X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]

Inseminacja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Joanna83 Nowa
    Postów: 1 11

    Wysłany: 15 lipca 2016, 20:52

      /  Zgłoś
    Dzień dobry, postanowiłam napisać ponieważ kilka dni temu podchodziliśmy z mężem do 3 inseminacji. Owulacja była stymulowana; Gonal 300 od 3 d.c-8d.c 50j.m dodatkowo Fostimon 75 5 i 7 d.c. W 11 d.c widoczne 2 pęcherzyki 19 i 21 mm. Po wykonanym USG mój Pan doktor skierował mnie na zastrzyk Pregnyl 1000, Zabieg inseminacji odbył się 13 d.c, dokładnie 49 godzin później i właśnie z tego powodu jestem pełna wątpliwości. Nurtuje mnie pytanie skąd taki przedział czasowy? W chwili IUI podczas USG doktor stwierdził, że jeden pęcherzyk już pękł a drugi za chwilę pęknie, teoretycznie to bardzo dobry moment. Niestety ja mam cały czas obawy czy aby do owulacji nie doszło dużo wcześniej??! Bardzo proszę o poradę w mojej sprawie i z góry serdecznie dziękuję :)

    Wojcinka, asiak1985, sylwia80, BitterSweetSymphony, Bella_Bella, margaretka84, jiwa, Natalia 134, Cagis, 89Natka, Anuśla lubią tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ