X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy test MAR IgG pozytywny
Odpowiedz

test MAR IgG pozytywny

Oceń ten wątek:
  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wercia ja też bym skonsultowała to z urologiem.

    Ja dzisiaj jeszcze gorzej od wczoraj mam gorączkę. Paskudnie się czuje.

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu proszę napisz coś więcej :)

    mbnotr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka bidulko, jeszcze się męczysz z przeziębieniem

  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa już trzy różne antybiotyki i nic nie pomaga. Do dziś mam l4 więc jutro znowu muszę iść do lekarza bo zamiast coraz lepiej jest coraz gorzej. Nie dam rady z gorączką w pracy.

    Opu napisz coś więcej.

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka, matko już 3 różne antybiotyki? A miałaś robiony antybiogram? Mam nadzieję, że bierzesz jakieś osłonowe na żołądek.
    Opu czekamy na konkretne wieści, jak w ogóle ta cała procedura wygląda

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojjj Aneczka życzę Ci dużooo zdrówka...
    Ewa jak się czujesz? Jak malutki?

    A ja jutro mam wizytę kontrolną. Boję się... samej wizyty (bo męczy mnie znowu krwawienie i ból podbrzusza) i mojej reakcji (gdyż będzie to ten sam gabinet, ta sama kozetka, to samo usg co równe dwa tygodnie temu... :( achhh...)

    Mój mąż pociesza mnie, że będzie ze mną... a do tego znowu coś wymyślił i przed wizytą zabiera mnie do centrum Katowic ale nie wiem po co... mówi, że to mnie odstresuje... Tak więc ciekawa jestem tej terapi odstresowującej!

    Trzymajcie za mnie kciuki...

    ewa81 lubi tę wiadomość

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu, proszę Cię opisz całą procedurę...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik trzymam kciuki za wizytę, napisz co lekarz Ci powie co dalej
    Dziękuję czuję się w miarę ok, mam dni że nie mam żadnej energii i najlepiej bym spała. W weekend przyjeżdżają teściowie. Teść pomoże mężowi wynieść komodę z sypialni, żeby móc tam wstawić łóżeczko. Coraz już bliżej ku końcowi, a ja momentami mam już stresa.

    asik13 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opisze jak wroce do domku :)
    Ja mialam watpliwosci czy ten osrodek w moim miescia dziala cos bo na forach cisza ... Weszlismy tam czekamy pod gabinetem i za chwile wchodzi para z bananami na buziach z czteromiesiecznym brzdacem w foteliku - ale byl sloooodziutmi ten maluszek zjadlabym :) dopiero go odebrali tak zrozumialam i jechali do domku i chcieli podziekowac :) no wspaniale to bylo:) moze to kolejny znak :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spotkanie trwalo godzinke, rozmawialismy z Pania psycholog inie pytano nas o motywacje, tym bardziej o leczenie, ani o to czy w ogole mozemy lub czy mamy dzieci biologiczne. Panie na poczatku zapytala w czym moze pomoc wiec powiedzialam ze chcemy stac sie rodzina, zostac rodzicami :) Wiec usmiechnela sie i zaczela opowiadac o adopcji, my pytalismy ona opowiadala, zupelnie na luzie... Choc troche sie denerwowalam jak tak na mnie patrzyla i pewnie juz tam cos sobie oceniala a ja siedzialam z usmiechem na ustach jakbym sie nacpala czy co :D juz nawet sie zastanawialam czy mamy byc zatroskani, weseli, nic nie mowiacy czy jacy zeby nie uznali nas za jakichs dziwnych... No nic w kazdym razie rozmowa luzna.
    Pani opowiadala o drodze adopcyjnej i ja mowie w pewnym momencie to w ilu miejscach mozemy odpasc :P i usmiech na to ona, że oni nie sa nastawieni negatywnie do par i nie chca utrudniac niczego, jesli zauwaza cos tam to proponuja rozwiazania w formie terapii np., a nie skreslaja pary od razu.... Ale nie zrozumialam czy w momencie terapii zawieszona jest procedura ado czy jak to wyglada... No ale miejmy nadzieje ze wszystko bedzie okej.
    Teraz mamy kompletowac dokumenty. Jak bedziemy gotowi skladamy i oni maja chwile aby kierownik osrodka wyznaczyl osoby ktore nas beda prowadzic. I jak juz to sie stanie ( po tyg, 2 tyg) od zlozenia papierow mozna dzwonic i umawiac sie na nastepne testy juz z tymi osobami prowadzacymi nas. Ot i tyle. Uwaznie sluchala jak to moj stwierdzi co my gadamy bez ladu i skladu :P

    Sklamalabym mowiac ze sie nie boje. Kupilam sowie ksiazke - Wychowanie zranionego dziecka. I az sie boje czego sie dowiem. Dzieci starsze moga miec zaburzenia więzi. Jak adoptuje się niemowlaka tego problemu nie ma, natomiast moga pojawic sie inne, ktore byly niemozliwe do zdiagnozowania na tak wczesnym etapie. Trzeba świadomie wybrac. Ale zeby to zrobic, tzreba poczytac. A moze wyjdzie ze nie damy rady sobie ani zjednym ani z drugim ... i wtedy trzeba bedzie sie wycofac z tej calej procedury....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2017, 18:30

  • doncia82 Przyjaciółka
    Postów: 183 50

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu jestem przekonana, że wszystko pójdzie po Twojej myśli będziesz cudowną mamą!
    Aneczka duuuuuuużo zdrówka dla Ciebie.
    Asik a jak terapia odstresowująca?
    Ewa niczym się nie stresuj niedługo zostaniesz mamusią to musi być cudowne uczucie :)
    Ja dzisiaj byłam na usg u ginekologa w poniedziałek mam inseminację trochę się boję rozczarowania ale musimy próbować. Myślami jestem trochę gdzie indziej bo u mnie w rodzinie dramat wspieram siostrę będzie się rozwodzić a niedawno urodziła drugie dziecko.

  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja byłam dziś u ogólnego. Zapalenie oskrzeli mija ale mam l4 do 24. We wtorek mam znów pojechać na kontrolę . Antybiotyk został ten sam. Mój mąż straszie nade mną latał. Aż mnie to wzruszyło :)

    Ewa biorę probiotyki. Lekarz mi kazał już po drugim antybiotyku. A ty jak się czujesz?

    Asik jak tam Katowice? Co mąż wymyślił?

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doncia to super. Ja już nie mogę się doczekać inseminacji. Wiem że może się nie udać. Ale trzeba próbować. Jak wszystko będzie dobrze z tsh i wylecze to zapalenie to może uda się w lutym. Współczuję siostrze :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2017, 21:13

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po wizycie... robi się jakiś stan zapalny stąd ten ból, no i żeby coś gorszego się nie działo to dostałam antybiotyk... powinnam oczywiście dostać antybiotyk w szpitalu po zabiegu na dwa tygodnie, a nie tylko na 5 dni tym bardziej, że ja specyficzna jestem i łapie byle co... ale na szczęście dzisiaj byłam u swojego dr który mnie już zna na wylot i zaraz dał konkretne leczenie...

    A mąż zabrał mnie na obiad i dał mi prezent - bransoletkę z zawieszką w kształcie małej stópki z imieniem ROZALIA... ach poryczalam się jak małe dziecko... ale bransoletka dała mi ogromną siłę...

    ewa81 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu bardzo się cieszę, że rozmowa była taka pozytywna. Trzymam kciuki, będzie dobrze i uda się Wam :)
    Doncia trzymam mocno kciuki za IUI :). Naprawdę współczuję Twojej Siostrze, co ona musi czuć :(
    Aneczko, oby antybiotyk pomógł i szybko zadziałał. Dziękuję, czuję się w miarę dobrze :).
    Dziś przyszły do odbioru literki Leon, które chcę zawiesić na łóżeczku. Fajnie to wygląda.

  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa super są te literki. Moja siostra też będzie je mieć (teraz remontują piętro domu). Macie już pokój dla małego? Ewa bo nie pamiętam czy gdzieś pisałaś. Jak tak to sorki. Na kiedy masz termin?

    Asik ach ci nasi mężowie. ...

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • doncia82 Przyjaciółka
    Postów: 183 50

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry mąż to już połowa szczęścia druga to dziecko taka mała refleksja mi się nasunęła

  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nom co prawda to prawda :):)

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik masz stan zapalny pęcherza?
    Piękny prezent Ci zrobił :), wspaniałego męża masz :)
    Aneczka, pokoiku na razie nie będziemy urządzać. Poczeka na niego jak Leoś będzie większy i sam spał w łóżku. Teraz to sypialnię przemeblować będziemy. Potem zdjęcie na forum wkleję jak będzie gotowe. Terminu cc jeszcze nie mam ustalonego ale ma to być druga połowa marca.
    Dobrej nocki!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2017, 22:55

  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć, przepraszam że tak wpadam wam w dyskusję,
    mam problem dziś odebrałam wyniki męża test Mar- negatywny ale przeciwciała plemnikowe wykryto w krwii :(
    Dodam że ja też je wytwarzam czy któraś tak miała i jest szansa że chociaż inseminacja pomoże?

    Lili87 lubi tę wiadomość

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
‹‹ 75 76 77 78 79 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ