X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Pomocy
Odpowiedz

Pomocy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • SzcześliwaMamaa17.05.2016 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 19 maja 2017, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam , dopiero zarejestrowałam się na forum . Potrzebuję pomocy , bo jestem w kropce liczę na wasze porady . Zostałam młoda 20 letnia szczęśliwą mamą w tym momęcie już rocznej córki o która się staraliśmy z partnerem prawie 4 miesiące aż końcu udało się i to w dzień naszej rocznicy jest to dla nas najlepszy z możliwych prezentów . Lenka urodziła się w 7 miesiacu ciąży . W styczniu ponownie zaszłam w ciążę , bardzo chcielibyśmy z partnerem by niunia miała rodzeństwo w zbliżonym wieku , ale niestety doszło u mnie do poronienia 23 lutego , przyczyny niestety nie znamy . Ciężko było mi pogodzić się z tą stratą , dlatego podjęłam staranie o następne maleństwo , którego również oboje bardzo pragniemy , dlatego może staramy się zbyt szybko , ale wracajac do tematu : Od 15 do 22 kwietnia miałam miesiaczke a od 26 kwietnia do 02 Maja mialam juz dni plodne , kozystalismy wiec z okazji , może i zbyt wcześnie rozpoczęliśmy starania ale nie tutaj jest mój problem . 30 kwietnia zaczął mnie boleć brzuch i dostałam plemienia z krwią , nie było tego dużo , ale trwało do 4 kwietnia i tutaj pojawia się moje pytanie czy jest możliwość bym ponownie zaszła w ciążę ? 15 maja powinnam dostac miesiaczke , a jeszcze jej nie mam , pobolewa mnie czasem brzuch i plecy jak przed miesiaczka , boje sie zrobic testu bo nie chce sie rozczarowac , zastanawiam sie czy czekać jeszcze parę dni , czy zrobić test i iść do ginekologa . Któraś z was miała podobnie ? Proszę o porady za które z góry dziękuję i trzymam kciuki we wszystkie starajace się przyszłe mamy ;)

  • Phnappy Autorytet
    Postów: 956 2036

    Wysłany: 19 maja 2017, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    test... to naprawdę tylko kilka złotych... po co się zadręczać?

    ckai43r8zmly7il4.png

    staramy się już ponad 2 lata :( - udało się!!
    aktualnie 2 cykl z CLO (pierwszy bez owu) - szczęśliwy podwójnie <3
    Maj 2017 - 13tc (8tc) poronienie zatrzymane :(
  • SzcześliwaMamaa17.05.2016 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 19 maja 2017, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam test ... I niestety wyszedł negatywny

  • Phnappy Autorytet
    Postów: 956 2036

    Wysłany: 19 maja 2017, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda :( następnym razem się uda.
    Takie plamienia w trakcie cyklu wydaje mi się, że powinny być zgłoszone ginekologowi - mogą wskazywać na problemy hormonalne.

    ckai43r8zmly7il4.png

    staramy się już ponad 2 lata :( - udało się!!
    aktualnie 2 cykl z CLO (pierwszy bez owu) - szczęśliwy podwójnie <3
    Maj 2017 - 13tc (8tc) poronienie zatrzymane :(
  • SzcześliwaMamaa17.05.2016 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 19 maja 2017, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wizytę mam dopiero na 7 czerwca ..

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ