X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Problemy z zajściem w ciążę po poronieniu
Odpowiedz

Problemy z zajściem w ciążę po poronieniu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisałam już dziewczynom na innym wątku, że moja ciąża biochemiczna nauczyła mnie cierpliwości. Stwierdzilam, że lepszy dla mnie jest niepokój i pytania "udało się, nie udało się?" niż trauma, którą przeszłam.
    Wiesz tak na prawdę dopiero kilka tygodni po tym poronieniu biochemicznym odczułam jak wielki stres przeżyłam bo pojawiło się w moim życiu sporo lęków. Musiałam kilka dni w domu odpocząc (na szczęście byłam chora i mogłam to robic z czystym sumieniem ;) )
    Ty też daj sobie czas, zatroszcz się o siebie, miej dla siebie litośc ;-)
    ściskam mocno ;)
    Ty męczysz się z opryszczką a ja z zębem 8, od wczoraj boleśnie mi wychodzi ;/

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majówka90 wrote:
    Kochana olej to ile razy było, jak ma byc maluszek to i tak będzie! ;*
    nie zadręczaj się tym tak bo tylko nakręcasz pętle stresu..
    Swoim myśleniem i tak niczego nie zmienisz ;-)
    Staraj się zajmowac sobie czymś czas. Wiem, że to trudne bo każda z nas, która tutaj jest chciałaby zajsc w ciąże jak najszybciej, ale skoro masz wszystkie wyniki dobre to tylko kwestia czasu aż zobaczysz dwie kreseczki! ;-) i tego musisz się trzymac ;)
    Ja za was mocno trzymam kciuki!
    Z testami wstrzymaj się conajmniej do dwóch dni po terminie @ bo po co niepotrzebnie wpędzac się w rozmyślania... ;-)
    Racja! Tak też zrobię! Test tylko gdy 2 dni będzie się spóźniała @

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie! I ile stresu odejdzie bez wpatrywania sie z cienie na testach ;-)
    Trzymam za was mocno kciuki!!! ;-)

    s1985, PrimaSort, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

  • ma_lina Ekspertka
    Postów: 169 202

    Wysłany: 1 lipca 2015, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bardzo cieszyłam się z tego wpatrywania w testy. Pierwszy z cieniem zrobiłam tydzień po owulacji, potem kreska robiła się coraz ciemniejsza. Po teście w terminie miesiączki małżonek pierwszy raz uwierzył - wcześniej uznawał, że sobie wmawiam. A objawy i tak pojawiły się wcześniej niż pozytywny test (ten mocny).

    Temperatury nie będę mierzyć, ale test i tak chcę robić około 26dc. Chyba że będę się czuła wyjątkowo "niezaciążona". Testowanie jest świetne!

    8zctp1.png
    sF2up2.png
  • missbum Przyjaciółka
    Postów: 105 160

    Wysłany: 2 lipca 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wczoraj na kolację było sushi i wino, innymi słowy po południu 14 dpo przyszła @

    Nowy cykl, nowa szansa. Urlop, słoneczko - w lipcu na pewno się uda!

    ma_lina, Renia7910, Tulisia lubią tę wiadomość

    Kropek [*] 21.01.2015 (8 tc)
    niedoczynność tarczycy
    vfrxd36.png
  • ma_lina Ekspertka
    Postów: 169 202

    Wysłany: 2 lipca 2015, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zamawiam sushi, jak tylko dowiaduję się, że nie wyszło. Ale mam nadzieję, że w tym miesiącu było ostatnie.

    8zctp1.png
    sF2up2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2015, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie dzwonił do mnie mój dyrektor i od 17 wracam do pracy :-) więc jak już mam pracę to w przyszły weekend wyjeżdżamy nad morze na tydzień :-)

    Renia7910, niezapominajka lubią tę wiadomość

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 2 lipca 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    missbum wrote:
    U mnie wczoraj na kolację było sushi i wino, innymi słowy po południu 14 dpo przyszła @

    Nowy cykl, nowa szansa. Urlop, słoneczko - w lipcu na pewno się uda!
    Zapraszamy na lipcowy wątek Testowania

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 2 lipca 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majówka90 wrote:
    Dokladnie! I ile stresu odejdzie bez wpatrywania sie z cienie na testach ;-)
    Trzymam za was mocno kciuki!!! ;-)
    Ja tam to lubię i jakoś mnie to nie stresuje co ma być to i tak będzie a chcem wiedzieć wcześniej żeby w pracy nie dźwigać

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • missbum Przyjaciółka
    Postów: 105 160

    Wysłany: 2 lipca 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985, masz rację, ja też wolę wcześniej testować, na wszelki wypadek żeby uważać na pewne rzeczy, np. w pracy.

    Prima, świetnie że masz pracę! :) i udanego wyjazdu! :) pogodę będziesz miała cudną

    s1985 lubi tę wiadomość

    Kropek [*] 21.01.2015 (8 tc)
    niedoczynność tarczycy
    vfrxd36.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jadę dopiero za tydzień :-P w nastepny weekend w niedzielę w termin mojej @. Jak przyjdzie to na pocieszenie będę miała morze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2015, 11:37

    Kikaaa, missbum lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majówka90 wrote:
    Dokladnie! I ile stresu odejdzie bez wpatrywania sie z cienie na testach ;-)
    Trzymam za was mocno kciuki!!! ;-)
    Kiedy testujesz? Na kiedy masz termin @?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Kiedy testujesz? Na kiedy masz termin @?
    Termin mam ba 11-12 lipca a testuję chyba 17 lipca ;-)
    A u Ciebie jak tam?

    s1985 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2015, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majówka90 wrote:
    Termin mam ba 11-12 lipca a testuję chyba 17 lipca ;-)
    A u Ciebie jak tam?
    Ja mam termin na 12 lipca - w najbliższą niedzielę. Póki co to ciężko określić odczucia bo od tego opału nie wiem co jest objawem a co efektem pogody. Jednak nie nastawiam się na nic.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tez jest ciągle duuuuuszno :(
    Ale jjem dużo więcej niż zwykle :)
    Ale to wszystko mogą być subiektywne odczucia, wszystko rozwiąże @ lub jej brak ;-)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 6 lipca 2015, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina, czy w poprzednim cyklu ponownie zbadałaś progesteron? Pytam z ciekawości, bo wspominałaś że wyszedł nie za wysoki - coś koło 8, gdzie norma była do 27. A w tym cyklu zamierzasz powtórzyć badanie? Ja dziś robiłam badanie poziomu progesteronu i wyszedł mi 15,71 gdzie norma w fazie lutealnej to 3,34 - 24,56.

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mam dziś smutny dzień :-( mój wykres wygląda tak samo jak w zeszłym cyklu identycznie, więc wiem, że z ciąży nici :-(
    Majówko u Ciebie po kilku dniach wyraźnie wzrosła temperatura :-) powodzenia! :-) ja już chyba przestaje mieć nadzieję na dziecko

  • ma_lina Ekspertka
    Postów: 169 202

    Wysłany: 6 lipca 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będę powtarzać badanie między 14 a 21dc. Niby mogłabym już jutro, ale chcę mieć pewność, że jest po owu, więc zaczynam mierzyć temperaturę. Ale będę brać luteinę dopochwowo, więc pewnie wynik badania będę trochę przekłamany.

    A twój wynik sugeruje, że owulacja była, więc czekamy na test! Kiedy planowany termin @?

    8zctp1.png
    sF2up2.png
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 7 lipca 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina, nie wiem kiedy będę testować. Za termin @ przyjęłam 14 lipca, ale pewna nie jestem bo odpuściłam wszelkie obserwacje cyklu (tempka, testy, śluz). Za dużo mnie to kosztowało psychicznie i chyba przez to się zablokowałam.

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • missbum Przyjaciółka
    Postów: 105 160

    Wysłany: 7 lipca 2015, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina, będziesz brała luteinę od owulacji? Zalecił ci to gin? Ja się pytałam o to mojej i mi nie pozwoliła nawet w przypadku pozytywnego testu, dopiero jak usg potwierdzi że to prawidłowa ciąża (a nie np. ektopowa). Sama nie wiem co z tym fantem zrobić, wolałabym jednak brać chociażby od pozytywnego testu. Zastanawiam się czy nie skonsultować się z innym lekarzem.

    Kropek [*] 21.01.2015 (8 tc)
    niedoczynność tarczycy
    vfrxd36.png
‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ