X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]

tuż przed 40 tką

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 02:11

      /  Zgłoś
    Stuknęło mi w listopadzie 39 lat. Mam PCOS. Staramy się około 5 lat. Do tej pory było tylko leczenie metforminą.bez skutku. Czy możliwe jest zakwalifikowanie nas do programu refundowanego IN VITRO, skoro nie miałam nawet prób leczenia Klomifenem. Moja pani doktor uznała, że nie ma takiej potrzeby, pomimo że mówiłam iż nie widzę u siebie żadnych objawów owulacji, monitoringu nie miałam. Niestety za bardzo zaufałam mojej lekarce, która właściwie nic z moją niepłodnością nie zrobiła przez 5 lat i teraz boję się że już jest za późno.

    kapturnica, momo1009, Anatolka, Asiulek, Agi83, Mysia 15, hellishangel, Maciejka, Saramago, justa1234, moremi, kasiakasia11, Lianna, Asia08, Libra, Elfik, Iwone, Milady, LUDWIK, Lucky, rybka, Kasia_1977, perelka89, ComeToMeBaby, Beata.D, agania, iwanka, Parka, Holly go, She Wolf, Mega lubią tę wiadomość

  • prof. dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk Ekspert

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 08:10

      /  Zgłoś
    Kwalifikacja do programu wymaga indywidualnej oceny, wywiadu i wyników badań. Nie jest jednak w Pani przypadku wykluczona.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ