X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]

PCOS?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mania 86 Przyjaciółka
    Postów: 67 40

    Wysłany: 18 lipca 2017, 20:32

      /  Zgłoś
    Dzien dobry,

    Proszę o interpretację wyników.
    Żaden z lekarzy nigdy nie mówił mi o PCOS. Ostatnio pani doktor uznała, że nie mam.

    Dwa dni później lekarz na podstawie usg stwierdził, że jest podejrzenie PCOS.
    Oba jajniki pow. 10 ml objętości, w każdym pow. 12 pęcherzyków 4-9 mm.
    Mam nieregularne cykle 30-40 dni, ale nie mam nadmiernego owłosienia i problemów z wagą.
    Co trzeba zbadać, by potwierdzić lub nie PCOS?

    Sońkaa, KolorowaPoziomka, kozalia, rc, Marrgoo, Ma83, moniczka22, Maleńka1592, Paula_30, яóżσωє ѕłσń¢є, elforia, gabss lubią tę wiadomość

  • dr n. med. Andrzej Rogoza Ekspert

    Wysłany: 9 lipca 2018, 16:03

      /  Zgłoś
    PCOS to zespół objawów. Z Pani opisu można podejrzewać, że może Pani mieć PCOS. Warto by było zrobić badania hormonalne LH, FSH, i androgeny.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ