X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie poronienie zatrzymane a ponowne starania
Odpowiedz

poronienie zatrzymane a ponowne starania

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Madhuri Przyjaciółka
    Postów: 70 41

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mieszkam w Irlandii i tutaj zalecenia lekarzy roznia sie troche od tych w Polsce... Lekarz po zabiegu lyzeczkowania powiedzial mi, ze moge zaczac sie starac juz po pierwszym cyklu. Mimo wszystko zamierzam jednak wybrac sie na kontrolne usg po pierwszej @ i zobaczyc jak sytuacja wyglada od srodka.

    Zadnych badan mi nie zlecono po poronieniu zatrzymanym, nawet nie jestem pewna, czy cokolwiek poszlo do badan histo po zabiegu, bo lekarz nic na ten temat nie mowil. Zamierzam teraz podejsc do wszystkiego z rezerwa i przede wszystkim ograniczyc stres i negatywne emocje, bo w mojej straconej ciazy bylam caly czas zestresowana, szczegolnie praca... :(

    PuUcp1.png
    [*] 9tc/11tc, 9 stycznia 2017
    [*] 6tc, 31 marca 2017
  • gabi 7 Autorytet
    Postów: 696 346

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na badaniu histo.raczej nic nie wyjdzie. Służy ono stwierdzeniu czy był zarodek czy nie.A jeśli chodzi o jakieś wady genetyczne to trzeba robić je na własną rękę.szpital tego nie zapewnia.mi doktor kazała odczekać 3 miesiące po zabiegu i chyba w moim przypadku słusznie.2 ostatnie miesiączki były straszne więc chyba macica jeszcze się regenerowala.mimo że miesiąc po zabiegu byłam na kontroli i wszystko było ok.

    3i498u69fq9q84na.png
  • Agusia1987 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam zrobiony zabieg w zeszłym roku styczniu a zaczęłam się starć od października i narazie cisza;( Miesiączka po zabiegu wróciła po 28 dniach czyli książkowe ;) ale po zabiegu rozlegulowala mi się praca tarczycy i biorę eutyrox. Tak wiec trzymam za was kciuki !!! Aby ten rok zakończyć z dzidziusiem na rękach ;)

    Agnieszka1987
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ