X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie samoistne poronienie
Odpowiedz

samoistne poronienie

Oceń ten wątek:
  • pigula_91 Koleżanka
    Postów: 59 79

    Wysłany: 6 września 2017, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    padiiiii wrote:
    U mnie była dokładnie ta sama sytuacja. W niedziele odstawiłam dupka i plamienia powoli zmieniają się w krwawienie, jest bardzo dużo śluzu. Mam nadzieję, że nie będzie konieczności czyszczenia i że będziemy mogli zacząć starania od pierwszego cyklu..


    U mnie nie było konieczności łyżeczkowania, czekamy do pierwszego " normalnego" @ i możemy działać. Póki co mam zlecone badania na p/ciała antyfosfolipidowe, chlamydie i ureaplasme i mam nadzieję że będzie dobrze i bedziemy mogli działać za niedługo.


    A ( 02.08.2018)
    F ( 24.03.2020)

    Aniołek 8tc ( 28.08.2017)

  • padiiiii Znajoma
    Postów: 29 2

    Wysłany: 6 września 2017, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki żeby wszystko ładnie zadziałało! :)
    W piątek mam zgłosić się na usg i zobaczymy jak to wygląda a potem dr ma zlecić badania ale tak naprawdę nawet nie wiem jakie powinnam zrobić

    p19u3e3kihf5xtra.png
    Kropeczka 08.03.2017 [*]
    Aniołek 04.09.2017 [*]
  • path1707 Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 8 września 2017, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam czy sie nam udalo :)

    Path1707
  • padiiiii Znajoma
    Postów: 29 2

    Wysłany: 8 września 2017, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki!!!!! :)

    p19u3e3kihf5xtra.png
    Kropeczka 08.03.2017 [*]
    Aniołek 04.09.2017 [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2017, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety w 7tc dowiedziałam się że mam puste jajo. Tydzień wcześniej zaczęłam plamić. Teraz jestem w trakcie krwawienia.. Mam nadzieję że wszystko się samo wyczyści i obejdzie się bez łyżeczkowania.

  • padiiiii Znajoma
    Postów: 29 2

    Wysłany: 14 września 2017, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Thinkpink wrote:
    Ja niestety w 7tc dowiedziałam się że mam puste jajo. Tydzień wcześniej zaczęłam plamić. Teraz jestem w trakcie krwawienia.. Mam nadzieję że wszystko się samo wyczyści i obejdzie się bez łyżeczkowania.
    Bardzo mi przykro... ;(
    U mnie na szczęście obyło się bez zabiegu :)

    p19u3e3kihf5xtra.png
    Kropeczka 08.03.2017 [*]
    Aniołek 04.09.2017 [*]
  • chomiczka Autorytet
    Postów: 990 1194

    Wysłany: 15 września 2017, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak długo od stwierdzenja pustego jaja doszlo u Was do poronienia samoistnego? U mnie to już. 23 dzień i nic :/

    Olga 11.06.2016 Nasz największy cud <3
    Róża 30.07.2018 Drugi największy cud <3
    Aniolek <3 8.2017
    Aniołek K 8.01.2014 <3
    Aniołek A 4.10.2014 <3
    Aniołek I 5.03.2015 <3
    Aniołek P 14.06.2015 <3
    Aniołek E 10.09.2015 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2017, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dowiedziałam się na końcu 6tc kiedy zaczęłam lekko plamić. Pod koniec 7tc zaczęło się na dobre...Podobno jeżeli ciąża jest bezzarodkowa można czekać na poronienie kilka tygodni.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2017, 16:07

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 18 września 2017, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ile czekalyscie na okres po poronieniu? Ja mam cykle 28 dniowe a tu ani słychu i widu miesiączki. Miałam owulka po poronieniu ale się nie staraliśmy.

    Co do poronienia to miałam 10 dni po diagnozie że ciaza się nie rozwija

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 19 września 2017, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    już dostałam miesiączko 30 dni cykl trwał po poronieniu normalnie to mam 26-29 przed poronieniem było 26 dni :)

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 23 września 2017, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny! :)

    To mój pierwszy cykl po poronieniu. Tzn. @ jeszcze nie dostałam, bo to za wcześnie, ale mam nadzieję, że wszystko wróci od razu do normy, bo chciałabym się już zacząć starać o maleństwo.


    Trzymam kciuki za nas wszystkie! :)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • Laura93 Koleżanka
    Postów: 68 0

    Wysłany: 23 września 2017, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Dzisiaj zaczęłam krwawić pojechałam do ginekologa prywatnie i od razu- szpital łyżeczkowanie. Ciąża zatrzymała się na 5 tygodniu. W sumie to pusty pęcherzyk. Teraz nie wiem co mam robić - pakować się i jechać, spędzić tam noc (jadłam więc i tak zabiegu nie zrobią); poczekać do jutra i pojechać rano czy też czekać i może organizm sam sobie poradzi :( Doradźcie proszę. Już nie mam siły na to, bardzo cieszyliśmy się na tą ciążę z resztą staraliśmy się pół roku, a teraz taka przykra wiadomość. Jedna położna powiedziała, że lepiej iść do szpitala i poronić bez zabiegu "bo młoda pani jest i pewnie chce mieć dzieci". Czy przez ten zabieg mogę mieć problem z kolejną ciążą?

    24.09.17 ❤[*]
    15.11.17❤[*]
    1.06.18 ❤[*]
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 23 września 2017, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Laura93!

    Strasznie mi przykro z powodu tego co Cię spotkało :( Skoro położna powiedzaiła, że powinnaś jechać do szpitala to ja bym pojechała. Może jestem za bardzo przewrażliwiona, ale lepiej słuchac kogoś kto się tym zajmuje niż samemu się zastanawiać. Oczywiście to jest moje prywatne zdanie.

    Miałam poronienie w 4tc. Ginekolog powiedział, że w moim przypadku (bardzo wczesna ciążą) organizm sam wydali to co ma. Ale gdyby mi powiedział, że mam jechać do szpitala to bym się nie zastanawiała.

    Trzymaj się.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • Laura93 Koleżanka
    Postów: 68 0

    Wysłany: 24 września 2017, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem już po zabiegu jednak nadal w szpitalu . Jest problem z załatwieniem immunoglobuliny

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2017, 16:58

    24.09.17 ❤[*]
    15.11.17❤[*]
    1.06.18 ❤[*]
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 24 września 2017, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alegzi wrote:
    Cześć Dziewczyny! :)

    To mój pierwszy cykl po poronieniu. Tzn. @ jeszcze nie dostałam, bo to za wcześnie, ale mam nadzieję, że wszystko wróci od razu do normy, bo chciałabym się już zacząć starać o maleństwo.


    Trzymam kciuki za nas wszystkie! :)
    Rozumiem Cie. Ja bardzo czekałam na ten cykl i tak się cieszę że już 6 dzień się k9nczy. W 10 dniu mam giną. Tsh mi stoi w miejscu mimo euthyrox 50 i jest 2.3. Prolaktyna skoczyła do 23.8 ale może to też czynniki zewnętrzne. Ft 4 też poszło w górę do 1.6 . I tak nie jest źle.

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 25 września 2017, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura93, jak u Ciebie, jak się czujesz?

    Sarrra, bardzo fajnie, że od razu działasz. Ja w tym cyklu również zamierzam się starać. Ale boli mnie to, że do gin. pójdę dopiero w lutym :( Jestem z mężem za granicą i zjeżdżamy dopiero pod koniec stycznia. Ale z drugiej strony może to i lepiej dla mnie, bo jak byliśmy w PL to ciągle myślałam o dzidzi. Teraz też tak jest, ale postanowiłam dać sobie do tego stycznia szansę. Tzn. działamy, ale na spokojnie, bez wykresów.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • Laura93 Koleżanka
    Postów: 68 0

    Wysłany: 25 września 2017, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fizycznie jest dobrze. Gorzej psychicznie- takie uczucie pustki... Z tego co czytałam lekarze zalecali czekać trzy cykle zanim zacznie się kolejne starania. Mój lekarz powiedział, że jeden dwa i można. Co myślicie o tym ?

    24.09.17 ❤[*]
    15.11.17❤[*]
    1.06.18 ❤[*]
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 25 września 2017, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym posłuchała lekarza, z którym rozmawiałaś. No chyba, że czujesz wewnętrznie, że to za mało. W takim przypadku zaczęłabym starania wtedy kiedy byłabym na to psychicznie gotowa, nie szybciej jednak niż po jednym, dwóch miesiącach.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • marcela123 Autorytet
    Postów: 1221 658

    Wysłany: 18 października 2017, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja wczoraj poronilam. Według ostatniej miesiączki był to 7t5d. Wg usg 5t4d, pecherzyk rósł bardzo wolno, nie było zarodka ale ginekolog dawała mi jeszcze nadzieję, że będzie dobrze. W pon dostałam pierwszego plamienia, we wtorek się nasilily,były bardzo ciemno brązowe i do tego ból brzucha jak na miesiączki. Gin kazała zwiększyć dawkę luteiny i wziąść nospe, jak nie przejdzie to izba przyjęć w szpitalu. Bóle były coraz mocniejsze i późnym wieczorem byłam już w szpitalu, wtedy też pojawiło się pierwsze krwawienie, na usg lekarz już nic w macicy nie widział, było tam pusto. Powiedziała, że musiałam już poronic, wyszłam tylko że szpitala i na ulicy poronilam, wszystko wtedy że mnie wypadlo. Jestem rozbita tym wszystkim. Powiedzcie jak długo powinnam krwawic. To krwawienie trwało może 3- 4 godziny, a teraz plamnie znowu na brązowo. Na kontrol mam się zgłosić za 4-5 dni. Chciałabym, żeby wszystko samo się oczyscilo, mam nadzieję, że nie będzie potrzebny zabieg. Długo trwało wasze krwawienie?

    Aniołek 17.10.2017- 8t5d
    tb739vvjdr6gsxwh.png

    3i49hdgew2fq6tag.png
  • VR Koleżanka
    Postów: 165 12

    Wysłany: 23 października 2017, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcela, współczuję <tul> Krwawienie może potrwać koło 2 tygodni nawet. Czy widoczny był pęcherzyk?

    52f668246f.png

    [*] 8tc 10.2016 łyżeczkowanie
    [*] 5tc 08.2017 cp
    Kraków

    MTHFR C6ttC-T hetero
    PAI-1 4G/5G homo
    hiperprolaktynemia czynnościowa
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ