X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasze cudowne Mamy, ktore przeszly na fioletowa strone:

    Pszczola10 - 16.10.14 utrata Malenstwa \ 31.12.14 - ostatnia @ \ coreczka -Kornelia \ 10.10.15

    Meeegi1771 - 29.11.13 u.M \ 2.01.15 - ostatnia @ \ coreczka - Jagodka \ 9.10.15

    KkasienkaA - 30.11.14 u.M \ 4.01.15 - ostatnia @ \ syn -Antos \ 11.10.15

    mama Martynki - 16.12.14 u.M. \ 12.01.15 -ostatania @ \ syn - Wojtus \ 19.10.15

    Lili 30 - 19.09.14 u.M \ 18.01.15 ostatnia @ \ synek

    Majeczka8 - 2.01.15 u.M \ 6.02 ostatnia @

    Kitaja - 21.12.14 u.M \ 14.02 ostatnia @

    Jangwa_Maua - 27.11.14 u.M \ 17.02 ostatnia @

    Mama_Mai - 23.10.14 u.M \ 27.02 ostatnia @ \ synek

    Rachele - 24.12.14 u.M \ 28.02. ostatnia @ \ coreczka

    Lucy1983 - 22.01.15 u.M \ 26.03 ostatnia @



    Nasze kochane przyszle Mamy:


    Truskaweczka83 - 22.01.15 u.M \ 19.05 ostatnia @ \ 16.06 data @

    Kehlana_Miyu - 12.01.15 u.M \ 25.05 ostatnia @ \ 20.06 data @

    Mysia15 - 23.12.14 u.M \ 12.06 ostatnia @ \

    Tulisia - 13.02 u.M \ 14.06 ostatnia @ \

    Ggonia - 28.12.2014 uM \

    Kejt - 17.12.14 u.M. \

    Monilia84- 26.02.15 U.M \

    DomiBW - 2.02.15 u.M \

    Moje drogie,


    postanowilam rozpoczac watek dla nas, ktore nie tak dawno doswiadczyly tego smutnego wydarzenia.
    Jak pisalysmy na jednym z watkow z Kejt, mamy teraz tyle pytan i wszytsko jest nieznane. Szukamy po internecie, nie wiemy co robic, kiedy, jak... Moze bedziemy dzielic sie naszymi obawami i wiedza. Razem zawsze latwiej a nawet najbardziej kochajace nas osoby, nie zrozumia nas jak my tutaj.

    Przesylam duzo duzo pozytywnej energii!!!!!!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2015, 07:56

    agatka196, gabi544, meeegi1771, Mysia 15, Aleksandra1988, jangwa_maua, monilia84, Truskaweczka83, miniaturka31, Tala1989 lubią tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melduję się :)

    Rachele lubi tę wiadomość

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja dołączam :) my juz zaczęliśmy starania bardzo spontanicznie :D

    Aleksandra1988 lubi tę wiadomość

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też dołączam. Lecz nie wiem czy będziemy się starać. Na razie zbyt boli strata. Bardzo chciałabym mieć drugiego dzidziusia, ale na samą myśl o ciąży potwornie się boję. Nie wiem dlaczego Maja zmarła. Mam jakieś takie wewnętrzne przeczucie, że to było powikłanie po amniopunkcji. Najgorsze jest to, że kariotyp prawidłowy, a Maja nie żyje. W środę jadę odebrać wyniki amniopunkcji- nie wiem jak to przeżyję. Trzymam mocno za Was wszystkie kciuki!!!

    Aleksandra1988 lubi tę wiadomość

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My zaczęliśmy starania dość szybko, bo nie miałam zabiegu. Poza tym doszliśmy do wniosku, że organizm sam będzie wiedział, czy jest gotowy. Owszem, dostał lekkie wspomaganie (inofolic na pracę jajników i bromek na przeklętą prolaktynę), ale jak nie będzie chciał, to się po prostu nic nie zagnieździ.

    Obecnie czekam. Testy owu nie wykryły, ale temperatura rośnie. Czekam na reakcję ovu - zaznaczy coś czy nie - oraz na dalsze znaki od organizmu w postaci temperatury. Bardzo bym chciała, żeby teraz się udało, chociaż być może przegapiliśmy ten moment z <3. Zobaczymy, jaki będzie koniec cyklu :-)

    Aleksandra1988 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja sie przylacze ..U nas zaczol sie trzeci cykl od straty aniolka :( I starania tez dosc szybko zaczelismy, no ale jak do tej pory nic ..

    Aleksandra1988 lubi tę wiadomość

  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam i ja!
    Straciliśmy naszego Aniołka 30.11, właśnie rozpoczęłam drugi cykl po zabiegu i postanowiliśmy właśnie od niego rozpocząć starania. Jeszcze tylko usg w przyszłym tygodniu tak dla pewności i mam nadzieję, że startujemy.

    Bardzo mocno trzymam za nas wszystkie i wszystkich kciuki!!! Łzy cisną się na oczy na myśl o tym co za nami, wiem, że już do końca życia będziemy pamiętali o Aniołkach, ale też mocno wierzę, że przed nami już tylko łzy szczęścia.

    PS. My zaczynamy także z paskiem Św. Dominika.

    Aleksandra1988 lubi tę wiadomość

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja czekam na @ po zabiegu - mam nadzieje, że nie każe na siebie dlugo czekac i bierzemy się do roboty!

    na usg lekarz powiedział, że wszystko wygląda dobrze. śladu po ciązy i zabiegu nie ma. endometrium po zabiegu ma szerokość 6mm, mam nadzieję, że po @ będzie już w normie.

    w piątek wizyta u endo, zobaczymy co powie na podwyzszony poziom ATG (TSH 1,4 - ft4, ATPO w normie).

    biorę kwas foliowy, selen, wit E i olej z wiesiołka od nastepnego cyklu.
    wiem, że mój aniołek niedługo do mnie wroci :) kto by nie chciał takiej mamy ! :D

    Mysia 15, Kitaja, gabi544, meeegi1771, Aleksandra1988 lubią tę wiadomość

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • mama Martynki Autorytet
    Postów: 283 304

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się przyłączę :) Jutro mam pierwszą kontrolę po zabiegu i mam nadzieję, że jest ok i możemy działać po pierwszym cyklu. Oddam wszystko żeby ten rok był dla nas szczęśliwy, a nasza rodzinka się powiększyła, Wam również tego życzę i trzymam kciuki.

    Mysia 15, Aleksandra1988 lubią tę wiadomość

    Martynka 25 t.c. 16.12.2014 [*][*][*]
    z8hs7m2.png4uyly46.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was :)

    Wierze, ze szybciutko zalozymy podobny watek na fioletowej stronie!! Jestem przekonana, ze ten watek przyniesie nam duzo szczescia i zarazi ciazowymi wiruskami :)

    Mama Mai - super ze starania rozpoczete! Przepraszam, ale nie pamietam z innych watkow, ile czasu minelo?

    Mysia15, przytulam Cie bardzo mocno! Kazda z nas potrzebuje czasu... Czy czas leczy rany? NIe wiem. Kazde doswiadczenie nas wzbogadza i pozostaje na zawsze w naszych serduszkach.... wiem tylko, ze bedziemy wszystkie wspanialymi i szczesliwymi Mamusiami!

    Chica, Kochana, Ty dla mnie jestes wzorem i podziwiam Cie! Pamietam kiedy pisalysmy na fioletowej stronie. Twoje pierwsze obawy, Twoj optymizm i sile! Jestem przekonana, ze dlugo z nami nie bedziesz, jestes jak torpeda i zycze aby @ nie przyszla!!!

    Katarzyna121, Witaj bardzo milo Cie poznac. Jesli dobrze licze, to zaczeliscie starania szybciutko, czy mam racje? Trzymam mocno kciuki za ten cykl!

    KkasienkaA, fajnie, ze jestes z nami! Zaraz poszukam co to jest Pasek Sw Dominika, bo nigdy nie slyszalam :) Powodzenia i trzymam kciuki. :)

    Mama Martynki, trzymam mocno za wizyte! Bedzie wszystko dobrze! Tobie tez zycze abys byla tu z nami krocitko!

    Kejt, no pewnie, ze wszyscy by chcieli taka Mame! :) Twoje Malenstwo bedzie dumne z takiej mamy jak Ty! Tak jak pisalam, super ze tak szybko skontrolujesz sie u endo! To bardzo wazne (sama jestem po operacji tarczycy i biore hormony od 15 lat). Ja biore caly czas folik, selen, dolaczylam witamine C i zaczelam brac olej z wiesiolka (jeszcze dzis i przerwa).

    Ja po zabiegu, fizycznie szybko doszlam do sil. Jeszcze przed zabiegiem, zaczelam czytac i szukac informacji (tak jak nasza Kejt, musze byc zawsze dobrze poinformowana). Cykle mialam 28dniowe. Jak tylko dostane @ wybieram sie do mojego ginekologa, sprawdzic czy wszystko dobrze. Ten cykl potraktuje pt 'co los przyniesie'. W sumie szanse sa bardzo male, nie bede nic liczyc ani planowac. Jesi zdarzy sie cud, to cudownie co bedzie znaczylo tez ze organizm byl gotowy. Natomiast zabieram sie do konkretnych staran po 1@!

    Moze w pierwszym poscie zrobimy nasza liste? Jak uwazacie?
    Zycze wszystkim milego poranka :)

    Chica Mala, Mysia 15, Aleksandra1988 lubią tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele, dziękuje Ci za miłe słowa. Jesteś wspaniała. Mam nadzieję, że tak faktycznie będzie. Patrzę na swój wykres i znów optymizm bierze górę. Myślę, że się udało, ale tym razem zamiast upragnionego chłopca, będzie córka. Pewne wróżby sprawdzają się zbyt dobrze. Chociaż wciąż czekam na objawy, dalsze pomiary temperatur, to nie umiem już myśleć inaczej - skok, ból w jajnikach - wtedy zaczęło się podobnie, ale teraz będzie szczęśliwie.

    Zaraz po 6.01 lecę do gin-endo mojej dopytać o wszystko - kiedy odstawić bromka, co z luteiną i takie tam. Nie chcę zwlekać. Wiem, źe może mnie wyśmiać, że za wcześnie, ale wolę tym razem nie ryzykować. Zwłaszcza, że sprawa bromka w ciąży jest dyskusyjna. Nie mniej wierzę, że odpowiednia jego dawka i inofolic z wiesiołkiem dały radę :-)
    W tym miesiącu dorzuciłam też sobie jod na pomoc tarczycy i zobaczymy, co z tego wyniknie :-) Nie mogę się już doczekać!!! :-)

    Mam nadzieję Rachele, że Ty też szybko do mnie znów dołączysz na fioletową stronę, że mój optymizm Cię zarazi i pomoże. Mam nadzieję, że wszystkim z tego wątku pomoże.

    *Kejt*, Aleksandra1988 lubią tę wiadomość

  • gosia.b Autorytet
    Postów: 289 618

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane jesteście wspaniałe! Tyle w Was siły i nadziei - tylko takie podejście jest dla nas najlepsze. Ja teraz zaczynam najtrudniejsze tygodnie ciąży, bardzo się boję, ale jestem pełna wiary, ze tym razem wszystko dobrze się skończy.

    Przesyłam wiruski i całuję was wszystkie :*:*

    *Kejt*, Mysia 15, kiniusia00, Kitaja lubią tę wiadomość

    r44n84s.png

    Aniołek [*] 16.09.14 r. 12tc (9tc)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak rachele dosyć szybko sie staraliśmy, odczekałam tylko do pierwszej @ tak jak lekarz zalecił.
    Jak narazie nic.. mamy nadzieję że w krótce się uda. Ja też trzymam za ciebie kciuki <3 ; *
    Za nas wszystkie :)

    Aleksandra1988 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia.b bądź dobrej myśli. Napewno będzie wszystko dobrze :)

    Aleksandra1988 lubi tę wiadomość

  • impossible Przyjaciółka
    Postów: 71 44

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki ja również trzymam mocno kciuki za wszystkie i każdą z Was z osobna !!

    Aleksandra1988 lubi tę wiadomość

    Nasze Aniołki [*] 25.04.2014

    f2w3dqk3drdfpwmi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele od porodu minęły prawie 3 miesiace, mieliśmy poczekać jeszcze trochę czasu, ale te święta, Sylwester i bardzo spontaniczny wyjazd na narty wszystko przyspieszyły :) może to i dobrze ze tak się stało w końcu bezmyślne podejście do starań może nam tylko pomóc a na pewno nie szkodzi ;)

    Aleksandra1988 lubi tę wiadomość

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia B - bedzie dobrze! Zobaczysz! Ja trzymam mocno kciuki!!!

    Katarzyna 121 - fajnie, ze tak szybciutko zaczeliscie starania! My tez nie bedziemy tracic czasu. Psychicznie jestem gotowa. Zawsze staram sie tak podchodzic do problemow. Daje sobie czas na smutek i wylanie lez a potem do boju! Nic sie samo nie zrobi i zaden problem sam nie rozwiaze! Wierze, ze los bedzie sprzyjal ale trzeba mu pomoc! Trzymam kciuki za Ciebie mocno!

    Impossible, dziekuje :) Zycze duzo duzo zdrowka!

    Mama Mai,podpisuje sie obiema raczkami! Czesto probowanie bez liczenia itd daje lepsze efekty niz 'ciezka' praca, vice jak sie uda bez stresu, to jeszcze lepiej, jak nie,to trzeba sobie pomagac... i udawac, ze nic sie nie robi :) Zycze abys jak najszybciej przesylala nam dobre wiruski!! :)

    Aleksandra1988 lubi tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Rachele :) chociaż nie spodziewam sie cudów to jednak mam malutka nadzieje ze moze sie jednak udalo :) nie nakrecamy sie na nic z M co ma być to będzie
    Ale jestem ciekawa jak na te rewelacje zareaguje mok gin :)w środę mam wizytę ;)

    Aleksandra1988 lubi tę wiadomość

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamo Martynki przepraszam, że pytam i jeżeli nie chcesz to nie odpowiadaj- czy wiesz dlaczego Martynce przestało bić serduszko? Czy podali Ci jakiś powód? I czy w szpitalu powiedzieli ile trzeba czekać z kolejnymi staraniami? Mnie powiedzieli, że jeżeli będziemy planować kolejną dzidzię to żeby zacząć nie wcześniej niż w kwietniu ponieważ to była późna ciążą. A najlepiej poczekać dłużej. Będę bardzo wdzięczna jeżeli odpowiesz.
    Jak Was czytam dziewczyny to i ja zaczynam nabierać optymizmu! Dziękuję!!! :)

    Aleksandra1988 lubi tę wiadomość

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie rachele , nic się samo nie zrobi :) szczęściu trzeba pomóc ! :) Damy rade

    Rachele lubi tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ