X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]

Clomid

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • gosiafrancja Nowa
    Postów: 1 3

    Wysłany: 28 lutego 2016, 07:53

      /  Zgłoś
    Witam serdecznie .
    Mam już 2 dzieci i z mężem zdecydowaliśmy sie na 3 dziecko . W zeszłym roku poroniłam samoistnie w bardzo wczesnej ciąży . Zawsze przed okresem miałam kilka dni brązowych plamien pozniej z 3 dni okresu następnie dzień przerwy znowu dzień okresu i kończył sie także brązowymi płomieniami . W styczniu zaczęłam brać clomid , nie udało sie w pierwszym cyklu , ale jak dostałam @ to bez żadnych plamien .Zaczal sie normalnie i skończył sie po 4 dniach . Czytałam ze takie plamienia mogą byc skutkiem niewydolności ciałka żółtego a co za tym idzie problemem z zagniezdzeniem . Czy możliwe ze dzięki clomidowi poprawi sie moje ciałko żółte ?

    outcrow, Natalia 134, Bellakawa lubią tę wiadomość

    gosiafrancja
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ