X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Pytania do eksperta – Starania ze wspomaganiem Uterus duplex - macica podwójna z częściową przegrodą

Uterus duplex - macica podwójna z częściową przegrodą

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • cryha Debiutantka
    Postów: 8 13

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 23:26

      /  Zgłoś
    Witam!
    Na temat tej wady macicy i ewentualnych porad dla starających się o ciążę niewiele można znaleźć na polskich forach. Czy w Polsce mamy specjalistów od tego typu schorzenia? Czy Dolny Śląsk ma takiego fachowca? Czy istnieją jakieś polskie publikacje na ten temat? Czy są jakieś porady dla starających się o ciążę? Jestem po dwóch poronieniach (13 tydzień - w wieku 28 lat i 7 tydzień - w wieku 33 lat).

    justa183, moremi, Kamilka, Ellasi, Olcia1988, Rudzik, MałgosiaJ, welonka, wera 12, Martella, Magnosia, Kasionek lubią tę wiadomość

  • dr n. med. Beata Makowska Ekspert

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 10:05

      /  Zgłoś
    W swojej praktyce kilkakrotnie prowadziłam ciążę u pacjentek z taką wadą macicy. Kobiety te zachodziły w ciążę bez żadnych problemów i nie było żadnych komplikacji w trakcie trwania ciąży. Bardzo możliwe, że przyczyna Pani problemów leży gdzie indziej i należałoby się dokładnie przebadać. W każdej Klinice Niepłodności może Pani uzyskać niezbędną pomoc.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ