X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża w pierwszym miesiącu po poronieniu? Możliwe?
Odpowiedz

Ciąża w pierwszym miesiącu po poronieniu? Możliwe?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • selavy84 Koleżanka
    Postów: 32 14

    Wysłany: 13 listopada 2016, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny, we wrześniu byłam w ciąży biochemicznej, straciłam ją w około 2 tygodnie po poczęciu.
    W październiku dostałam miesiączkę 28 dni później (cykle zawsze miałam 28dniowe).
    7 i 8 dnia cyklu kochałam się z moim partnerem, teraz mam podejrzenia o ciążę (jest dzisiaj 21 dzień cyklu). Czy to jest możliwe, że poronienie wpłynęło na przestawienie owulacji?

    p19ucsqvxiw6ruix.png
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 14 listopada 2016, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest całkiem możliwe, bywają bardzo wczesne owulacje, poronienie to jednak szok dla organizmu, choć przy ciąży biochemicznej jest nieco mniejszy niż np. powyżej 6-7 tygodnia.

    Mogłaś mieć owulację np. 10-11dc

    Zaczekaj kilka dni i zrób test bądź prędzej beta HCG.

    selavy84 lubi tę wiadomość

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • selavy84 Koleżanka
    Postów: 32 14

    Wysłany: 14 listopada 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź :)

    p19ucsqvxiw6ruix.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ