X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]

Polip macicy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 8 września 2016, 18:08

      /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    Od 3 miesięcy staramy się z mężem o dziecko. Na ostatnim usg na monitorowaniu cyklu okazało się, że najprawdopodobniej mam w macicy polip endometrialny, który skutecznie mi to uniemożliwia. Ginekolog radziła zaczekać do przyszłej miesiączki żeby sprawdzić, czy nie złuszczy się on samoistnie. Czy miała któraś z Was taki przypadek? A co więcej, czy którejś udało się z takim polipem zajść w ciążę czy raczej konieczne jest jego usunięcie?

    Otojestkasia, Steffci, Izasze30, BitterSweetSymphony, Kaluu, margaretka84, HINATA, Lunaris, rc, hondek, Monmaj lubią tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ