X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Zylaki powrozka a wyniki badan nasienia i ciaza
Odpowiedz

Zylaki powrozka a wyniki badan nasienia i ciaza

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Tamalka Koleżanka
    Postów: 41 1

    Wysłany: 31 lipca 2017, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Madziarka, dzięki za ten wpis :) Dajesz nadzieję! My mamy wizytę u urologa za tydzień. Od kiedy dowiedzieliśmy się o wysokim indeksie fragmentacji DNA i o tym, że powodem tego mogą być ŻPN, mąż stwierdził, że to na pewno TO. Choć do tej pory nic nie wyczuwał, żadnego dyskomfortu, itp.
    U nas (oprócz tej dużej - za dużej - fragmentacji DNA) jest kiepska ruchliwość (już dwa badania w przeciągu 4 miesięcy). Androlog nie przepisał żadnych suplementów tylko właśnie wizytę u urologa.

    07.2015 - początek starań
    2017 - kiepska morfologia, ruchliwość, żywotność
    07.2017 - HSG (ok), fragmentacja DNA 36%
    03.2018 - laparoskopia: lewy jajowód niedrożny
  • Madziarka Nowa
    Postów: 2 4

    Wysłany: 31 lipca 2017, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój M.na wyniku miał stwierdzoną Asthenoteratozoospermia. 0% prawidłowych,żywotność 26%, ruch postepowy 13%. Uwierzcie że byłam załamana jak odebrałam wyniki.Ale na całe szczęście mój M.to twarda sztuka i pomimo obaw udał się do urologa.Po diagnozie stres przed szpitalem,ale sam zabieg nie jest tragiczny.Jedynym problemem dla M.było ze musi tam leżeć bezczynnie;-) Po zabiegu szybko wrócił do formy przed,oczywiście uważał na siebie.Ja ze swojej strony kupiłam mu Salfazin i obydwoje po prostu wyluzowalismy:-) A moje dwie kreseczki to swiezynki,bo dopiero jutro idę do gina na wizytę. Ale pisze Wam to bo wiem że jest ciężko jak się pragnie dzidziusia a nie można go mieć.Glowy do góry i będzie dobrze!!!

    Tamalka lubi tę wiadomość

    Madziarka
  • Emisia Autorytet
    Postów: 292 135

    Wysłany: 31 lipca 2017, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To trzymamy kciuki Madziarka!!!

    2 Aniołki (*)(*) - zawsze w naszych sercach ♥️
    Dziewczynka 🌷🌷🌷
    3jvzvcqgwpeazvhq.png
  • Tamalka Koleżanka
    Postów: 41 1

    Wysłany: 31 lipca 2017, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cudownie :) Dużo zdrówka i wszystkiego dobrego dla Was, Madziarka!

    07.2015 - początek starań
    2017 - kiepska morfologia, ruchliwość, żywotność
    07.2017 - HSG (ok), fragmentacja DNA 36%
    03.2018 - laparoskopia: lewy jajowód niedrożny
  • MamaKubunia Znajoma
    Postów: 16 10

    Wysłany: 22 września 2017, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    czy są tu jakieś staraczki z mężami po embolizacji żylaków powrózka nasiennego??
    Przy naszych wielkich nadziejach na poprawę parametrów po 3 miesiąch od zabiegu wyniki okazały sie najgorsze z dotychczas wykonanych, co prawda wzrosła morfologia z 1% do 4% ale za to cała reszta jest beznadziejna ilość, ruch, koncentracja itd. Czy to jest tak że po embolizacji wyniki maksymalnie spadają a potem dopiero zaczyna się odbudowa??

    Dodam że staramy się o drugiego maluszka już od ponad 2 lat, z pierwszą ciążą sprzed ponad 5 lat nie było najmniejszego problemu udało sie po kilku miesiącach naturalnie a teraz jakieś czary mary sie dzieją..

    Walka o drugie szczęście <3
  • Saja Autorytet
    Postów: 1069 337

    Wysłany: 22 września 2017, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie pociesze Cię. U nas po 3 mcach nie jest gorzej- jest tak samo, jak było, czyli słabo. Ponoć poprawa może nastąpić aż do roku czasu.

    Czynnik męski- ciężki OAT, DFI poniżej 15%

    Starania od 1.1.2016
    11.2016 - diagnoza OAT
    5.2017- embolizacja żpn, bez efektu
    1.2018 - ICSI w Invimed Poznań, OHSS, bez transferu
    4.2018 - I kriotransfer, bez efektu
    5.2018- II kriotransfer, ciąża bliźniacza:)
    1.2019- rodzą się nasze córki
  • Hiacynta89 Koleżanka
    Postów: 83 13

    Wysłany: 20 listopada 2017, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaszłam w ciąże 5 miesięcy po tym jak mąż miał operacje żylaków pod mikroskopem. Mamy zdrowego syna :) zawsze trzeba wierzyć, że będzie dobrze

    Hiacynta89
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ