X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża pozamaciczna ( ektopowa)
Odpowiedz

Ciąża pozamaciczna ( ektopowa)

Oceń ten wątek:
  • Paula222 Autorytet
    Postów: 2682 3440

    Wysłany: 5 kwietnia 2013, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, są tu jakieś kobiety po takiej ciąży? Które się starają obecnie lub którym się udało ? Ja niestety doświadczyłam tego okropnego przeżycia :( 24 listopada 2012 r miałam laparoskopię. Jajowód pozostawiono, pomimo tego że był już nadpęknięty.. Znów się staramy z mężem, obecnie jest 3 cykl...
    Pozdrawiam

    Sung lubi tę wiadomość

    17u920mmyeh0q9ke.png17u93e5ek73kbhcz.png[/url]
    n59yj44j0i2qlz9m.png

    2 x pozamaciczna :(
    2 x HSG
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2013, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja po prostu poroniłam ale mam nadzieję że Ci się uda bądź silna trzymam kciuki :)

  • justa24 Autorytet
    Postów: 4388 3748

    Wysłany: 29 kwietnia 2013, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja przeszlam ciaże pozamacziną i w dodatku usuneli mi jeden jajowód bo pekł niestety juz, teraz jestem w ciąży 4 miesiąc:) wiec wiara czyni cuda:)

    Miriam, Selena, mychowe, Eweloka84, Eweelka82, Jk lubią tę wiadomość

    bhyw2n0a5n2aiq1p.png

  • Paula222 Autorytet
    Postów: 2682 3440

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa serio? Po jakim czasie Ci się udało znów zajść w ciążę? U mnie też był pęknięty ale niestety go zostawili :(

    17u920mmyeh0q9ke.png17u93e5ek73kbhcz.png[/url]
    n59yj44j0i2qlz9m.png

    2 x pozamaciczna :(
    2 x HSG
  • truskawa85 Ekspertka
    Postów: 214 409

    Wysłany: 5 maja 2013, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po pierwszej ciązy i niestety pozamacicznej w grudniu. Dwa miesiace spadała mi beta, dwa razy wylądowałam w szpitalu. Ciąża była w prawym jajowodzie, potwierdzona kilkoma usg jednak sama obumarła na wczesnym etapie i udało mi się uniknąć podania metotrexate/laparoskopii. Nikomu nie życzę takich chwil. Miałam praktycznie przez ten czas cały czas krwawienia.

    preg.png
    MACIERZYNSTOW Krakow
    3 INV punkcje 5 blastocyst (2xmozaika, 2euploid, 1 uneuploid) ❄️ 02.2022 1 transfer beta 0, 04.2022 2 transfer (6.2.1 biochem, 05.2022 3 transfer 05.06 wizyta brak 💔
    EUROFERTIL
    3 INV punkcje 6 blastocyst (3 euploid, 2xmozaika, 1 uenuploid), 22.02 transfer blastocysty 4.1.1
    BHCG 6dpt - 7.5, 8dpt - 25.2, 10 dpt - 52.7, 12dpt - 111, 14dpt - 270.7, 16dpt - 665.4, 18dpt - 1616,9
    18.03 (5t6d) jest serduszko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2013, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też jestem po ciąży pozamacicznej, usunięty jajowód prawy. aktualnie staramy się pierwszy cykl.
    miałam podawany metotrextat ale nie uniknęłam laparoskopii :/
    liczę że uda nam się szybko, wszystkie 3 ciąże udały się za pierwszym razem . Są tu dziewczyny którym się udało ? jak długo trwały starania?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2013, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mojego aniołka straciłam w lutym. Ciąża była na jajniku. Szczęście w nieszczęsiu... jajowody drożne potwierdzone badaniem HYFOSY. teraz 2 cykl starań razem z ziółkami o Sroki. ciężkie chwile za nami i Bóg wie co jeszcze przed nami...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2013, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vzljxuun29ub1gp8.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udało się w pierwszym cyklu, bardzo się ciesze ale też boję że moje piekło się powtórzy.
    Życzę każdej dziewczynie po CP szybkiego i na całe 9 miesięcy plusika

    Miriam, marianka lubią tę wiadomość

  • justa24 Autorytet
    Postów: 4388 3748

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula222 wrote:
    Justa serio? Po jakim czasie Ci się udało znów zajść w ciążę? U mnie też był pęknięty ale niestety go zostawili :(
    w ciaże zaszłam po 2 latach.. ale nie starań tylko tak chciałam. jeśli chodzi o starania to w ciagu pól roku po ślubie..więc niedługo...narazie wszytsko przebiega prawidłowo:)

    Miriam lubi tę wiadomość

    bhyw2n0a5n2aiq1p.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 06:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja ciąża okazała się pozamaciczna na drugim jajowodzie usunęli mi koleiny jajowód więc już nie został mi żadnej, ponoć ciąża pozamaciczna po ciąży pozamacicznej się nie zdarza ... a mi się udało .... bez jajowodu zostaje mi in vitro ...

  • zozol Autorytet
    Postów: 1380 1236

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak bardzo mi przykro. Brak mi słów. Smutek straszny :(

    Miriam lubi tę wiadomość

    qm4p206.png

    Nasz największy skarb
    https://www.maluchy.pl/li-68536.png


  • kambel Autorytet
    Postów: 1200 1446

    Wysłany: 2 lipca 2013, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.bardzo mi przykro z waszego powodu.
    moglibyście mi napisać jakie mialyscie objawy?
    Jestem w ciąży, czekam na wynik 2 bety jest to 3-4 tydz Ale strasznie plamie ciemna krwią wczoraj się zaczęło to. W pracy nasilac w domu w łóżku było mniej. Plamienia mam odkąd miałam 3 dniowe krwawienie w dniu @ .do tego zauważyłam że częściej czuje kłucie po lewej stronie. Nawet gdy kładę się spać to zbyt długo nie mogę tak leżeć. Strasznie się boję. A że mieszkam w uk to jestem strasznie ograniczona. Testy u lekarza sa z jaśniejsza kontrolną i robił mi znów betę. Tematu plamien nie drąży nic nie mówi. Już nie wiem co mam robić i myśleć.

    wife_of_trucker. lubi tę wiadomość

    relgio4pk3pt9z4w.png
  • moniaak Autorytet
    Postów: 252 111

    Wysłany: 2 lipca 2013, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kambel pojedz do szpitala..takiego co ma Early Pregnancy Assessment Clinic ..albo Early pregnancy and emergency Gynae clinics..jak zwal tak zwal..jedno i to samo.tam ci moze zrobia usg przynajmniej..krew pobiora..

  • mychowe Autorytet
    Postów: 992 966

    Wysłany: 2 lipca 2013, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam sie z moniaak, pojedz do szpitala, mam nadzieje, ze w Twoim miescie maja w szpitalu taka klinike. Ja tez mieszkam w UK,przy plamieniach tylko rozkladaja rece,co jest bardzo frustrujace, w Polsce od razu by dali progesteron.
    Ja plamilam w 7 tygodniu i pozniej w 10, pojechalam na Ize Przyjec,pobrali krew, zrobili badania, ale nawet ich na oczy nie widzialam. Wiec jak im wierzyc. W obu przypadkach dwa dni pozniej mialam usg. Niestety pozniejsze usg nie bylo pozytywne..

    Zycze Tobie aby to plamienie ustalo i wszystko bylo dobrze..

    ex2bkrhmvrp7aszy.png>
  • kambel Autorytet
    Postów: 1200 1446

    Wysłany: 2 lipca 2013, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krew i to drugi raz! Właśnie zrobili mi w przychodni.dziś po wynik idę chcę żeby na scan mnie wysłał. U mnie jest szpital Ale w nim raczej nic nie poradzą a early pregnancy unit mam jakieś 1,5 h ode mnie. Jeżeli dziś doktorek nic nie zrobi to jutro tam pojadę

    Bella1290 lubi tę wiadomość

    relgio4pk3pt9z4w.png
  • mychowe Autorytet
    Postów: 992 966

    Wysłany: 2 lipca 2013, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj znac jak tam wynik, miejmy nadzieje,ze bedzie dobrze. Trzymamy kciuki..

    ex2bkrhmvrp7aszy.png>
  • kambel Autorytet
    Postów: 1200 1446

    Wysłany: 2 lipca 2013, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta po 3 dniach wzrosła do 348 .Ale nadal plamie.q czwartek idę na usg zobaczymy co pokarze W sumie jak by spojrzeć wstecz to przed @ miałam brązowe plamienie 3 dni krwawienia później znów plamienie i teraz jakbym miała mini okres, bardziej skapy. Mam nadzieję znajdziemy przyczynę. Bo nerwy to mnie zjedzą.

    relgio4pk3pt9z4w.png
  • mychowe Autorytet
    Postów: 992 966

    Wysłany: 2 lipca 2013, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj, nerwy nie pomoga, a moga zaszkodzic. Wiem,ze sie martwisz,ale sprobuj sie zajac czyms innym. I duzo odpoczytwaj.
    Zycze powodzenia:)
    I czekamy na wiesci z usg:)

    ex2bkrhmvrp7aszy.png>
  • Paula222 Autorytet
    Postów: 2682 3440

    Wysłany: 3 lipca 2013, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kambel nie martw się ! W pozamacicznej np ja wcale krwawienia nie miałam... daj znać po co i jak ;)

    17u920mmyeh0q9ke.png17u93e5ek73kbhcz.png[/url]
    n59yj44j0i2qlz9m.png

    2 x pozamaciczna :(
    2 x HSG
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ