X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciaza po poronieniu
Odpowiedz

Ciaza po poronieniu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ela85 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 11 września 2016, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy sa ru dziewczyny krore obserwowaly swoj cykl po porobieniu?jak z owulacja?kiedy udalo siexwam zajsc w ciaze?a moze sa tu takie osoby ktorym udalo sie zajsc po zabiegu przed pierwsza @?jak z taka ciaza czy zdrowa?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj.Jestem tu nowa i tak na prawdę to moja pierwsza wypowiedz : )
    Jestem po poronieniu, a właściwie porodzie ciąży bliźniaczej w 21tc. Wystapił zespoł TTTS, nieudana operacja, poród, łyżeczkowanie. Przez ponad dwa miesiące nie miałam miesiączki, a powinna się pojawić max do 8 tygodni. Poszłam do lekarza, kazał czekać. Poszłam do drugiego, kazał czekać. Nie mogłam już wytrzymać, bol po stracie straszny i bardzo chciałam żeby moje cykle się uregulowały ponieważ chcieliśmy się starać o kolejne dziecko. Wywołałam sobie miesiączkę duphastonem, chodz wiem że to trochę nieodpowiedzialne.
    Pierwszy cykl wyglądał tak: 34dni, obfite krwawienie, nie jakieś bolesne co mnie bardzo zdziwiło bo zawsze miałam bardzo bolesne miesiączki.Zero śluzu płodnego, test owu w 22dc pozytywny a w 25dc skok temperatury. Bardzo późna owulacja, myslę że jest to skutek brania duphastonu, ponieważ on opóźnia owulację lub nawet blokuje.
    Wczoraj zaczął się mój drugi cykl i od razu widzę rożnicę.Miesiączka jest bardzo obfita i taka jak była zawsze, baaaaaardzo bolesna : / w nocy nie mogłam wytzymać z bólu. Temp będę mierzyć po skończonym krwawieniu i oczywiście testy owu.

    Równiez chciałabym się dowiedzieć czy są tu mamy które zaszły krótko po poronieniu, ile im to zajęło, jak przebiega ciąża ?

    Pozdrawiam !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chciałam jeszcze zapytać o jedno. w tym cyklu ze względu na to że w poprzednim nie zauważyłam płodnego śluzu zaczęłam brać olej z wiesiołka 3x1 . Po jakim czasie mogę zobaczyć zmiany? Czy którejś z Was pomógł ?

    malutka199922 lubi tę wiadomość

  • Monika1357 Autorytet
    Postów: 1134 962

    Wysłany: 28 września 2016, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam lyzeczkowanie 7 wrzesnia i dwoch lekarzy mi potwierdzilo ze juz moge sie starac.
    A co do wiesiolka to nie wiem. A moze ty mi powiesz na co on jest?

    Każda twoja myśl jest czymś realnym - jest siłą.
    Danielek 03.05.2015r.
    Sebastianek 27.08.2017r.
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 29 września 2016, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesiołek jest na polepszenie jakości i ilości śluzu płodnego. Zaczyna się od małej dawki na początku 1-2 kapsułki dziennie do czasu przewidywanej owulacji, brałam 2 cykle i nie widziałam różnicy więc cisnęłam to w cholerę.

    Ciąża była w drugim cyklu po odstawieniu wiesiołka. Ilości śluzu płodnego znikome na zewnątrz.

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 11 października 2016, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ogólnie mam problemy ze śluzem przez leki, które biorę i ogólnie to go nie sprawdzam bo szału bym dostała no i w drugim cyklu starań zachwycona działaniem wiesiołka po przeczytaniu jego cudownych właściwości pobiegłam do apteki i zakupiłam, jednak zaczęłam go brać kilka dni przed owulką i zbyt wiele to wtedy nie dało. W trzecim cyklu starań zaczęłam od razu od pierwszego dnia cyklu regularnie tak jak było podane na opakowaniu, temperaturę wtedy miałam bardzo piękną do owulacji (jak nigdy) no i cykl okazał się szczęśliwy... Nie wiem czy to zasługa wiesiołka, ale wiem, że gdy zacznę ponownie starania to na pewno sięgnę po wiesiołek. Jak widać opinie są różne.

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ