X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy znowu starania
Odpowiedz

Zaczynamy znowu starania

Oceń ten wątek:
  • Kaczuszka86 Autorytet
    Postów: 1315 861

    Wysłany: 26 września 2017, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylvus my też trzymamy mocno. Dawaj znać jak tylko będą wyniki

    sylvuś lubi tę wiadomość

    mhsv9vvj9veszbog.png
    25.11.2013 [*] 8tc zaśniad częściowy
    23.11.2014 [*] 9tc puste jajo płodowe
    31.10.2015 [*] Ula 22tc niewydolność szyjki
    19.11.2017 nasz największy skarb Norbert <3
  • mamaMAI* Przyjaciółka
    Postów: 81 29

    Wysłany: 26 września 2017, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczuszka86 wrote:
    Tylko trzeba uważać na siebie bo jak cholerstwo pęknie to jak edzia mówi boli,krwawi i niestety może pociągnąć zarodek tym strumieniem.
    żadnego dźwigania,skakania,łazenia itp
    Uważaj na siebie kochana. Jana tym zestawie leków obecnie ciągne ciążę i właśnie będę stopniowo odstawiac
    To niestety nie jest możliwe bo ja jestem sama całe dnie z małym dzieckiem i muszę dźwigać ją

    thgf9n736nrnhy4o.png
    3i49cwa1le05hxvu.png
  • D_basiula Autorytet
    Postów: 720 673

    Wysłany: 26 września 2017, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, dziś z kolei ja mam jakieś schizy... dopadły mnie od rana czarne myśli, że co będzie jak znów zaczne plamić i poronie?? albo ciąża pozamaciczna?? pojawiają się co jakiś czas takie bóle w okolicy pachwiny, jajnika i zaczynam się tym martwić, a lekarz dopiero za tydzień!!!

    l22nbd3m323q83y0.png

    Aniolek [*] czerwiec 2017

    Zaczynamy od nowa! Udało się w 2cpp.
  • Justa87 Autorytet
    Postów: 1537 1074

    Wysłany: 26 września 2017, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki:) zaglądam czasem co tam u Was ale szczerze nie mam czasu... jestem zmeczona bo walcze o kp.Malutka ma mala buzie i teraz na nakładkach jedziemy co jest problematyczne :/
    Wiedze piękne suwaczki! pedza jak szalone!
    Buziaki:*

    Edzia1993, sylvuś, Monika1357 lubią tę wiadomość

    Nadzieja zawiera w sobie światło mocniejsze od ciemności jakie panują w naszych sercach...3 aniołki.
    CORCIA 06.09.17r.
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4181

    Wysłany: 26 września 2017, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylvuś - o której możemy jutro nerwowo odświeżać stronę? :D

    Edzia1993, Monika1357 lubią tę wiadomość

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • Kaczuszka86 Autorytet
    Postów: 1315 861

    Wysłany: 26 września 2017, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamaMAI* wrote:
    To niestety nie jest możliwe bo ja jestem sama całe dnie z małym dzieckiem i muszę dźwigać ją

    Nie obraz się ale pojęcie muszę jest tu bardzo względne. Wszystko jest kwestia determinacji.
    Napisałam komentarz ale wybacz to nie moja sprawa więc go skasowalam i nie będę się wypowiadać w rym temacie wiecej

    Edzia1993, Monika1357 lubią tę wiadomość

    mhsv9vvj9veszbog.png
    25.11.2013 [*] 8tc zaśniad częściowy
    23.11.2014 [*] 9tc puste jajo płodowe
    31.10.2015 [*] Ula 22tc niewydolność szyjki
    19.11.2017 nasz największy skarb Norbert <3
  • Daga11 Przyjaciółka
    Postów: 101 35

    Wysłany: 26 września 2017, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was wszystkie. Mam na imie Dagmara i podczytuje Was od jakiegoś czasu- od kilku miesięcy, ale nigdy nie miałam odwagi napisać. Niecałe dwa lata temu przez krótki czas starałam się z narzeczonym o dziecko, ale dość szybko odpuściliśmy, bo dostałam pracę, na której bardzo mi zależało. Od kwietnia tego roku ponowiliśmy starania. Miałam podejrzenie przez.mojego ginekologa początku zeapołu policystycznych jajników, ale jedyne badania, które zdążyłam wykonać to tsh, ft3 i ft4 (wszystko wyszło książkowo). Reszty badań nie wykonałam, bo pod koniec.lipca zaszłam w ciąże. Niestety w 9 tyg dowiedziałam się na usg, że ciąża przestała się rozwijać i zatrzymała się na 6 tyg. W sobotę miałam zabieg łyżeczkowania. Strasznie to wszystko przeżywam. Tak bardzo pragnęliśmy tego dziecka... jedyne, co trzyma mnie aktualnie przy życiu to moja prawie 7letnia córka z poprzedniego związku. Około 16 października idę na kontrolę. Lekarz wstępnie powiedział, że mamy poczekać 3 msc przed kolejnymi staraniami, ale nie wiem czy dam rade tyle czekać... ale się rozpisałam. Przyjmiecie mnie do siebie? :)

    Córka 7 lat

    23.09.2017 Aniołek (*) 9tc
  • mamaMAI* Przyjaciółka
    Postów: 81 29

    Wysłany: 26 września 2017, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    D_basiula wrote:
    Witajcie, dziś z kolei ja mam jakieś schizy... dopadły mnie od rana czarne myśli, że co będzie jak znów zaczne plamić i poronie?? albo ciąża pozamaciczna?? pojawiają się co jakiś czas takie bóle w okolicy pachwiny, jajnika i zaczynam się tym martwić, a lekarz dopiero za tydzień!!!
    Niestety takie leki będą nam towarzyszyły do końca ciąży ale musimy być dobrej myśli bo i tak nie mamy na nic wpływu ani my ani lekarz

    thgf9n736nrnhy4o.png
    3i49cwa1le05hxvu.png
  • Edzia1993 Autorytet
    Postów: 980 714

    Wysłany: 26 września 2017, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga - witaj :) bardzo mi przykro, jak zresztą każdej z nas za co nas spotkało. Dobrze ze tu jesteś bo każda z nas wie co czujesz, sa tu dziewczyny które przyszły więcej niż np. ja a sie nie poddaly i zawsze o nich myślę kiedy zaczynam sie nad soba uzalac, to mi daje siłę aby walczyć o przyszłość.

    Basiula - i właśnie dobrze ze napsialas ja jak pewnoe wiesz ostatnie dni marudzilam na szczęście dostalam tego "kopniaka w pupe" i tak jak pisala chyba Kaczuszka - kochana.robimy co możemy, na to co bedzie żadna z nas nic nie poradzi, a czarne mysli tylko.szkodzą dziecku, wiec jak są to trzeba je odrzucic, zajac sie czymś innym. Trzymam za Ciebie kciuki nie jestes sama z czarnymi myslami, ale głowa do gory ja lekarza mam za trzy tygodnie ;) a u Ciebie ktory tydzirn bo nir widze suwaczka?:)

    MamaMai - musze sie zgodzic z Kaczuszka. Wiesz zycie Twojego Dzieciatka w brzuchu jest tak.samo wazne jak Twojej córeczki która masz na świecie. Wiem że jest maleńka.ze potrzebuje duzo uwagi, czułości i bliskosci, ale tego tez potrzebuje Twoje drugie Dziecko i sa rzeczy ważne i ważniejsze. Tutaj akurat ważniejsze od noszenia Córeczki która na pewno dasz radę jakoś inaczej wesprzeć, jest Babelek ktory potrzebuje teraz spokoju.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2017, 09:30

    Daga11 lubi tę wiadomość

    l22no7esp71lsl9i.png
    x7g1xzdv4y1qfts9.png

    KARIOTYPY OK <3
    ZASTRZYKI Z HEPARYNY mutacje + obniżone białko S
    Mama dwóch Aniołów <3
    [*] Okruszek grudzień 2016 6tc
    [*] Okruszek czerwiec 2017 10tc
  • mamaMAI* Przyjaciółka
    Postów: 81 29

    Wysłany: 26 września 2017, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczuszka86 wrote:
    Nie obraz się ale pojęcie muszę jest tu bardzo względne. Wszystko jest kwestia determinacji.
    Napisałam komentarz ale wybacz to nie moja sprawa więc go skasowalam i nie będę się wypowiadać w rym temacie wiecej
    Nie rozumiem...
    Jestem sama z ośmiomiesięczną córką mąż całe dnie w pracy a najbliższa rodzina ponad 200 km ode mnie. Takie maleństwo wymaga ciągłej opieki wciąż trzeba podnosić bo jest marudna poprawiać troszkę po nosić na rękach przecież nie może teraz iść w odstawkę z powodu ciąży więc będzie mi ciężko pogodzić jedno i drugie. Ale będę się starała aby Maja nie czuła się odrzucona i nie była przeze mnie zaniedbywana ale także aby dzieciątko w brzuszku mogło się rozwijać. Niestety moja córka nie należy do dzieci które śpią chociaż chwilę w dzień dlatego nie mam takiej chwili wytchnienia aby się zdrzemnąć w ciągu dnia. Od dziś wprowadzamy małą zmianę i będziemy dużo razem leżały jak nie chce spać to chociaż będziemy się bawiły zabawkami na łóżku czy na macie na podłodze

    thgf9n736nrnhy4o.png
    3i49cwa1le05hxvu.png
  • mamaMAI* Przyjaciółka
    Postów: 81 29

    Wysłany: 26 września 2017, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga11 wrote:
    Witam was wszystkie. Mam na imie Dagmara i podczytuje Was od jakiegoś czasu- od kilku miesięcy, ale nigdy nie miałam odwagi napisać. Niecałe dwa lata temu przez krótki czas starałam się z narzeczonym o dziecko, ale dość szybko odpuściliśmy, bo dostałam pracę, na której bardzo mi zależało. Od kwietnia tego roku ponowiliśmy starania. Miałam podejrzenie przez.mojego ginekologa początku zeapołu policystycznych jajników, ale jedyne badania, które zdążyłam wykonać to tsh, ft3 i ft4 (wszystko wyszło książkowo). Reszty badań nie wykonałam, bo pod koniec.lipca zaszłam w ciąże. Niestety w 9 tyg dowiedziałam się na usg, że ciąża przestała się rozwijać i zatrzymała się na 6 tyg. W sobotę miałam zabieg łyżeczkowania. Strasznie to wszystko przeżywam. Tak bardzo pragnęliśmy tego dziecka... jedyne, co trzyma mnie aktualnie przy życiu to moja prawie 7letnia córka z poprzedniego związku. Około 16 października idę na kontrolę. Lekarz wstępnie powiedział, że mamy poczekać 3 msc przed kolejnymi staraniami, ale nie wiem czy dam rade tyle czekać... ale się rozpisałam. Przyjmiecie mnie do siebie? :)
    Witaj :) Rozgość się!

    thgf9n736nrnhy4o.png
    3i49cwa1le05hxvu.png
  • Daga11 Przyjaciółka
    Postów: 101 35

    Wysłany: 26 września 2017, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuję za przyjęcie. MamaMai-widzę, że jesteś w ciąży, serdeczne gratilacje! Jak się czujesz? Ktory tydzień? :)

    mamaMAI* lubi tę wiadomość

    Córka 7 lat

    23.09.2017 Aniołek (*) 9tc
  • D_basiula Autorytet
    Postów: 720 673

    Wysłany: 26 września 2017, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edzia, dziś według OF 5t 3d, przed chwilą o mały włos a spadłabym ze schodów, ufff na szczęście przytrzymałam się poręczy, serce do tej pory mi wali.... o nieszczęście nie trudno.

    Daga witamy, przykro że musiałaś dołączyć do nas, ale nikt Cie nie zrozumie lepiej jak nie kobieta, która przeszła przez coś podobnego.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2017, 10:03

    l22nbd3m323q83y0.png

    Aniolek [*] czerwiec 2017

    Zaczynamy od nowa! Udało się w 2cpp.
  • Daga11 Przyjaciółka
    Postów: 101 35

    Wysłany: 26 września 2017, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiula również witam... właśnie dlatego zdecydowałam się dołączyć, bo aktualnie jest mi strasznie ciężko. Ale dzięki temu jak widzę, ze Wam udaje się zajsc w ciaze po stracie, kielkuje we mnie mała nadzieja. Czy 2cpp- to znaczy drugi cykl po poronieniu? Przepraszam, ale nie łapię niektorych tych skrótów.

    Córka 7 lat

    23.09.2017 Aniołek (*) 9tc
  • Witch15 Ekspertka
    Postów: 190 295

    Wysłany: 26 września 2017, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edka będzie spokój wreszcie , bo ja do Rybnika mam nie daleko i mogę przyjechać i pstryczka w nos zapodać. Mamy być pozytywne bo dajemy nadzieje tym które tu trafiają tak jak nam dają dziewczyny u których suwak na 39 już jest.

    Daga witaj ! Ja również jestem mamą 6 latka , straciłam ciąże w lipcu a teraz jestem na nowo :) I też jak Ty tworzę jak to modnie mówi się patchworkową rodzinę :)

    Edzia1993 lubi tę wiadomość

    Matka wiecznie walcząca
    Mama Olka przyszłego paleontologa i pogromcy cliperów

    ibm2upjyyg5fo9yf.png
  • Daga11 Przyjaciółka
    Postów: 101 35

    Wysłany: 26 września 2017, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witch witaj! Czyli mamy bardzo podobną sytuację. Gratuluje ciazy z calego serca! W ktorym cyklu po stracie udało Ci się zajść? :)

    Córka 7 lat

    23.09.2017 Aniołek (*) 9tc
  • Daga11 Przyjaciółka
    Postów: 101 35

    Wysłany: 26 września 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy dobrze wyczytałam coś na tenat Rybnika? :) leczycie się tutaj u jakoegoś lekrza z Rybnika?

    Córka 7 lat

    23.09.2017 Aniołek (*) 9tc
  • Koteczka82 Autorytet
    Postów: 3672 3490

    Wysłany: 26 września 2017, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylvus kciuki cały czas trzymam. Tym razem musi być dobrze!!!
    Leki wzięłam i te na wirusy i te przeciwzapalne i czuję się całkiem dobrze, przynajmniej jeśli chodzi o infekcje. Młody niestety kaszle i smarka :-(

    Daga witaj. Przykro mi że musiałaś tu trafić z powodu straty. Jednak dobrze trafiłaś to miejsce i dziewczyny mnie osobiście bardzo pomogły. Wszystkie tutaj rozumiem się na wzajem bo każda z nas przez to przeszła.

    MamaMai musisz spróbować wypracować sobie takie rozwiązania żeby jak najmniej dźwigać młodą. Nie wiem na ile twoje dziecko jest już mobilne ( mój synek chodził już przy meblach) ale może dobrym rozwiązaniem jest "zejście" do wysokości dziecka zamiast dzwiganie go. Ja wszystko co mogłam robiłam z młodym na podłodze lub kanapie i jak najwięcej na siedząco. ( mam problem z kręgosłupem i nie wolno mi dźwigać). Trzymam kciuki żeby wszystko było u Ciebie dobrze.

    Michałek 04.04.2009 - Nasz skarb.
    Aniołek 08.11.2016//Aniołek 08.02.2017 //2.05.2020 Aniołek

    ONA: 39 lat
    Hiperprolaktynemia - Bromergon
    IO - Siofor 500mg
    ANA 3+ - Encorton 10mg
    3 cykle z Clo ❌
    Zioła ojca Sroki ❌
    Wiesiołek
    1 cykl Aromek 1x1 ❌
    2 cykl Aromek 2x1 ❓


    ON: 38 lat
    Okaz zdrowia
    Nasienie - Normozoospermia✅
    Suple: magnez z B6, kwas foliowy, vit D3 i E, astaksantyna, cynk.


    Droga do sukcesu jest zawsze w budowie...
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 26 września 2017, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylvus mocne kciuki trzymam :)

    sylvuś lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Koteczka82 Autorytet
    Postów: 3672 3490

    Wysłany: 26 września 2017, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa miło że zajrzałas do nas! Trzymam kciuki za udane kp. :-)

    D_basiula dobrze że jednak nie spadłaś z tych schodów. Uważaj na siebie!!!

    Michałek 04.04.2009 - Nasz skarb.
    Aniołek 08.11.2016//Aniołek 08.02.2017 //2.05.2020 Aniołek

    ONA: 39 lat
    Hiperprolaktynemia - Bromergon
    IO - Siofor 500mg
    ANA 3+ - Encorton 10mg
    3 cykle z Clo ❌
    Zioła ojca Sroki ❌
    Wiesiołek
    1 cykl Aromek 1x1 ❌
    2 cykl Aromek 2x1 ❓


    ON: 38 lat
    Okaz zdrowia
    Nasienie - Normozoospermia✅
    Suple: magnez z B6, kwas foliowy, vit D3 i E, astaksantyna, cynk.


    Droga do sukcesu jest zawsze w budowie...
‹‹ 2483 2484 2485 2486 2487 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ