X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy UPŁYNNIENIE -TABU?!
Odpowiedz

UPŁYNNIENIE -TABU?!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Agulka901 Autorytet
    Postów: 395 180

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie! Od 2 lat bezskutecznie staramy się o 2gie dziecko. Zrobiliśmy w końcu badanie nasienia i wszystkie wyniki są świetne poza upłynnieniem. Po godzinie upłynniono nasienie enzymatycznie. NIGDZIE w internecie nie mogę znaleźć informacji o tej przypadłości. Skąd się bierze, czy jeśli przez infekcje to czy możliwe że ta infekcja jest już od początku starań, czy naprawdę infeminacja to jedyna metoda na poczęcie dziecka? Czy nikomu naprawdę nie udało się wyleczyć tego lekami, aby zajść w ciążę naturalnie?

    p19uskjo06b2cvyq.png

    Adaś 36 tc - 1950g szczęścia (2014)
    Karolek 20tc - Aniołek [*] (2017)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pierwszym badaniu upłynnienie nasienia mojego męża wynosiło 50 min, drugie (po 3 mies suplementacji) - po 10 min. Nie wiem czy to na pewno zasługa suplementów czy zmiany trybu życia, może więcej pił wody?

  • Agulka901 Autorytet
    Postów: 395 180

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teoretycznie wpływ na nasze pierwsze badanie nasienia mogła mieć ilość płynów jako mąż przyjmował. Bo pił niewiele....w maju idziemy na powtórkę badania....dziwi mnie tylko że tak mało informacji można znaleźć o leczeniu uplynnienia i zazwyczaj są to leki ba kaszel ...

    p19uskjo06b2cvyq.png

    Adaś 36 tc - 1950g szczęścia (2014)
    Karolek 20tc - Aniołek [*] (2017)
  • cocosowa Autorytet
    Postów: 615 152

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enzymatycznie czyli samo się nie upłynniło...

    Starania od 06.2014
    Walka z męskim problemem:( (Terato-Asthenozoospermia ) Z 0 do 1% prawidłowych plemników
    28.07.2015 *11tc
  • Agulka901 Autorytet
    Postów: 395 180

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wiem że enzymatyczne znaczy że musieli użyć specjalnych enzymów żeby upłynnić nasienie. Z przyszłym tygodniu idziemy powtórzyć badanie po 3 miesiącach.

    p19uskjo06b2cvyq.png

    Adaś 36 tc - 1950g szczęścia (2014)
    Karolek 20tc - Aniołek [*] (2017)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ