X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Co oznacza wynik allo-mlr i testu cytotoksycznego
Odpowiedz

Co oznacza wynik allo-mlr i testu cytotoksycznego

Oceń ten wątek:
  • agncio Znajoma
    Postów: 17 6

    Wysłany: 14 lipca 2016, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagląda. Ja się nie szczepiłam. Jestem na clexane i acard i to juz 34 tydzien :)

    agncio
  • Arleta Autorytet
    Postów: 1033 687

    Wysłany: 15 lipca 2016, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej,ja jestem właśnie w trakcie szczepień..w poprzedniej ciąży acard i clexane jednak nie pomógł a na podstawie terazniejszych badań i tak nie byłoby szans
    jakby coś to chętnie pomogę :)

    Synek 2008
    [ * * * * ]
    leczenie Łódz, mlr 32,2%,trombofilia, nk, IO, p/c przeciwplemnikowe,hiperprolaktynemia
    zaczynam
    9a63a08b68.png
    u81xgmb.png

  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 15 lipca 2016, 04:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez sie nie szczepilam i ciaza 22 tydzien. Z lekow zelazny zestaw + metformina. Co do lekarza od szczepień to w Krakowie jest Sacha i Malina chyba z Lodzi. Tutaj Ci Arleta bardziej pomoze bo ja sie nie do końca orientuje. Zrezygnowałam ze szczepień po znalezieniu badań naukowych ze to allo mlr na nic mnie wplywa a rozwala szczepienia rozwalaja uklad immunologiczny. No ale to jest indywidualny wybór. Przypuszczam że jakby i teraz.mi się nie udało to rozwazylabym szczepienia. Powodzenia :-)

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2016, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy te badania wykonują zwykłe laby czy jakieś specjalistyczne i ile one kosztują orientacyjnie?

  • agncio Znajoma
    Postów: 17 6

    Wysłany: 26 lipca 2016, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Krakowie tylko w szpitalu dzieciecym w Prokocimiu.

    shooa lubi tę wiadomość

    agncio
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakby ktoś był zainteresowany to 'żyjący' w tym temacie jest wątek:

    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-z-pomoca-medyczna/immunologia-leki-i-szczepienia-limfocytami,9816,10.html

  • p_patrycja Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 8 września 2016, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam;) Jako, że wybieram się na szczepionki do dr Sachy w Krakowie mam do Was pytanie. czy te szczepionki są bezpieczne dla kobiet?? W sensie, czy jest ryzyko rozwinięcia się jakiejś choroby u kobiety?? Jedni chwalą inni wieszają psy- naprawdę można zgłupieć. Bardzo was proszę- wypowiedzcie się;(

    Oliwka91 lubi tę wiadomość

  • agncio Znajoma
    Postów: 17 6

    Wysłany: 20 września 2016, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie,
    chcialam się pochwalić ze urodzilam 2 tygdnie zdrowa dziewczynke. Nazywa się Ula. Udało się bez zastrzyków dr Sachy- a twierdził że to nie możliwe. Bylam na zelaznym zestawie clexane i acard !!!!!!!!!!!

    Dziewczyny próbujcieee

    shooa, Albercia, Umka lubią tę wiadomość

    agncio
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 20 września 2016, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angcio gratuluje :-) mocno wierze ze za kilka tygodni do Ciebie dołączę z moim Wojtkiem :-)

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • Albercia Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 1 listopada 2016, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, witam na forum. Jestem tutaj nowa. Mam pytanie odnośnie zestawu leków, które pomogły Wam zajść w ciążę. Czy bierzecie je na własna rękę czy lekarz Wam przepisał? Ja mam problem z mlr, który po szczepieniach wciąż jest 0%. Szukam ostatniej deski ratunku, pomóżcie proszę. Pozdrawiam.

  • Arleta Autorytet
    Postów: 1033 687

    Wysłany: 1 listopada 2016, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albercia witaj,
    a po ilu szczepionkach jesteś?u kogo się leczysz?
    Ja musiałam czekać na dobry mrl (po 6 szczepieniach) żeby lekarz dał mi zielone światło i zestaw leków

    Cala, GorzataMał lubią tę wiadomość

    Synek 2008
    [ * * * * ]
    leczenie Łódz, mlr 32,2%,trombofilia, nk, IO, p/c przeciwplemnikowe,hiperprolaktynemia
    zaczynam
    9a63a08b68.png
    u81xgmb.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,

    Jestem pod wizycie u dr Sachy (0% mlr) i od stycznia zaczynam szczepienia lecz cały czas się zastanawiam czy warto.
    Agnacio kto był twoim lekarzem prowadzącym?

  • sreberko Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 9 marca 2017, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Mam za sobą dwa poronienia w 5tc. moja gin od razu wysłała mnie do dr Sachy. Wyszło że mój MLR wynosi 10,5 byłam u dr. Sachy kazał wykonać dodatkowo ANA. Nie jestem jednak do końca przekonana do tych szczepień oczywiście powiedział że nie ma leków które pozwolą mi donosić ciążę bez szczepień. Zmieniłam wiec gin. Ten z kolei mówi że przepiszę mi jedynie duphaston 2x1 i luteine 2x1.Obawiam się jednak że to za mało. Kiedy wspomniałam o acardzie powiedział ze stosuję się ja jedynie przy zespole anty fosfolipidowym (na który mnie właśnie skierował) i że jak się będzie miało poronić to się i tak poroni. Do których ginekologów Wy chodzicie?

  • Albercia Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 10 marca 2017, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do Arlety i nie tylko :-) przepraszam ze tak późno odpisuje :-(
    Ja leczyłam się u dr Barczentewicza w Lublinie a szczepienia robiłam u dr Sachy. Po trzech szczepieniach limfocytami męża nie ruszyło się nic. Poddałam się. Nie wyraziłam zgody na szczepienia limfocytami dawcy.

  • Arleta Autorytet
    Postów: 1033 687

    Wysłany: 10 marca 2017, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albercia tak czy siak to krew męża tez jest obca...szkoda ze przerwała to co już zaczęłaś...

    Synek 2008
    [ * * * * ]
    leczenie Łódz, mlr 32,2%,trombofilia, nk, IO, p/c przeciwplemnikowe,hiperprolaktynemia
    zaczynam
    9a63a08b68.png
    u81xgmb.png

  • agncio Znajoma
    Postów: 17 6

    Wysłany: 12 marca 2017, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek wrote:
    Angcio gratuluje :-) mocno wierze ze za kilka tygodni do Ciebie dołączę z moim Wojtkiem :-)


    Wiaterek i jak wam idzie?

    agncio
  • agncio Znajoma
    Postów: 17 6

    Wysłany: 12 marca 2017, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja chodzilam do dr Tomasza Milewicza na ul. Sadowej w Krakowie. Miałam mlr 0%. Powiedział że mam zespol antyfosfolipidowy (mi sie wydaje ze jednak nie) i stwierdzil ze zaczniemy od zastrzykow z clexane i acard a jak poronie to wtedy zastrzyki u dr Sachy. Wczesniej poroniłam 2 razy. Clexane pomoglo. Dziś mam piekna, zdrowa 6 miesięczną córe. Siedzi od tygodnia i zaczyna brac sie do chodzenia.

    Moja historia pokazuje że warto spróbować clexane! Na luz z tymi szczepieniami. Walczcie!

    Kasiak621 lubi tę wiadomość

    agncio
  • agncio Znajoma
    Postów: 17 6

    Wysłany: 12 marca 2017, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy jest tu ktos jeszcze gdzie zastrzyki typu clexane pomogly i nie zdarzyly sie zaszczepic u Sachy?

    agncio
  • Kasiak621 Autorytet
    Postów: 622 158

    Wysłany: 12 marca 2017, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agncio wrote:
    Dziewczyny ja chodzilam do dr Tomasza Milewicza na ul. Sadowej w Krakowie. Miałam mlr 0%. Powiedział że mam zespol antyfosfolipidowy (mi sie wydaje ze jednak nie) i stwierdzil ze zaczniemy od zastrzykow z clexane i acard a jak poronie to wtedy zastrzyki u dr Sachy. Wczesniej poroniłam 2 razy. Clexane pomoglo. Dziś mam piekna, zdrowa 6 miesięczną córe. Siedzi od tygodnia i zaczyna brac sie do chodzenia.

    Moja historia pokazuje że warto spróbować clexane! Na luz z tymi szczepieniami. Walczcie!


    Kochana dajesz mi wielka nadzieje, ja wlaśnie zaczelam chodzic do Mileiwcza tez mam Mlr 0%, i na koncie 3 ciaże bioechemiczne. Czy bralas jakiej inne leki/suplementy?

    Lipiec 2015- Początek starań
    08.2016/10.2016/02.2017 c. biochemiczna
    MTHFR C677T hetero, ANA1/2/3+,
    Genotyp Kir Bx, NK 9%, AMH 5,2
    Szczepienia limfocytami(allo mlr 0%->29,6%->0%
    1/2/3 IUI :(
    1 IVF:(
    2 IVF->Transfer 3 dniowego zarodka...... CzekamY
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 13 marca 2017, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agncio wrote:
    Wiaterek i jak wam idzie?


    Angcio dziękuję, że pytasz :) Wojtek ma 4 miesiące i zaczyna mi pełzać :) Silny chłopczyk. Też się nie szczepiłam, donosiłam na Clexane + Acard + Metformina. Powodzenia dziewczyny. Ja szczepień nie popieram, ale wspieram każdą z Was w podjętych decyzjach :)

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ