X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Temperatura a poronienie
Odpowiedz

Temperatura a poronienie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dejsi wrote:
    U mnie podobnie jak u muamua. Temperatura spada od dwóch dni,jednak nieznacznie. Beta niska i też spada. Dzisiaj silne skurcze i lekkie krwawienie więc nadzieja umiera ;(


    Dejsi dopiero dziś zauważyłam u ciebie Aniołka 01.04. Tule Cię mocno i bardzo współczuje. Poronilysmy w tym samym czasie. Mam nadzieje ze sie nie poddajesz i jakoś sie trzymasz.

    dejsi lubi tę wiadomość

  • dejsi Znajoma
    Postów: 22 16

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska84 wrote:
    Dejsi dopiero dziś zauważyłam u ciebie Aniołka 01.04. Tule Cię mocno i bardzo współczuje. Poronilysmy w tym samym czasie. Mam nadzieje ze sie nie poddajesz i jakoś sie trzymasz.

    Oj Aśka84 nie poddaję się, choć straszny kryzys miałam, wściekła na siebie, na wszystkich, świąt nie obchodziłam, jakoś mi nie zależało. Dzisiaj już lepiej psychicznie. Ale co ja mam Ci mówić - wszystko znasz ;(
    Daj znać jak Ty się czujesz. Nie wiem co powiedzieć, mi również strasznie przykro, że cierpisz.
    Bądźmy dobrej myśli obie

    :*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dejsi wrote:
    Oj Aśka84 nie poddaję się, choć straszny kryzys miałam, wściekła na siebie, na wszystkich, świąt nie obchodziłam, jakoś mi nie zależało. Dzisiaj już lepiej psychicznie. Ale co ja mam Ci mówić - wszystko znasz ;(
    Daj znać jak Ty się czujesz. Nie wiem co powiedzieć, mi również strasznie przykro, że cierpisz.
    Bądźmy dobrej myśli obie

    Ja jednak odczuwam ze czas leczy rany, jestem tak zdeterminowana na dzidziusia ze wiem iż następna ciąża ukoi rany. Wcale sie nie dziwie ze tak zle zniosłas święta. U mnie było podobnie ciagle płacz i pretensje do wszystkich. Ale zobaczysz ze juz wkrótce obie znów będziemy w ciazy:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2015, 10:22

    dejsi lubi tę wiadomość

  • Ren Znajoma
    Postów: 26 100

    Wysłany: 28 lipca 2016, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poronilam w koncu 9tc (W 8t5d zaczelo sie plamienie, nastepnego dnia krwawienie i bol jak @). U mnie temperatura spadala dopiero wtedy gdy jajo plodowe samo wylecialo 2 dni pozniej czyli w 8t7d (nie bylo go widac na usg tego dnia!). Co do tempki, to u mnie w 2 dniu po skurczach i wielkich skrzepach krwii temperatura dopiero spadala, wtedy tez domyslalam sie, ze progesteron spada. Beta spadala mi o 67% dziennie (czyli prawidlowo) ale testy ciazowe bardzo dlugo byly pozytywne bo az do 8 tygodnia po poronieniu, no chyba ze w nastepnym cyklu bylam w ciazy, ktora sie nie przyjela i dostalam @ jak w zegarku, bo tego nie wykluczam. Trosze zagmatwany wywod ;-)

    Wszystkie Was cieplutko pozdrawiam, nie wolno tracic ani wiary ani nadziei, NIGDY <3

    Ren
  • guścia Znajoma
    Postów: 22 6

    Wysłany: 22 września 2016, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamierzałam się jutro z rana posiłkować temperaturą, żeby ocenić, czy wszystko ok jest z moją 6-tygodniową ciążą, ale widzę, że wcale nie musi spaść przed katastrofą... Za to widziałam, że zmniejszający się ból piersi może być objawem poronienia - ja ta właśnie dziś zauważyłam, że piersi mnie nie bolą :( Jutro mam wizytę u lekarza, ale teraz te godziny to wieczność...

  • Wasp Ekspertka
    Postów: 290 65

    Wysłany: 23 września 2016, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ilonka87 wrote:
    W moim przypadku temperatura utrzymywała się na stałym poziomie, nawet rano przed poronieniem była w normie "wyższych temperatur", jedyny objaw to zmniejszenie bólu piersi kilka dni przed
    Nie prawda, nie wprowadzajcie dziewczyn w blad i stres.

    Synek Piotruś <3 30.05.2014
    Corcia Oliwka 13.02.2018

    Mutacja Mthfr

    YW46p1.png
    Aniolki 23.08.2012 (10tc) 14.02.2013 (10tc)
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ