X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]

plamienie implantacyjne?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Myszaaaaaaaaaaaaaaa Nowa
    Postów: 2 32

    Wysłany: 28 września 2016, 19:14

      /  Zgłoś
    Staramy się o dziecko od 3 miesięcy - tak wiem - to jeszcze krótko.
    Ale moje wątpliwości budzi pewna okoliczność.

    Od tych 3 miesięcy starań zawsze 7-8 dni po owulacji (potwierdzonej testami owulacyjnymi i po prostu czuję owulację) mam plamienia. 2 razy to było niewielka plama na papierze toaletowym (wielkości paznokcia) świeżą czerwoną krwią, a za 3-im razem plamienie brudno czerwone które trwało 2 dni. Zawsze łączyłam to z plamieniem implantacyjnym - a mimo to ciąży brak.

    Dodam, że prolaktynę ustabilizowałam bromergonem, progesteron w normie a nawet podwyższony, cykle regularne (27-32 dni)

    Czy może być tak, że zarodek się nie może zagnieździć? Beta negatywna.

    Będę wdzięczna za wszelki odzew :)

    Martuchna8907, Monica32, Esiakesia, Agatwa, namimami, Oryginalnynick, Tamalka, Bzzium, Asia1561, margaretka84, Pari, AiCha4811, JaHania, Eklerka, kania85, sylvia94, d.orota, Asasa, Poczekalnia, Klara Wysocka, Marysia89, Dominisia883, Cheresta, Ona29, anyzratak, Bajkaaa, Edziorro, яóżσωє ѕłσń¢є, Esperanza Mia, demelza, Iseko lubią tę wiadomość

  • dr n. med. Andrzej Rogoza Ekspert

    Wysłany: 9 lipca 2018, 16:20

      /  Zgłoś
    Gdyby dochodziło do zapłodnienie, a byłby problem z implantacją, beta byłaby pozytywna. Są to tak zwane ciąże biochemiczne. Jeżeli plamienia nadal będą się utrzymywać, proszę zgłosić się do swojego lekarza i szukać przyczyny.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ