X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Pytania do eksperta - Diagnostyka i leczenie niepłodności Przerwanie brania tabletek antykoncepcyjnych a przyspieszenie miesiączki

Przerwanie brania tabletek antykoncepcyjnych a przyspieszenie miesiączki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • SSS81 Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 2 października 2016, 13:23

      /  Zgłoś
    Kochane mój problem polega na tym, iż po cyklu stymulowanym clostibegyt miałam duży niepęknięty pęcherzyk o wymiarach prawie 4 cm .Lekarz w następnym cyklu zalecił zaprzestania starań i włączył terapię hormonalną Jasmin aby pęcherzyk miał możliwość wchłonięcia i aby inne nie rosły. Po braniu Jasmin przez 7 dni pojawiły się straszne bóle migrenowe, uniemożliwiały mi funkcjonowanie , żadne tabletki przeciwbólowe nie działały. Odstawiłam Jasmin 8 dnia cyklu a 14dnia cyklu pojawił się się okres. Moje pytanie czy któraś Z Was tak miała? Wspomnę, że cykle miałam zawsze w miarę regularne .

    SSS81
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ