roku... Oczywiście cała noc przeryczana, pokłóciłam się z mężem, bo w czerwcu / lipcu ustalaliśmy ze spróbujemy inseminacji, a on teraz się z tego wycofuje :( fatalny weekend mam :( Ale może u Was lepsze wieści? Pozdrawiam:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2017, 11:33

    asik13 lubi tę wiadomość

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 14 maja 2017, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lily przykro mi z powodu kłótni z mężem. Problemy z płodnością to prawdziwy test dla związku. Ja na prawdę mam ogromne szczęście, że mój mąż jest ogromnym wsparciem i nigdy jeszcze temat dziecka nie był powodem do jakiejkolwiek kłótni - po prostu mamy problem i jak każdy problem musimy go rozwiązać. Nawet się zgodził na akupunkturę, choć boi się igieł :D

    A dlaczego Twój mąż się wycofuje z Waszych ustaleń?

    Ja dziś idę pilnować siostrzeńców także będę mieć intensywne popołudnie :)

    mbnotr8.png
  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 15 maja 2017, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili ale po tej wizycie nie chce inseminacji, mimo że lekarz zalecił?

    Czasem tak bywa i kłótnie się zdarzają jak nie z tego powodu to z innego. Doskonale sama o tym wiesz. Trzeba tylko spokojnie pogadać, co wcale nie jest łatwe :(. Dobra już nie mądruję.
    Mnie się wydaje że mój zrobi wszystko o co go poproszę. Powtarza mi, trochę tak jak pisze morganaa że mamy problem i musimy to jakoś załatwić, skoro nie da się naturalnie to z pomocą medycyny. On jest mega konkretny, czasami aż do bólu. Bo ja to chyba za bardzo uczuciowa i ten płacz który mnie dopada jest dla niego trochę dziwny ale zawsze mnie jakoś doprowadza do ładu.

    Jutro zabieg i coraz bardziej się boję. Zobaczymy co będzie już nie długo.

    Doncia a kiedy ty masz termin ?

    asik13 lubi tę wiadomość

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 15 maja 2017, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka, nic się nie martw wszystko będzie dobrze :) tam jest na prawdę bardzo dobra opieka :) trzymam kciuki :)

    asik13 lubi tę wiadomość

    mbnotr8.png
  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 15 maja 2017, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka trzymam kciuki za jutrzejszy zabieg. Daj znać po... :)

    Mnie też czeka histeroskopia jeśli w tym cyklu się nie uda... stąd moja ciekawość... :) ;)

    Lili głowa do góry... będzie dobrze... :) :) :)




    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2017, 19:08

  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 16 maja 2017, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja już jestem na oddziale. Czekam na zabieg. Pobrali mi krew i zrobili ekg. Jest naprawdę miło jeśli można tak powiedzieć.

    Asik dlaczego czeka cię histero? Coś zobaczyli?

    Odezwę się po wszystkim.

    asik13 lubi tę wiadomość

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 16 maja 2017, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka trzymam kciuki...

    Histeroskopia w celu diagnostycznym czeka mnie jeżeli w tym cyklu (III IUI) nie uda się zajść w ciążę... to będzie badanie by sprawdzić czy po poronieniu nie podziały się jakieś złe rzeczy w macicy... na usg wszystko jest ok ale wiadomo, że czasami pewne rzeczy są bardziej ukryte...

‹‹ 119 120 121 122 123 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ