X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Przesuniecie owulacji po wczesnym poronieniu
Odpowiedz

Przesuniecie owulacji po wczesnym poronieniu

Oceń ten wątek:
  • liliana Ekspertka
    Postów: 162 133

    Wysłany: 5 maja 2014, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Ewelciu za odp.

    Mam już totalny mętlik w głowie...

    środa - wizyta u gina (10 dc). Pęcherzyk - 16mm (wg USG 17,4 mm)
    od czwartku - delikatniutki ból podbrzusza
    piątek (do dziś) - śluz płodny (po raz 1. w życiu zaobserwowałam u siebie lśniący, lekko ciągnący się śluz) + serduszkowanie
    niedziela - serduszkowanie
    poniedziałek (dziś)- 15 dc - mocno odczuwalny (kłujący) ból jajników.

    Czy możliwe jest, aby pęcherzyk pękł tak późno? Przy założeniu, że rośnie 1,5-2 mm na dzień miałby ok. 26 mm...z tego,co się orientuję to troszkę dużo...
    No i piersi mimo wszystko mnie bolą...

    Czy zaobserwowałyście u siebie podobną sytuację?

    relgcwa11d8kpmkr.png
  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 6 maja 2014, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2015, 18:37

    liliana lubi tę wiadomość

  • liliana Ekspertka
    Postów: 162 133

    Wysłany: 6 maja 2014, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Ewelciu,
    Serduszkowaliśmy w niedzielę...a w poniedziałek jakoś nie było sposobności :)
    Dziś po przebudzeniu miałam c.d. kłucia. Mimo to wczorajszy dzień był najintensywniejszy.
    Plemniczki z piątku i niedzieli może przetrwały i zapłodniły komóreczkę z poniedziałku - staram się nie nastawiać. Nadzieja jednak pozostaje :)

    3mam kciuki za Ciebie!

    Miłego dzionka :)

    Ewelcia lubi tę wiadomość

    relgcwa11d8kpmkr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2014, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te nasze spekulacje... a organizm i szczęście swoje, chyba tylko monitoring prawdę powie

    liliana lubi tę wiadomość

  • liliana Ekspertka
    Postów: 162 133

    Wysłany: 6 maja 2014, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie :) to mój 1.cykl ppo, więc mamy czas :)
    co do szczęścia - we wczesnej młodości wygrywałam mnóstwo nagród w czasopismach dla nastolatek :D :D i kilka razy ustrzeliłam "trójkę" w Lotka, więc może dobra passa trwa... :D

    BTW Trojaczki byłyby w sam raz :D

    relgcwa11d8kpmkr.png
  • Ania1988 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, poronilam samoistnie 06.05 .14 krwawienie trwało ok 8 dni to był 5 tc. 25 maja bthc spadła do zera, po jakim czasie powinnismy podjąć kolejne starania Dodam ze było to pierwsze poronienie. Do dziś @ nie przyszła, czy powinnam wybrać sie do lekarza, czy jeszcze poczekać na @ jak myślicie ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2014, 14:19

    Aniołek (*) 5 maj 2014 Tesknimy :(
  • Ania1988 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę o poradę

    Aniołek (*) 5 maj 2014 Tesknimy :(
  • MartaAlvi Autorytet
    Postów: 1242 2269

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Aniu, przykro mi bardzo z powodu straty.
    Ja bym poczekała jeszcze na @, bo minęło dopiero 24 dni także spokojnie :) i myślę że już po @ bym się starała znów.
    Życzę powodzenia i szybkiego zafasolkowania!

    24.04.2014r. Zawsze będziemy Cię kochać Aniołku [*] 10tc
    fQ2H26U.jpgfQ2Hp2.png
  • Ania1988 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odp MartaAlvi, jeszcze poczekam moze @ sama przyjdzie, od ok 3-4 dni pobolewa prawa strona w dole brzucha dziwie " ciągnący " ból nie jest on szczególnie mocny ale odczywalny pare razy dziennie w szczególności kiedy wchodzę po schodach nie wiem czy powinnam z tym iść do gina czy porostu tak ma być ?

    Aniołek (*) 5 maj 2014 Tesknimy :(
  • ampoule Ekspertka
    Postów: 191 85

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liliana wrote:
    Dokładnie :) to mój 1.cykl ppo, więc mamy czas :)
    co do szczęścia - we wczesnej młodości wygrywałam mnóstwo nagród w czasopismach dla nastolatek :D :D i kilka razy ustrzeliłam "trójkę" w Lotka, więc może dobra passa trwa... :D

    BTW Trojaczki byłyby w sam raz :D

    Kurcze ja nawet w Bravo nigdy nic nie wygrałam... Oby szczęście Ci sprzyjało :)

    Aniu współczuję straty :( Ja po poronieniu samoistnym pierwszą @ miałam chyba po 33 dniach i moglismy się od razu strać, ale dobrze się przejść sprawdzić czy rzeczywiście wszystko dobrze się oczysciło :)

    [*] 01.02.2014 - 6/7 tc.
    [*] 11.01.2015 - 5 tc. ciąża biochemiczna
    [*] 13.02.2015 - 5 tc. ciąża biochemiczna
    12.02.2016 urodził się Nasz Ukochany Synek Filip <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    ja poroniłam 2.08.2014r. - ciąża biochemiczna. U mnie sytuacja z owulacją jest jeszcze inna niż opisywałyście. Po poronieniu od 16.08 przez trzy dni brałam luteinę. Cały czas plamiłam i lekarz stwierdził, że dzięki temu szybciej mój organizm odzyska pełną sprawność. 23.08 dostałam potężny krótki okres i rzeczywiście 26.08. wszystko było ok. No ale do rzeczy. Wczoraj byłam u lekarz i stwierdził, że mam pęcherzyk i to 22mm, więc jak do pęknięcia. Więc u mnie owulacja po okresie wywołanym luteiną zaraz po poronieniu przyszła wcześniej niż normalnie tzn. 10-11 dc a nie 14-15dc jak zazwyczaj. Więc co do owu po poronieniu nie ma chyba rzeczywiście żadnych reguł.

    Bardzo mi przykro z powodu Waszych strat. Buduje mnie to, że większość z Was ma nowe suwaczki i mam taką nadzieję, że ja też niedługo taki będę miała :)

  • monirek Autorytet
    Postów: 319 237

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,

    Moje poronienie zdarzyło się 4.12.2014.
    Lekarz kazał wstrzymać nam się ze staraniami do kolejnej miesiączki, aby zrobić cytologię.
    Jednak od poronienia nie dostałam jeszcze @ i zaczynam się martwić.
    Moje cykle trwają 40-45 dni, ale szybko odczuwałam bolesność piersi itp. Teraz nic ;/

    Myślicie, żeby udać się do lekarza czy jeszcze poczekać chwilę?
    Zastanawiam się też czy zrobić drugie badanie bhcg. Tydzień po poronieniu wyniosiło 45.

    Jak u Was wyglądała beta?

    04.12.2014 - 7 tc :(
    22.07.2015 - 6 tc :(:(
    07.01.2016 - Maleństwo ma juz 1,5 cm :)

    09.08.2016 23:55 - na świat przyszła moja kochana Córeczka<3
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monirek - ja miałam zabieg łyżeczkowania 27.11 i do tej pory nie dostałam jeszcze @ więc czekam. A jak w najbliższych dniach nie dostane to czeka mnie wizyta u lekarza.

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • monirek Autorytet
    Postów: 319 237

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, i dzisiaj pojawiła się @ :)

    04.12.2014 - 7 tc :(
    22.07.2015 - 6 tc :(:(
    07.01.2016 - Maleństwo ma juz 1,5 cm :)

    09.08.2016 23:55 - na świat przyszła moja kochana Córeczka<3
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam dalej ...

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • gg Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć

    Jestem obecnie w pierwszym cyklu po ciąży biochemicznej. Owulacja przyszła jakieś cztery dni później niż zazwyczaj (potwierdzona przez lekarza - w badaniu pęcherzyk "do pęknięcia"). Lekarz nie kazał nam czekać, pozwolił starać się od razu, więc teraz czekam na efekty starań :). Mam dobre przeczucia - po tej ciąży biochemicznej hormony jakby się "rozkręciły". Nawet test owulacyjny miałam pozytywny trzy dni z rzędu (zazwyczaj musiałam się mocno wpatrywać, czy druga kreska jest tak samo wyraźna jak kontrolna, czy jednak trochę mniej, a następnego dnia nie było po niej śladu). Śluz też był zdecydowanie lepszy. Więc dziewczyny, uszy do góry - jak spojrzeć na to z innej strony, to teraz przynajmniej wiem, że nasze plemnieczki i jajeczka pracują i w końcu może im się udać :)

    gg
  • jednataka Ekspertka
    Postów: 207 87

    Wysłany: 23 marca 2016, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, u nie samoistne poronieniu pustego pecherzyka ponad 2 tygodnie temu, długo krawawiłam, jeszcze w weekend było mocne krwawienie po kilku dniach przerwy. Teraz obserwuję u siebie płodny śluz, no ale znowu z krwią- leciutko zabarwiony. Zastanawiam się czy nie spróbować zajść w ciąże... też miałyscie podbarwiony sluz krwią po samoistnym poronieniu? wiem,że powinnam wybrać się do lekarza, aby zrobić usg...

    Córeczka 06.05.2014
    Synek 03.07.2017
  • M@linka Autorytet
    Postów: 2099 1543

    Wysłany: 23 marca 2016, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam zwykle owulkę 16-18 dc, po zabiegu przesunęła się prawdopodobnie na 30 dc!

    jnmqdzu5ponocqze.png
    uch5ha00mu9kkjgg.png
    uch520mm81yzf57p.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Nie wiem jak to bylo ze mna wczesniej bo pierwsza ciaza nie byla przykladnie planowana. Poronilam w 10tc. Mielismy czekac 3 cykle poczekalismy 2 . Minelo 10 cykli i dalej nic. Tylko z cyklu na cykl mam wrazenie ze moj organizm wariuje. I albo przychodza pozno owulacje albo cykle bezowulacyjne sie zapowiadaja... A lekarze nie chca ze mna gadac bo nie ma roku staran...

  • Havaria Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poroniłam wczoraj w 9 tc. Za trzy dni mam wizę u ginekologa. Jestem zielona w temacie i z wielkim zainteresowaniem czytam wasze posty. Chciałabym zapytać, jak często macie wizyty u ginekologa po poronieniu?

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ