X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy test MAR IgG pozytywny
Odpowiedz

test MAR IgG pozytywny

Oceń ten wątek:
  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 26 maja 2017, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka34 dziękuję!!! :) :) :)

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 26 maja 2017, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa wszystkiego najlepszego :) za rok wszystkie będziemy świętować :)

    ja akurat dziś dostałam plamień :(

    asik13, ewa81 lubią tę wiadomość

    mbnotr8.png
  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 26 maja 2017, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    morganaa a plamienie takie przed okresowe???

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 26 maja 2017, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, zawsze dzień przed okresem mam plamienie, także pewnie jutro bądź w niedziele przyjdzie @

    mbnotr8.png
  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 27 maja 2017, 04:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    morganaa tego to już nie lubię...

    A ja czekam na rezultaty 3 IUI...
    A do tego dzisiaj męczy mnie bezsenność...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2017, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgana polubiłam Twój post za życzenia.
    Oby @ nie przyszła.
    Asik trzymam mocno kciuki aby się udało!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2017, 07:13

    asik13 lubi tę wiadomość

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 27 maja 2017, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik trzymam kciuki :) ja w poniedziałek dzwonię umówić nas na akupunkturę :)

    asik13 lubi tę wiadomość

    mbnotr8.png
  • doncia82 Przyjaciółka
    Postów: 183 50

    Wysłany: 28 maja 2017, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny dawno tu nie zaglądałam ale nie zapomniałam o Was. Powiem Wam, że ostatnio żyję nie swoim życiem, problemy rodzinne ale szkoda o tym gadać. Jedyny plus tego, że nie myślę o własnych problemach ale w lipcu czeka mnie ta histeroskopia i znowu wszystko zacznie się od nowa, chyba? bo mój mąż zaczyna mnie ostatnio wkurzać, uważa, że lekarze tylko wyciągają pieniądze a i tak nam nie pomogą, jak ma być dziecko to będzie. Lili a jak u Ciebie sytuacja z mężem?
    Aneczka cieszę się, że wszystko u Ciebie odbyło się dobrze na pewno będę Cię wypytywać o tą histero jak przyjdzie mój czas. A jak się teraz czujesz jakieś dolegliwości?
    Asik a ty kiedy testujesz? Trzymam kciuki z całych sił :)
    Ewcia jak się chowa synuś?
    Morganaa może akupunktura okaże się strzałem w dziesiątkę.

    asik13 lubi tę wiadomość

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 29 maja 2017, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie kicha... objawy dziwne, testy dziwne a beta <0,100

  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 29 maja 2017, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doncia82 wrote:
    Hej dziewczyny dawno tu nie zaglądałam ale nie zapomniałam o Was. Powiem Wam, że ostatnio żyję nie swoim życiem, problemy rodzinne ale szkoda o tym gadać. Jedyny plus tego, że nie myślę o własnych problemach ale w lipcu czeka mnie ta histeroskopia i znowu wszystko zacznie się od nowa, chyba? bo mój mąż zaczyna mnie ostatnio wkurzać, uważa, że lekarze tylko wyciągają pieniądze a i tak nam nie pomogą, jak ma być dziecko to będzie. Lili a jak u Ciebie sytuacja z mężem?
    Aneczka cieszę się, że wszystko u Ciebie odbyło się dobrze na pewno będę Cię wypytywać o tą histero jak przyjdzie mój czas. A jak się teraz czujesz jakieś dolegliwości?
    Asik a ty kiedy testujesz? Trzymam kciuki z całych sił :)
    Ewcia jak się chowa synuś?
    Morganaa może akupunktura okaże się strzałem w dziesiątkę.

    Śmiało :)

    Ja przeszłam to ok. Po wybudzeniu nic nie bolało, nic się nie działo. Ten szpital to pełen profesjonalizm.
    Tylko jedna rzecz mnie męczy tzn plamienia. Miałam się oszczędzać nawet dostałam L4 od 16 do 19 ale ja tak nie umiem. Teraz u mojego w firmie jest sezon więc mu jeździłam pomagać. No i chyba trochę przegięłam bo moja pani dr mówiła że do 10 dni może się to ciągnąć a ja mam to do dziś. Postaram się w tym tygodniu trochę odpocząć i jak się nie uspokoi to do niej zadzwonię.

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2017, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik powtarzałaś betę?
    Doncia, dziękuję synuś dobrze się chowa, rośnie jak na drożdżach.
    Trzymam kciuki za histeroskopię.
    Pozdrawiam dziewczyny :)

    asik13 lubi tę wiadomość

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 30 maja 2017, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj robiłam betę i to był właśnie wynik... dzisisj jest dokładnie 14dni po IUI około 13dni po owulacji...
    w niedziele ból brzucha, skurcze i przez kilka godzin lekkie brudzenie... położna stwierdziła ze ta beta była za wczesnie zrobiona bo niedzielne anomalia wskazuja na zagnieżdżenie...
    Szczerze to juz nie wiem co mam myśleć...

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 31 maja 2017, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik trzymam kciuki, oby słowa położnej były prorocze :)

    mbnotr8.png
  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 31 maja 2017, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    morganaa dziekuję...

    ale powiem Wam szczerze... mam przypuszczenie, że coś jest nie tak po poronieniu... przed każdym okresem mam jakies dziwne brudzenia... chyba nie obędzie się bez histeroskopii...

  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 31 maja 2017, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tą histeroskopię chyba wszystkie musimy przejść.

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 31 maja 2017, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do histeroskopii to fakt... po badaniu hormonow to najczęstsze badanie diagnostyczne...

    Tylko ja myslałam, że jedna histeroskopia wystarczy :( :( :( a tu się szykuje druga w ciągu 12 miesięcy

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Trochę mnie tu nie było, ale dużo się u mnie dzieje ostatnio - bliska koleżanka w ciąży, mój awans w pracy, śmierć córki od mojej przyjaciółki - tragedie przeplatają się ze szczęściem.Chyba przez to wszystko dosatałam okres w 25 dc... Zaczęło się od plamień, a teraz mam bardzo dziwne krwawienie - skąpe, ale jakby stara brunatna krew z "wątróbką" - sorry za opis...

    Doncia jeśli chodzi o mojego męża, to zakończyliśmy etap sterydów... miał ostatnio przełom, bo sam od siebie powiedział, ze jak do września nic nie zaskoczy, to w październiku/listopadzie robimy iui... zobaczymy co z tego wyniknie...

    A jak tam u Was dziewczyny? Powiem Wam, że z dzieckiem czy bez musimy cieszyć się każdą minutą życia, bo to wszystko jest bardzo ulotne ;( Bądźmy szczęśliwe, ot tak po prostu :)

    asik13, doncia82 lubią tę wiadomość

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • doncia82 Przyjaciółka
    Postów: 183 50

    Wysłany: 5 czerwca 2017, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie tak Lili cieszmy się każdą chwilą inni mają jeszcze gorzej. Lili ja ostatnie cykle też miewam skrzepy mój lekarz twierdzi że może to być spowodowane moim polipem. Boję się żeby nie okazało się że mam endometrioze no ale muszę czekać do lipca. Teraz szczepie się na wzw B. Miłego dnia dziewczyny

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2017, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Lily gratulacje awansu :). Bardzo mi przykro z powodu śmierci córki przyjaciółki. To ile miała lat i co się stało, że nie żyje?
    Doncia będziesz miała laparo, żeby sprawdzić, czy masz endometriozę?
    Ciekawe kiedy okres do mnie zawita, parę razy miałam takie uczucie, jakby okres miał przyjść. Chciałabym, żeby ta ciąża spowodowała, żeby nie mieć bolesnych miesiączek. Niektóre kobiety tak mają po ciąży.

  • doncia82 Przyjaciółka
    Postów: 183 50

    Wysłany: 5 czerwca 2017, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będę miała histeroskopie a nie laparoskopię a tak swoją drogą czym to się różni?

‹‹ 121 122 123 124 125 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ