X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Encorton wskazania.
Odpowiedz

Encorton wskazania.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 22 lipca 2017, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część dziewczyny. Chciałam się zapytać na co bierze sie steryd encorton ? I jakie robi się badania aby wykluczyć konieczność brania tego sterydu. Jak się ma ten lek do heparyny?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2017, 16:13

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • demi_01 Ekspertka
    Postów: 183 191

    Wysłany: 22 lipca 2017, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można brać z heparyną, a bardzo się często się bierze właśnie w zestawie z heparyną. Czasem lekarze bez badań przepisują - chyba na obniżenie komórek NK (ale dokładnie sie nie orientuję). W każdym bądź razie chodzi o kwestie immunologii, które u niektórych dziewczyn nie działają jak potrzeba.

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 22 lipca 2017, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demi a jakie badsnia zrobić żeby wykluczyć konieczność brania ?

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • gozik Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 25 lipca 2017, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę,że przeciwciała przeciwjądrowe ANA1 i 2, a jak coś wyjdzie w nich to też ANA3. Do tego zbadałabym komórki NK (w subpopulacji limfocytów).

    Gozik
  • demi_01 Ekspertka
    Postów: 183 191

    Wysłany: 26 lipca 2017, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    Demi a jakie badsnia zrobić żeby wykluczyć konieczność brania ?


    Wydaję mi się, że najlepiej samemu sobie nie zlecać badań tylko iść do lekarza, który powie co trzeba zrobić.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ