X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Pytania do eksperta – Starania ze wspomaganiem Transfer w 3 czy 5 dobie?

Transfer w 3 czy 5 dobie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • rybcia2009 Przyjaciółka
    Postów: 72 31

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 08:24

      /  Zgłoś
    Chciałam zapytać jaki transfer według Pana doktora daje większe szanse na powodzenie w 3 czy 5 dobie?
    Czemu nie można robić transferu w 4 lub 6 dobie?
    Miałam transfer w 3 dobie ponieważ 5 doba wypadała w niedzielę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 grudnia 2014, 08:29

    Anatolka, Elfik, Anna255, Kava, kapturnica, Sansivieria lubią tę wiadomość

    ckai3e3k5c8n0kph.png
  • prof. dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk Ekspert

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 08:12

      /  Zgłoś
    Jeśli korzysta Pani z rządowego programu zapłodnienia pozaustrojowego, możliwe jest podanie w ramach procedury wyłącznie zarodków 2-, 3- lub 5-dniowych.

    Jeżeli zarodek rozwinie się dopiero na 6 dobę to prawdopodobnie nie jest on optymalny.
    Zarodki prawidłowo rozwijające się na 6 dobę na ogół będą już uwolnione z otoczek, co zmniejsza ich szansę na implantację.

    Elfik lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ