X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]

staranie się o dziecko

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • juzniedlugo Nowa
    Postów: 3 6

    Wysłany: 11 maja 2017, 11:59

      /  Zgłoś
    razem z partnerem staramy się o dziecko od kolo 2 lat, w kwietniu ubiegłego roku (2016) zaczęłam brać kwas foliowy ale mój stan zdrowia drastycznie się zmieniły czułam się taka słaba, ospała miałam mroczki przed oczami ,dlatego tez przestałam go stosować po jakiś 2 miesiącach. ostatnio czyli 1 kwietnia 2017r. zaczęłam ponownie brać kwas foliowy ale efektów żadnych nie mam czy może być to spowodowane złym doborem kwasu foliowego ??? ja biorę folik ponieważ wyczytałam ze wchłania się najlepiej i własnie teraz nie mam żadnych obiawow typu złe samopoczucie czy zmęczenie. a może trzeba zwiększyć dawkę do 2 tabletek dziennie ??? czy zwiększenie dawki może tez mieć skutek niepożądany ???

    Lyna_22, Tanda, rc, Edyta87, Frufru, Iseko lubią tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ