X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Przesuniecie owulacji po wczesnym poronieniu
Odpowiedz

Przesuniecie owulacji po wczesnym poronieniu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2013, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, wiem, i tak mam przeczucie ze nic z tego..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2013, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczko, nie nastawiaj się. Twoje samopoczucie i nastawienie też ma wielkie znaczenie.
    Czujesz tak bo bardzo tego pragniesz. I wierz mi, znam to. Bo ja mam tak samo.
    Ale mimo tego ze bardzo chcę staram się nie wariować. Oderwać się trochę od tego wszystkiego, pomyśleć o czymś innym.
    A u Ciebie dobrze się zapowiada, więc jeśli wczoraj była implantacja to możesz pewnie za jakieś 2-3 dni zrobić pierwszy test.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2013, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i o to ja jestem przykladem przesuniecia owulacji po poronieniu...

  • Kota Autorytet
    Postów: 452 654

    Wysłany: 1 października 2013, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poronilam w kwietniu w 11 tygodniu i od tej pory nie mam owulacji. Teraz jestem na lekach i zobaczymy czy sie uda wymusic owulacje i zajsc w ciaze.

    syy2cwa1kqnjs0p4.png
  • kot Przyjaciółka
    Postów: 69 51

    Wysłany: 1 października 2013, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy na opóźnienie (lub nie) owulacji miała u Was wpływ długość krwawienia? U mnie już ósmy dzień "cyklu", biorąc pod uwagę wcześniejsze plamienie krwawię/plamię już 9 dni. Z jednej strony się cieszę - duphaston nieco przyblokował krwawienie i bałam się, że się nie oczyści, ale po jego odstawieniu znowu się rozkręciło. Z drugiej - przed kolejnymi staraniami chcę wykonać badania, a to trwa (w dodatku to wymaz z szyjki, więc musi być po plamieniu). Jak tak dalej pójdzie to ledwo skończę krwawić, a już powinnam mieć owu, a bez badań ban na starania... Czy jest szansa, że w związku z długim krwawieniem owu przyjdzie (o ile przyjdzie) później? Betę już parę dni temu miałam nieciążową.

  • aNiLewe Autorytet
    Postów: 1047 1184

    Wysłany: 2 października 2013, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie chyba w ogole nie ma owulacji ;/

    relgh3712p7a99v2.png
    l22ndf9hv5oanf39.png
  • kookana1987 Autorytet
    Postów: 305 339

    Wysłany: 21 października 2013, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja poronilam wczoraj, lekarze powiedzieli ze po naturalnym poroniemiu ( bez ingerencji lekarza) mozemy dzialac od razu jak przestane krwawic.

    Slyszalam wiele historii ze latwiej zajsc w ciaze, po poronieniu...czy to prawda sprawdzimy :) ale wierze ze sie uda.

    Moj M ma slabe nasienie a tu prosze - udalo sie bez pomocy medycznej :)

    To znak ze mamy probowac dalej

    (20/10/2013)- naturalnie 6 tyg. [*]
    (21/02/2014)(09/05/2014)(11/01/2015)- inseminacje
    (28/09/2015) - punkcja-brak komórek jajowych
    (18/03/2016) - punkcja (2 blastki 2BB)
    (23/03/2016)(25/05/2016) - transfery :(
    (13/03/2017) - punkcja (6 zarodków 1 klasy)
    (16/03/2017) - transfer 2 zarodkow
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2013, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przed poronieniem miałam owu w ok. 20 dniu cyklu, zawsze miałam długie, teraz jest 2cpp - owu niby wypada na 27dc, ale nie wiem w ogóle czy ją mam. Dodatkowo jestem w trakcie regulowania tarczycy, mam nadzieję że i cykle się przez to wyregulują.

    Po poronieniu wszystko może się przesunąć bo i krwawienie jest mocniejsze. Lekarze sami dają 4-6tyg. do następnej @.

  • jovi81 Autorytet
    Postów: 546 643

    Wysłany: 22 listopada 2013, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja po wczesnym poronieniu miała dwa cykle bezowulacyjne (monitorowane u lekarza), 3 cykl był dziwnie krótki ale owu była. Teraz już nie biegam do lekarza ale śledzę owu tutaj :)Jednak lekarz w moim przypadku kategorycznie zakazał staranek na min. pełne 3 cykle po poronieniu - widać co lekarz to inna opinia. Dzisiaj zrobiłam test owu i wyszedł + choć druga kreseczka znacznie bledsza a temp.stoi w miejscu... hmmm nie wiem co o tym mysleć

    https://www.maluchy.pl/li-69787.png
    xvg47yr.png
  • Kota Autorytet
    Postów: 452 654

    Wysłany: 27 listopada 2013, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja musialam miec wymuszona owulacje lekami, ale udalo sie za pierwszym razem i teraz jestem juz w ciazy. Brak owu to moze byc tez kwestia psychiczna. Ja polecam sie przejsc na monitoring do lekarza w terminie owulacji i niech sprawdzi czy pecherzyki rosna.

    syy2cwa1kqnjs0p4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane a ja miałam w cyklu miedzy poronieniem a 1 @ po poronieniu pozno owulke bo w 29 dc a teraz dlugasny cykl bez owulki;/ biore lutke na wywolanie @ i od nastepnego biore clo, pregnyl i dupka

  • Kota Autorytet
    Postów: 452 654

    Wysłany: 27 listopada 2013, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania ja miałam to samo, każdy cykl po poronieniu był coraz dłuższy nawet do 48 dni a wczesńiej jak w zegarku. Dostałam CLO i udało mi się zajść w 1 cyklu. Tylko musisz chodzić na monitoring i serduszkować kiedy lekarz rozkaże :)

    Powodzenia!

    syy2cwa1kqnjs0p4.png
  • Mysz86 Autorytet
    Postów: 918 463

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze miałam 17 dnia owulację. W pierwszym cuklu po poronieniu miałam ją 24 dnia. Teraz jestem w drugim cyklu po poronieniu, 19 dzień i wciąż czekam. Ale śluz powoli zaczyna robić się płodny.

    Aniołki [*][*][*]
    ac95b5706d.png
  • Furia Autorytet
    Postów: 944 748

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    po 1 zabiegu owulacje mialam 19 dnia, normalnie mialam zawsze 14

    https://www.maluchy.pl/li-69537.png

    tkzgeyx.png
  • zazu23l Ekspertka
    Postów: 175 64

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,pomóżcie zinterpretować wyniki badania histopatolog.Mialam 2 zabiegi-05.12.2013 i 23.12.2013.Badanie z zabiegu lyzeczkowania z 05.12:"Wyskrobiny z jamy macicy-materiał błoniasto-kosmkowy ze skrzepami krwi o łącznej średnicy 8,5cm,fragmentów płodu nie znaleziono.
    Rozpoznanie patomorfolog.-fragmenty doczesnej,endometrium lutealne(zespół Arias-Stelli)",
    2gi zabieg-"fragmenty zropiałej docczesnej i łożyska".
    Po 2gim zabiegu,to rozumiem,ze byly resztki,ale wyniki po wczesniejszym,co znaczy "zespol Arias-Stelli"?,no i endometrium lutealne,a doczesna?
    Moja wredna gin.powidziala na odchodne,ze gdyby wine ponosila wkladka wew-maciczna to byloby napisane,ze byl stan zapalny.No,ale ja nie kumam nic?Może któraś z Was mi pomoże.
    ga prosba dotyczy interpretacji objwow zw.z owulacja.Od 2och dni z rana i po dluzszej nieobecnosci w toalecie,mam na zew pochwy niewiele,doslownie zlepek gestego sluzu,taki jakis mleczny,metny?,a pochwa wew.jest "nakremowana",nie czuje juz wilgoci.dalej gniecie mnie troche w krzyzu,czasami czuje ciagniecie w pachwinach,jajniku,ale nie jest to taki ostry bol/klucie,jak po zaplodnieniu(zwlaszca odczuwalam wtedy przy podnoszeniu sie),te objawy sa lagodne.Odnosnie temp.,to jak zaczelam mierzyc to stoi w miejscu (max 36,5).Przypomne,ze to moj 24dc liczac od dnia zabiegu (23.12).16dc bhcg=8,8,wiec z tego co piszecie,to do tego terminu owulacja nie mogla u mnie wystapic,bo beta doddatnia?

    Moje pytanie,czy beta dodatnia moze byc jesli ten cykl mialby byc bezowulacyjny,czy nawet w takim przypadku nic nie zacznie sie u mnie zmieniac,dopoki nie spadnie bhcg?Po 2gie,czy te moje nieszczesne objawy moga sugerowac,ze w koncu nadejdzie okres? (cykle mialam 30-35dni).Z góry bardzo dziekuje za wszelkie sugestie :)

    zazu23l
    ISKIERKA 05.12.2013 [*] 8tc
  • zazu23l Ekspertka
    Postów: 175 64

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze,normalnie zaczynam bać sie.Dostalam odp.na abc.zdrowie od lekarza odnosnie bety po poronieniu.Napisal,ze po 2gim lyzeczkowaniu,po 2tyg,nie powinno juz byc bhcg,lub na bardzo znikomym poziomie.Czy ktoraś z Was miala przy jednym poronieniu 2 zabiegi łyżeczkowania,po których utrzymywala sie beta?

    zazu23l
    ISKIERKA 05.12.2013 [*] 8tc
  • marysienka211 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 20 kwietnia 2014, 02:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie ja Poronilam 14.03 i teraz czekam na okres. Wydawało mi się ze będzie planowo. Bo poronienie było bardzo wczesne. Cykle miałam co 30 dni. A teraz to nie wiem. Kochalam się z mężem12.04 bo by śluz. Kiedy zrobic najwcześniej beta. Od dwóch dni bardzo bolą mnie piersi. Ale nie chce sie znowu nastawić. Potrzebuje rady

  • Mimi86 Autorytet
    Postów: 1993 2112

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marysienka ja bym poczekala z beta do dnia miesiaczki ( jesli jestes w ciazy to beta wyjdzi juz kilka dni po zaplodnieniu) ale ja i tak bym poczekala bez stresow do dnia @.
    A mi sie pochrzanilo wszystko, juz myslalam w pon ze @ przyszla a tu jedna plamka, wczoraj druga i tyle a @ nie ma :/ a myslalam ze jak pierwsza @ po zabiegu dostalam regularnie to tak juz raczej bedzie, a tu jakies dziwne plamienia...

    maj- krótki protokół- 6 mrozaczków :)
    15 czerwiec crio 2x8a beta: 9dpt- 31,20 /11dpt- 124,8/13dpt -306

    2r8rj48at734p213.png

  • liliana Ekspertka
    Postów: 162 133

    Wysłany: 4 maja 2014, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    Byłam u gina w 10 dc (27-28). Zaobserwował u mnie pęcherzyk o wielkości 16 mm. Od tego czasu regularnie robiłam testy owulacyjne (negatywne), obserwowałam ciało (bólu piersi - 0; delikatne mrowienie w podbrzuszu, śluz - 50/50).
    Kochaliśmy się tylko w 12 dc.
    Dziś mamy 14 dc. Test owulacyjny wskazuje delikatniutką kreskę, co wg instrukcji daje wynik negatywny (tyle,że wcześniej nie było nic).

    Biorąc pod uwagę,że dziś pęcherzyk miałby pewnie ok. 23-24 mm, czy jest możliwe że pękłby tak późno? Martwi mnie w końcu,że piersi nie bolą, testy są negatywne...
    Czy zaliczyć ten cykl raczej do bezowuulacyjnych?

    relgcwa11d8kpmkr.png
  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 5 maja 2014, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2015, 18:36

    asiam lubi tę wiadomość

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ