X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Uplynnienie nasienia i aglutynacja
Odpowiedz

Uplynnienie nasienia i aglutynacja

Oceń ten wątek:
  • OlaAleksandra Znajoma
    Postów: 25 2

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich, otóż mój mąż ma od miesiąca aglutynacje a od roku wyzszy niz 60 min czas uplynnienia, co na to poradzic, a szcegolnie na czas uplynnienia, bo na to jest w internecie wiadomosci jak na lekarstwo?

  • misiaczk25 Autorytet
    Postów: 311 341

    Wysłany: 4 maja 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas była taka sama sytuacja a nawet u mojego męża czas upłynnienia to 120 min nam pomogła flegamina :)

    https://www.maluchy.pl/li-69555.png
  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 7 maja 2014, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misiaczl25 u nas tez upłynnienie 120 min. Co to w zasadzie oznacza? i jak sie ma do tego flegamina? Ktos Wam ja zalecił?

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
  • misiaczk25 Autorytet
    Postów: 311 341

    Wysłany: 7 maja 2014, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betty Boop wrote:
    misiaczl25 u nas tez upłynnienie 120 min. Co to w zasadzie oznacza? i jak sie ma do tego flegamina? Ktos Wam ja zalecił?
    Tak w sk¶ócie to że sperma jest zbyt lepka i za gęsta i jak się nie upłynnia to plemniki się nie wydostają. Ja swojemu zaczełam dawać flegamine i urosept 3*1 tabletce od mojego 9 dnia cyklu przez 5 dni i się udało w 1 cyklu a starliśmy sie przez 9 cykli i nic. Nikt nam nie zalecił sama zaczełam o tym czytać i pomogło zaczełam 12 tydzień :)

    Betty Boop, Anna255 lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-69555.png
  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 7 maja 2014, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaczk25 a mozesz mi wyjaśnic jak sie lek na kaszel i na zapalenie pecherza do upłynnienia? Pytam z ciekawosci bo pierszy raz o tym słysze?

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 7 maja 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u nas upłynnienie natychmiastowe. Jak sobie z tym radzić ?
    nie bierze i ie brał żadnych syropów.

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • OlaAleksandra Znajoma
    Postów: 25 2

    Wysłany: 7 maja 2014, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie, mój brał mucosolvan i jak przez rok było ponad 60 min, tu nagle jest piękne 20 min, dodatkowo brał i bierze sterko, nie zaszkodzi witamina c 1000 ml, syropy rozrzedzaja m.in. nasienie też. Mam prośbę, jak ma się sprawa z alutynacją, mój ma 10 plemników tworzących skupiska, to jest 1 stopień aglutynacji, możliwa jest ciąza naturalna przy niej? z kad ona sie bierze i jak sie jej pozbyć????

    Betty Boop lubi tę wiadomość

  • misiaczk25 Autorytet
    Postów: 311 341

    Wysłany: 8 maja 2014, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betty Boop wrote:
    Misiaczk25 a mozesz mi wyjaśnic jak sie lek na kaszel i na zapalenie pecherza do upłynnienia? Pytam z ciekawosci bo pierszy raz o tym słysze?
    flegamina rozrzedza wydzielinę- więc również nasienie a urosept dawałam bo gdzieś przeczytałam że długi czas upłynnienia może być spowodowany jakimiś bakteriami i zastojem moczu a urosept to ziołowy lek wiec napewno nie zaszkodził a zauważyłam u swojego parę razy że jak przetrzymał to potem nie mógł sie wysikać a teraz już nie ma z tym problemu

    Betty Boop lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-69555.png
  • misiaczk25 Autorytet
    Postów: 311 341

    Wysłany: 8 maja 2014, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlaAleksandra wrote:
    Faktycznie, mój brał mucosolvan i jak przez rok było ponad 60 min, tu nagle jest piękne 20 min, dodatkowo brał i bierze sterko, nie zaszkodzi witamina c 1000 ml, syropy rozrzedzaja m.in. nasienie też. Mam prośbę, jak ma się sprawa z alutynacją, mój ma 10 plemników tworzących skupiska, to jest 1 stopień aglutynacji, możliwa jest ciąza naturalna przy niej? z kad ona sie bierze i jak sie jej pozbyć????
    Mój miał aglutynację 20 % a agregację 40 % a badania robiliśmy po trzech miesiącach brania suplementów i u nas na lepkość i upłynnienie wit c nie pomogła. A jak u was jest 10% to norma także nie masz sie czym przejmować :)

    https://www.maluchy.pl/li-69555.png
  • OlaAleksandra Znajoma
    Postów: 25 2

    Wysłany: 8 maja 2014, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapomniałam dodać, że mój miał 2 mln leukocytów w czasie ostatniej inseminacji, gdzie norma to parenaście tysięcy. Mogą one mieć wpływ na to, że jest aglutynacja?, a jesli tak to jak się tego pozbyć?

  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 11 maja 2014, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dziekuje dziewczyny, to ja swojemu mężowi tez zapodam flegamine.A co, nie zaszkodzi ;)
    Jesli owulacja wypada mi miedzy 11-14 dniem to kiedy powinnam zacząć podawać?

    misiaczk25 lubi tę wiadomość

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
  • misiaczk25 Autorytet
    Postów: 311 341

    Wysłany: 11 maja 2014, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betty Boop wrote:
    No dziekuje dziewczyny, to ja swojemu mężowi tez zapodam flegamine.A co, nie zaszkodzi ;)
    Jesli owulacja wypada mi miedzy 11-14 dniem to kiedy powinnam zacząć podawać?
    od 9 do 15 dnia i potem odstawić
    A i jeszcze pić sok ananasowy też pomaga na upłynnienie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2014, 08:52

    https://www.maluchy.pl/li-69555.png
  • OlaAleksandra Znajoma
    Postów: 25 2

    Wysłany: 11 maja 2014, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uplynnienie jest wyjasnione, natomiast co z aglutynacja, wiele osób ja ma, jak najlepiej sie jej pozbyc? bez wzgledu na jej stopien ... podobno idzie ono w parze nieraz z uplynnieniem, ale u mojego uplynnienie ok po mucosolvanie, natomiast aglutynacja nadal? prosze o pomoc

  • misiaczk25 Autorytet
    Postów: 311 341

    Wysłany: 11 maja 2014, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlaAleksandra wrote:
    uplynnienie jest wyjasnione, natomiast co z aglutynacja, wiele osób ja ma, jak najlepiej sie jej pozbyc? bez wzgledu na jej stopien ... podobno idzie ono w parze nieraz z uplynnieniem, ale u mojego uplynnienie ok po mucosolvanie, natomiast aglutynacja nadal? prosze o pomoc
    Ja na twoim miejscu bardziej bym się przejmowała leukocytami w nasieniu niż aglutynacją proponowałabym zrobić posiew nasienia i zobaczyć co wychodują bo taka ilość leukocytów świadczy o jakimś stanie zapalnym jak już będziecie mieli wyniki do lekarza i pewnie jakiś antybiotyk. Jak wyleczycie bakterie wszystko powinno wrócić do normy i aglutynacja też może zniknie ale tak jak pisałam wcześnie 1 stopień mieści się w granicach normy i na pewno nie jest powodem braku ciąży

    https://www.maluchy.pl/li-69555.png
  • OlaAleksandra Znajoma
    Postów: 25 2

    Wysłany: 12 maja 2014, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a czy z taką ilością leukocytów warto się starać o dziecko? bo zanim mąz odwiedzi lekarza, a jest juz umówiony, zrobi badania i otrzyma wyniki to chwilka upłynie

  • Kaczka90 Znajoma
    Postów: 22 8

    Wysłany: 12 maja 2014, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż na upłynnienie brał flegamine, brał witaminę C, pił sok z ananasów i androvit trochę pomogło ale największą poprawę dała operacja żylaków powrózka nasiennego.

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 12 maja 2014, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczka ale mnie pocieszyłaś!! Mój ma czas upłynnienia powyżej 60min a w pon . operacje żylaków! :)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Kaczka90 Znajoma
    Postów: 22 8

    Wysłany: 13 maja 2014, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:)mój też miał czas upłynnienia powyżej 60min. Poprawa wyników nastąpiła po 3 miesiącach od operacji.Myślę że warto zrobić operację, trzeba wszystkiego spróbować aby osiągnąć swój cel ;-) Od tego cyklu wznowimy starania o dzidzię. Trzymam za Was kciuki :-) Pozdrawiam

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 15 maja 2014, 05:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny moj ma czas uplynnienia 50,a bylo mniej... no i aglutynacja stopień I, a przez to mala ruchliwosc...ile tej flegaminy ma pic?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2014, 07:20

    svchvfxmiau6k2p0.png
  • Kaczka90 Znajoma
    Postów: 22 8

    Wysłany: 15 maja 2014, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anja89 mój mąż też brał flegamine ale w tabletkach i brał jej 2 tabletki dziennie i do tego wit.C i androvit.

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ