X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Czy ja poroniłam ? :(
Odpowiedz

Czy ja poroniłam ? :(

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lilyes Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 25 maja 2017, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Kochane :* mam problem wczoraj zaczęłam krwawić 8tc , pojechałam do szpitala niestety mieszkam w UK i mają to w nosie , stwierdzili że jak poronienie to poronienie selekcja naturalna . Nie miałam USG ani badania krwi dosłownie nic ! Wybłagałam USG które będę miała dopiero jutro bo czasu nie mają . Krwawienie było jak przy okresie , dziś od rana mam tylko brązowe plamienia które zanikają . Aha zapomniałam dodać że wczoraj jak zobaczyłam krwawienie zaaplikowalam Luteinę 100 ponieważ mam w domu . Myślicie że jest jeszcze szansa że moja fasolka tam jest jeszcze ?

  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 25 maja 2017, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilyes - bywa, że krwiak pęknie i się wypróżnia, to się nagłym krwotokiem może właśnie okazać. Nie raz już czytałam o na prawdę mocnych krwawieniach a ciąże się utrzymywały.

    Szansa owszem jest, usg wszystko rozstrzygnie.

    Życze Ci, aby to był "tylko" opróżniający się krwiak czy cokolwiek innego, ale żeby było ok <3

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • Lilyes Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 25 maja 2017, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :* mam nadzieję a tak się boje . Po 1.5 roku starań w końcu się udało a tu taka sytuacja :( jeszcze nikt nie chce pomóc zbadać :(

  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 26 maja 2017, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana i jak? Masz jakieś wieści? Trzymaj się dzielnie :*

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ