X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie wywolanie poronie ciazy obumarlej tabletkami
Odpowiedz

wywolanie poronie ciazy obumarlej tabletkami

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • k878 Autorytet
    Postów: 2693 1066

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam z poronieniem zatrzymanym w Warszawie w szpitalu św. Zofii.

    Nie palą się do łyżeczkowania, a na tym mi zależało. Tabletki podają nawet kilka dni. I co ważne, robią to profesjonalnie. Dostajesz dopochwowo i każą ci 2h leżeć, żeby się dobrze wchłonęło.
    Ze mną na sali była jeszcze jedna dziewczyna i obie po pierwszym podaniu tabletek wyszłyśmy do domu.
    Ogólnie jak na tak straszne i smutne wydarzenie, to pobyt w szpitalu był bardzo w porządku.

    W innym szpitalu w Warszawie proponowali, że mi podadzą lek i wyślą do domu, jeśli po nocy okaże się, że się nie powiodło, to robią łyżeczkowanie.

    Córeczka 12.2017 <3
    Córeczka 08.2019 <3
  • Magda0048 Ekspertka
    Postów: 193 59

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jacqueline wrote:
    Witaj.

    Ja ostatnim razem miałam wywoływane tabletkami. Z tym, że ja miałam podawany Arthrotec dopochwowo, dwa razy dziennie po dwie tabletki.

    U mnie było skończone 10 tygodni wg OM a 9 wg USG. Zgłosiłam się w piątek rano do szpitala, po obchodzie dali mi 2 tabletki, po 2 godzinach gdzieś zaczęły się bóle okresowe no i krwawienie jak taka średnio obfita @ i spore skrzepy (nigdy nie miałam), ale po 17-tej już słabło i na wieczór tylko plamienie. Dostałam kolejne 2 tabletki, rano podpaska prawie czysta, nieduże plamienie, znowu 2 tabletki po obchodzie, cały dzień bardzo słabe plamienie, dużo przez ten czas chodziłam po oddziale, po schodach, takie mini ćwiczenia robiłam, na wieczór usg kontrolne jak się oczyszcza, pęcherzyk nietknięty jeszcze, więc kolejne dwie tabletki, nic mnie nie bolało w sobotę po tabletkach. Rano w niedzielę plamienie niewiele większe, po obchodzie znowu tabletki, ale doktor stwierdziła, że kolejnego dnia zabieg jeśli nie poronię sama, żeby do zakażenia nie doszło. Chyba coś naruszyła przy badaniu, bo mocniej zaczęłam krwawić, znowu trochę "ćwiczyłam", skurcze to tyci ukłucia delikatne, prawie nie bolało, zaczęły mi lecieć skrzepy bardziej no i 2 godziny od podania tabletek ostatnich poroniłam.
    Zaniosłam położnej maluszka (chyba do końca życia będę miała ten widok przed oczami) i musieli mnie doczyszczać, krew ciurkiem leciała.

    Najgorsze w tym wszystkim było to, że zaczynało mi być troszkę brzuszek widać w dopasowanych bluzkach i po powrocie ze szpitala jakby bardziej mnie wydęło, a córka się pyta mamusiu ty chyba w ciąży jesteś bo masz duży brzuch... Jakoś dała się przekonać, że jednak nie, o niczym nie wie (ma 6 lat prawie).
    Ja mialam kochana tak samo z tym ze mi na raz4 tabletki podali i to nic nie dalo i dali mi jeszcze kroplowke i po tej kroplowce odeszly mi wody i zaczely sie skurcze i chlustalo tak ze mnie ale i tak musialam miec zabieg..

    Magda mama Aniołka 01.08.2016 7/11 tc (*)
  • ka_tarzyna Autorytet
    Postów: 1324 616

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Bielańskim w Warszawie dają 3 dopochwowo i do łykania arthrotec i odsyłają do domu.
    Póżniej po 2-3 dniach kontrola na SORze i jak się słabo oczyściło, to znowu tabletki dopochwowo i do łykania, a potem znowu kontrola.
    Generalnie starają się unikać łyżeczkowania i nie trzymają w szpitalu.

    gg643e5ei3b53o9s.png
    bl9cgu1rq4wedujs.png

    07.2019 drugi naturalsik :-)
    10.2017 naturalsik :-)
    Mam 4❄️
    4 IUI, 2IVF, 2 transfery, 3 poronienia
    AMH 1,3, nasienie zmienne, fragmentacja 38%
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ