X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Testosteron - Omnadrem
Odpowiedz

Testosteron - Omnadrem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Miła mama Ekspertka
    Postów: 130 68

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę was o poradę.

    Moj mąż ma przepisany Omnadrem ?
    Poczytałam w internecie i się przestraszyłam. Nie wiem co robić czy powinnien brac te zastrzyki czy lepiej nie ?

    relgtv73pc766c4e.png

    8599csqvx4nl1z7a.pngt

    Cykl rozpoczęty 1 czerwca 2017
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MIła Mamana z jakigo powodu ma brac ??

    mój maz bierze ponieważ ma niedobór - jednak przy kuracji dr przepisywal mu zawsze testosteron, tamoxifen i agapurin - nigdy sam ..dopeior jak juz zakonczylismy kuracje ma podawany tylko w celach zdrowotnych

    napewno przed podaniem powinien miec zrobione USG jader, markery AFP, PSA i beta hcg, oraz hormony FSH, LH i testosteron

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Dominisia883 Autorytet
    Postów: 669 910

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mój mąż ma przypisane zastrzyki Ovitrelle albo Pregnyl. Ma dwie recepty ponieważ pregnyl podobno ciężko dostać. Naczytałam się nie fajnych rzeczy i nie wiemy czy wykupić tą receptę czy nie a kończy swoją ważność za 4 dni :( pomoże ktoś? :(

    Kiepskie nasienie
    IO
    Mutacje mthfr hetero
    4 lata starań
    2018 IUI 😥
    06.2020 IVF biochemiczna 😥
    Próbujemy dalej naturalnie ♥️
    Klinika Medart Poznań 🤞🍀
  • melba Autorytet
    Postów: 600 212

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój ma zapisany Tamoxifen. Jeszcze nie wykupiliśmy, bo ja się też obawiam... mąż brał rok temu clostilbegyt i parametry jeszcze gorsze wyszły... A androlog na wizycie zapisał mu sam Tamoxifen i dodał,że nie da gwarancji,że pomoże. Poczytałam w necie i się trochę dziwię, bo czytałam,że na słabe nasienie Tamoxifen stosują razem z testosteronem- sugerują w postaci żelu : http://www.przeglad-urologiczny.pl/artykul.php?1665 (co prawda to artykuł sprzed kilku lat). Nie wiem Domi co Ci poradzić, bo kesteśmy w podobnej kropce. Jeszcze z kimś to skonsultujemy...

    preg.png

    XII 2015 początek naprostarań
    XI 2022 FET 12 dpt 1313, 24dpt♥️
  • Malinowa5 Ekspertka
    Postów: 258 64

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż brał ovitrelle 5 tyg. Ma azoospermie więc i tak były nikłe szanse że coś się poprawi. I niestety nic nie drgnelo. Kiedyś pisał na forum "on" który mówił że ovitrelle podnosi na chwilę testosteronu ale po odstawieniu wszystko wraca do stanu poprzedniego a nawet jest gorzej. A nasienie nic się nie poprawiło. Chociaż kiedyś czytałam wpis dziewczyny, ktora pisała że ilość plemnikow męża się lekko poprawiła.. Z tego co nam androloga mówił to ovitrelle nie działa tylko na testosteronu ale na pobudzenie przysadki mózgowej która stymuluje jądra...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2018, 15:55

    1.07.2017 początek
    1.10.17 wyrok- azoospermia
    1.01.2018 - decyzja AID
    ona- badania ok, tylko podwyższona prolaktyna
    17.02.18.- I AID :(
    15.03.18- II AID :( - ale dlaczego??
    14.05.18- III AID - :(
    5.07.18 - in vitro- 2 maluchy podane
  • on___ Koleżanka
    Postów: 80 8

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, to byłem ja :)
    W moim przypadku w okresie przyjmowania ovitrelle testosteron był wysoki, samopoczucie o wiele lepsze. Po skończonej kuracji testosteron spadł do niższego poziomu niż przed przyjmowaniem ovitrelle, co ciekawsze testosteron spadł już po 2-3 dniach od wstrzymania przyjmowania ovitrelle.

  • Malinowa5 Ekspertka
    Postów: 258 64

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widać, że jesteśmy wszyscy na bieżąco :) czy coś się zmieniło w leczeniu. U nas nic podjęliśmy decyzje o dawcy, właśnie zamówiliśmy z cyros... Zobaczymy co dalej trochę nas to przeraża ale staramy się nie wglebiac za mocno, Bo po co. Wiem że jak skończymy to ovitrelle to mąż musi być pod stała opieka, Ale właśnie jakiego lekarza androloga urolog endokrynologa? Co jaki czas trzeba potem brać ten testosteronu cyklicznie czy codziennie do końca życia? Jest jakaś nazwa na ta chorobę?androlog coś mówił indopatycznosc.. Nie pamiętam nazwy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2018, 17:52

    1.07.2017 początek
    1.10.17 wyrok- azoospermia
    1.01.2018 - decyzja AID
    ona- badania ok, tylko podwyższona prolaktyna
    17.02.18.- I AID :(
    15.03.18- II AID :( - ale dlaczego??
    14.05.18- III AID - :(
    5.07.18 - in vitro- 2 maluchy podane
  • Dominisia883 Autorytet
    Postów: 669 910

    Wysłany: 5 lutego 2018, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My się jednak zdecydowaliśmy na te zastrzyki Ovitrelle. W tym tygodniu mąż przyjmie piąty zastrzyk. Bierze je raz w tygodniu. Zostanie jeszcze 5 zastrzyków więc w marcu będziemy wiedzieć czy się coś poprawiło czy nie. Oby się tylko nie pogorszyło. Po tych 4 zastrzykach mogę póki co jedynie powiedzieć że mąż nadal jest zmęczony więc pod tym kontem przynajmniej póki co nie wiele się zmieniło ale zaczął ćwiczyć co mnie bardzo cieszy :). Oczywiście nadal bierze suplementy i dieta trochę została zmieniona no i w połowie marca minie pół roku jak rzucił całkowicie palenie. Walczymy i się nie poddajemy.
    melba a Wy jak tam? zdecydowaliście się?

    Kiepskie nasienie
    IO
    Mutacje mthfr hetero
    4 lata starań
    2018 IUI 😥
    06.2020 IVF biochemiczna 😥
    Próbujemy dalej naturalnie ♥️
    Klinika Medart Poznań 🤞🍀
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ