X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Krwawienie po poronieniu
Odpowiedz

Krwawienie po poronieniu

Oceń ten wątek:
  • mako Znajoma
    Postów: 21 9

    Wysłany: 14 marca 2014, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poroniłam w 8 tc - 6 marca - 8 dni temu, obyło się bez zabiegu. Byłam w szpitalu 4 dni dostałam cytotek. Po 4 dniach gin powiedział, że w macicy czysto, że zostało coś jeszcze w ujściu, wyszłam na własne żądanie. W domu niewielkie krwawienie, potem tylko plamienie, a dziś szok - znowu zaczęłam krwawić i wyszły ze mnie znowu skrzepy. Trwało to ok 3 godz. Teraz lekko krwawie, a może to nawet juz plamienie. Wystraszyłam się. Szczerze mówiąc w szpitalu nic mi nie powiedzieli co się potem będzie działo i jak ten cały "proces" przebiega. Czy którejś z Was przytrafiło się coś takiego? Czy to normalne?

    Inkaa85 lubi tę wiadomość

    oeuayx8dssvqrrow.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 14 marca 2014, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też poroniłam, teraz sprawdziłam, że to było w 9tc i krwawiłam bardzo długo, bo 10 dni. Przez 4 dni było mnóstwo krwi, a potem coraz mniej, nieraz plamienie, a nieraz jak podczas okresu, więc myślę, że to całkowicie normalne. Współczuję Ci bardzo...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2014, 17:06

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • bella82 Autorytet
    Postów: 1518 1542

    Wysłany: 17 marca 2014, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mako wrote:
    Poroniłam w 8 tc - 6 marca - 8 dni temu, obyło się bez zabiegu. Byłam w szpitalu 4 dni dostałam cytotek. Po 4 dniach gin powiedział, że w macicy czysto, że zostało coś jeszcze w ujściu, wyszłam na własne żądanie. W domu niewielkie krwawienie, potem tylko plamienie, a dziś szok - znowu zaczęłam krwawić i wyszły ze mnie znowu skrzepy. Trwało to ok 3 godz. Teraz lekko krwawie, a może to nawet juz plamienie. Wystraszyłam się. Szczerze mówiąc w szpitalu nic mi nie powiedzieli co się potem będzie działo i jak ten cały "proces" przebiega. Czy którejś z Was przytrafiło się coś takiego? Czy to normalne?

    Przykro mi z powodu straty <3. ja tez poronilam, niestety cytotek nie pomogl i mialam zabieg lyzeczkowania. Po lyzeczkowaniu dostalam mocnego krwawienia, trwalo to 2godziny i wlasnie skrzepy i dosc mocny bol- mi lekarz przy wypisie powiedzial, ze cos takiego moze sie zdarzyc i, ze to dobry znak bo to bedzie oznaczalo, ze wszystko sie oczyscilo. Powiedzial by sie martwic jakby krwotok utrzymywal sie dluzej niz dzien. pozdrawiam <3

  • bella82 Autorytet
    Postów: 1518 1542

    Wysłany: 17 marca 2014, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko wspomne, ze krwotok pojawil sie w 4dni po zabiegu.

  • mako Znajoma
    Postów: 21 9

    Wysłany: 17 marca 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, już się uspokoiło. Teraz mam leciutkie krwawienie/plamienie, wystarczy wkładka. Jutro idę do lekarza, aby się upewnić czy wszystko ok. Niestety prywatnie, jestem szczerze zawiedziona publiczną służbą zdrowia. Dziękuje za wsparcie, pozdrawiam.

    oeuayx8dssvqrrow.png
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny czy mozecie sie wypowiedziec jakie macie krwawienia?uzn czy @ jest taki sama jak przed poronieniem?
    mi po poronieniu sie zmienilo mam krew rzadka i jasna(pomimo dobrych wynikow na hormony)...
    ??? niewiem i ci moze chodzic to juz 8 mcy minelo i nic lepiej ...

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mako wrote:
    Poroniłam w 8 tc - 6 marca - 8 dni temu, obyło się bez zabiegu. Byłam w szpitalu 4 dni dostałam cytotek. Po 4 dniach gin powiedział, że w macicy czysto, że zostało coś jeszcze w ujściu, wyszłam na własne żądanie. W domu niewielkie krwawienie, potem tylko plamienie, a dziś szok - znowu zaczęłam krwawić i wyszły ze mnie znowu skrzepy. Trwało to ok 3 godz. Teraz lekko krwawie, a może to nawet juz plamienie. Wystraszyłam się. Szczerze mówiąc w szpitalu nic mi nie powiedzieli co się potem będzie działo i jak ten cały "proces" przebiega. Czy którejś z Was przytrafiło się coś takiego? Czy to normalne?



    mako ja krwawilam ,,po,, kilka dni....

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • Joannka Koleżanka
    Postów: 52 8

    Wysłany: 14 maja 2014, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poroniłam w 8 tc zaczęło się od plamienia które trwało jeden dzień a później krwawiłam tak jak podczas okresu(może trochę mocniej)tak krwawiłam przez cztery dni a piątego dnia poroniłam i wtedy zaczęłam mocniej krwawić i tak przez trzy dni po trzech dniach krwawienie trochę zmalało i trwało kolejne trzy dni a po tym nastąpiło plamienie i trwało 2 dni.Wszystko trwało 13 dni.Dodam że fizyczny ból był do zniesienia ale psychicznie ciężko się z tym uporać :( Ponownie okresu dostałam w 42 dzień po poronieniu.

    Aniołek [*] 03.04.2014 /8tc
    Aniołek[*] 11.12.2015/8 tc
  • Joannka Koleżanka
    Postów: 52 8

    Wysłany: 14 maja 2014, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dodam jeszcze,że nie miałam łyżeczkowania,oczyściłam się samoistnie

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] 03.04.2014 /8tc
    Aniołek[*] 11.12.2015/8 tc
  • Maluszek Przyjaciółka
    Postów: 75 35

    Wysłany: 29 maja 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak długo mogą być bóle po łyżeczkowaniu??

    Aniołek [*] 27.V.2014 6tc.
  • impossible Przyjaciółka
    Postów: 71 44

    Wysłany: 29 maja 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam łyżeczkowanie ponad miesiąc temu. Przez tydzień dość obfite krwawienie potem plamienie przez kolejny tydzień. Po zabiegu trzeba dać sobie czas na dojście do siebie. Ból macicy z racji jej obkurczania trwa różnie - u każdego inaczej w zależności od zaawansowania ciąży. Ginekolog radziła mi robić zimne okłady na przemian z ciepłymi. Po 2 tygodniach czułam się już ok.

    Maluszek lubi tę wiadomość

    Nasze Aniołki [*] 25.04.2014

    f2w3dqk3drdfpwmi.png
  • ziolko Autorytet
    Postów: 466 710

    Wysłany: 29 maja 2014, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam takie jakby kłucia w macicy i bóle tak jak na okres przez 4-5 dni. Ale pewnie u każdej jest inaczej.

    Maluszek lubi tę wiadomość

    Aniołek 07.05.2014r.- 10tc.
    Synek 19.04.2015r.
    3i49vcqg486cyhk3.png
  • Maluszek Przyjaciółka
    Postów: 75 35

    Wysłany: 29 maja 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eh...sa jak na @ choć juz 2 razy wyskoczyło mi coś większego, tzn framgenty tkanek, boje sie, czy jestem doczyszczona...jak to sie samo zrobi, to moge znieść bóle, byle było ok, boje sie, zbey nie trzeba było poprawiać czyszczenia... dziki dziewczyny za inf, pewno tak to poprostu ma wygladac...

    Aniołek [*] 27.V.2014 6tc.
  • czarownica222 Przyjaciółka
    Postów: 94 27

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja niestety też poroniłam w 5tc... podczas krwawienia w 5dc byłam u ginekolog, sprawdziła że wszystko samo się oczyściło :( endometrium spadło, ale przepisała i Exacyl na zatrzymanie krwawienia i po ustaniu mogę sie od razu starać... jeśli chodzi o samo krwawienie to pierwszego dnia miałam brązowe plamienia,potem przez 5 dni krwawienie ze skrzepami, dużo tego było, i kolejne 5 dni plamienia małe ale były w sumie razem było 11 dni długo :( mam nadzieję że owulacja będzie, z tego co czytałam to przesuwa się w czasie, zobaczymy ...

  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2015, 18:07

    czarownica222 lubi tę wiadomość

  • Maluszek Przyjaciółka
    Postów: 75 35

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarownica, przykro mi ;((
    ja poroniłam chyba w podobnym czasie i na podobnym etapie rozwou maluszka, dziś mam 9 dzień, tyleże po zabiegu i chyba przestaje krwawić :)) (wczoraj plamienie, dzis puki co cisza, ale możliwe ze jeszcze poplamie)

    trzymam kciuki za OVU :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2014, 13:04

    czarownica222 lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] 27.V.2014 6tc.
  • Biedronka25 Ekspertka
    Postów: 190 143

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie minęło wczoraj 3 tygodnie od zabiegu. tygodnie się oczyszczałam, później miałam tydzień bez żadnych plamień a wczoraj poczułam taki dziwny ból brzucha jak na @. Na wszelki wypadek włożyłam wkładkę i po jakimś czasie poczułam , że jest mokra. Strasznie dziwne brązowe, prawie czarne plamienia. Trwa to już 2 dzień. Brzuch boli jak na @. Slady krwi tylko w toalecie na papierze toaletowym. Czyżby to była @????????????? Tak szybko??? 21 dni po zabiegu??????????

    Córka 8 lat
    2 Aniołki (13.05.2014 i 17.11.2014)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2014, 05:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Biedronka z tego co czytam na forum to duzo dziewczyn ma plamienia nawet ok tygodnia zanim @przyjdzie takze nie przejmuj sie tym zbytnio i czekaj cierpliwie na @. Wiem ze latwo powiedziec ale sama jestem dopiero 4 dzien po poronieniu i juz nie moge sie doczekac @. Kto by pomyslam ze bede tak czekac niecierpliwie na malpiszona.
    Bardzo mi przykro ze stracilas kropka ale glowa do gory dla nas tez niebawem zaswieci sloneczko. Pozdrawiam was wszystkie kochane bo nie wiem jak dalabym sobie sama rade z tym wszystkim ;)

  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 25 lipca 2014, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam zabieg 30 czerwca, i mój organizm długo dochodziłam do siebie.Prawie na 2 tygodnie krwawienia, była na wizcie kontrolnej i wszystko ok. Teraz boli mnie brzuch już na @ ciekawe kiedy przyjdzie.

    A powiedzcie mi czy stwierdzono u Was co było przyczyną straty?? Robiłyście w tym kierunku badania??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2014, 23:54

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • Ulka84 Autorytet
    Postów: 804 792

    Wysłany: 26 lipca 2014, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podobno przy pierwszym poronieniu nie robi się specjalistycznych badań. Ja miałam na na krzepliwość, tarczyce i toczeń. Wszystkie wyniki mam OK i po 3 @ możemy ponowie się starać. Właśnie skończyła się 2 @ ;) pozdrawiam

    m3sx3e3kz15rjscs.pngmhsvk6nlmw3zvwuz.png[/url]
    Aniołek - maj 2016
    Aniołek - maj 2014
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ