X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 1985 - Klasyczny rocznik :)
Odpowiedz

1985 - Klasyczny rocznik :)

Oceń ten wątek:
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My w zeszłym roku na domowe u kuzynostwa :) a w tym roku u nas z moim braciszkiem i znajomymi fajnie było :)

    Madziuuuula lubi tę wiadomość

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale cicho tutaj ;) dziewczyny swietujecie jeszcze hehehe ;)

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • Madziuuuula Autorytet
    Postów: 1199 675

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha ha Monita jakoś szybko ta Twoja ciąza leci, he he A jak to jest w drugiej ciąży? Faktycznie szybciej leci czas?

    201609111661.png
    Filipek, 62 cm i 3660 g radości:)
  • Anastazja85 Autorytet
    Postów: 1379 611

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) U nas zima na maxa. Dużo śniegu i wciąż sypie.

    W żłobku informacja, że jedno dziecko miało ospę. Gdy temu dziecku pojawiła się wysypka (która jest ponoć najbardziej zarazliwa) młodego nie było w ochronnce, ale zostaje jeszcze kwestia innych dzieci...

    Monta faktycznie Twoja ciąża szybko leci. Jak brzuszek? Fasolkę skacze i kopie?

    relg20mm3fi45p46.png

    05.11.2015 Mój mały chłopczyk ❤

    15.07.2014 DWA ANIOŁKI [*] [*] - 11 tc.
    29.10.2014 biochemiczna
    31.12.2014 pusty pęcherzyk

    Jeśli masz zamiar w coś wątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 04:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam ze szybciej niż poprzednia ;) z 17mc chłopcem to serio ma co się robić tzn z jednej strony fajnie bo nie ma nudy, ale z drugiej mam zalecenia odpoczywAnia ze względu na szyjkę. Biorę aktualnie 2x2 po 100 luteine no i magnez czasem no spa jak nie puszcza. W środę miałam wizytę nóżki tak zaciśnięte ze nie wiadomo nadal kto wynajął u mnie apartamencik xD ruchy czuje codziennie rusza się maly/a diabelski ;)

    Ola a jak u Ciebie?

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • Olka_29 Autorytet
    Postów: 691 377

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie hmmm dzień ucieka za dniem. Jak to sie stało że mamy styczeń? :-) mała kochana , aczkolwiek walczymy z bólami brzuszka, które ma od żelaza. Musi je brać bo ma niedokrwistość. Je głównie z cyca, co też było nie lada wyczynem. Jest zdeklarowanym cycoholikiem z opcją ciągnięcia sutka co matke doprowadza do szału :-) ładnie przybiera bo na ten moment a kontrolujemy wagę codziennie przed kąpielą- wczoraj 3450g, czyli 1280g na plusie :-). W lutym pierwsze szczepienia, już się boję.

  • Olka_29 Autorytet
    Postów: 691 377

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    513a6176177ca3e5med.jpg[/URL

    To moja gwiazda, już nie widać że taja mała. Choć rzeczy nadal rozmiar 50.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2017, 17:47

    mon!ta^, Izoleccc, Madziuuuula, Anastazja85, Marikita, agniesja, Nuffeq lubią tę wiadomość

  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słodkości :) Robcio tez brał żelazo jakoś jak miał miesiąc czy półtorej coś w okolicy tego.
    Co do szczepienia ja to sobie zawsze tłumacze i tak nie będzie pamiętać :) bądź dobrej myśli. A bierzesz podstawowe?

    Kurcze taka fajna pogoda na sanki a tu lipa robcio przeziębiony stan podgoraczkowy od zębów trójki mu idą i te chyba najgorzej znosi bo wcześniej to bez objawów.

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • Olka_29 Autorytet
    Postów: 691 377

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania ma wszystkie szczepienia bezpłatne i te skojarzone i pneumokoki , rotawirusy itd ze względu na wcześniactwo i mase urodzeniową poniżej 2500g i zastanawiam się co zrobić. Pediatra nalega na szczepienia , a ja mam wątpliwości. Śnieg co to jest śnieg. Stolica wielkopolski bez śniegu za to mróz -11

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka cudowna jest kruszynka. Gratuluję kp. Dużo walki musiało cię to kosztować.
    Co do szczepień to wiadomo każdy ma swoje poglądy na ten temat. Ja szczepie na wszystko. Płacę i szczepie- tylko 5w1 mamy refundowane.

  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka_29 wrote:
    Mania ma wszystkie szczepienia bezpłatne i te skojarzone i pneumokoki , rotawirusy itd ze względu na wcześniactwo i mase urodzeniową poniżej 2500g i zastanawiam się co zrobić. Pediatra nalega na szczepienia , a ja mam wątpliwości. Śnieg co to jest śnieg. Stolica wielkopolski bez śniegu za to mróz -11
    Jedna z moich rad nie łącz szczepień osobno 5w1 i co tam wybierzesz pnemokoki itd. Co dwa tyg żeby był odstęp :) moim zdaniem co za dużo to nie zdrowo i tez tak mi doradztwo w przychodni. Reszta jak uważasz :)

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • Olka_29 Autorytet
    Postów: 691 377

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie te 5w1 to już jest bomba dla maleństwa, my dostawałyśmy te szczepienia osobno. Fakt maluszek mniej cierpi tylko później jak jest jakiś nop to nie wiadomo po której szczepionce. Z pewnością łączyć nie będę :-)

  • Madziuuuula Autorytet
    Postów: 1199 675

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka jaka slodka ta Twoja kruszynka:)

    201609111661.png
    Filipek, 62 cm i 3660 g radości:)
  • Olka_29 Autorytet
    Postów: 691 377

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja myszka mała kochana :-)-jestem ciekawa czy kolejne dzieciątko na forum to będzie koleżanka dla Mani :-) Monita oby lokator się ujawnił :-)

  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka_29 wrote:
    Moja myszka mała kochana :-)-jestem ciekawa czy kolejne dzieciątko na forum to będzie koleżanka dla Mani :-) Monita oby lokator się ujawnił :-)
    Hehehe xD noo tez jestem ciekawa ale ważne żeby było zdrowe ;) w sumie się nie martwię o wyprawkę ciuchów bo będę mieć pełno w razie w od siostry jeśli dziewczynka a jak chłopczyk to mam po Robciu :) jestem ciekawa kto po mnie będzie w ciąży :p

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • agawera Autorytet
    Postów: 1672 720

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja się przywitam choć nie zbyt się starania ale może coś wyjdzie ;) więc Może któraś miała coś podobnego okres miałam 13.12 ale trwał do 30 więc za długo oczywiście byłam u lekarza bo obawiałam się torbieli powiedział że okres liczyć od 1 krwawienia czyli od 13 więc owolacja powinna być święta ale nadal miałam okres z tym że od 23 okres przybrał na siłę i jakby bo był prawidłowy okres to oulacja była by ok 6.01 więc...ale jak na razie nie zapowiada się na okres

    mon!ta^, Izoleccc lubią tę wiadomość

    km5stv73wsegzrx0.png
    06fd4202d9.png
  • Madziuuuula Autorytet
    Postów: 1199 675

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ciekawe, która następna będzie Oczekująca ☺
    Monita tez tak myślę, że najważniejsze, żeby zdrowe, a płeć nieważna.Tylko z ciekawości pytam

    mon!ta^ lubi tę wiadomość

    201609111661.png
    Filipek, 62 cm i 3660 g radości:)
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agawera wrote:
    Hej ja się przywitam choć nie zbyt się starania ale może coś wyjdzie ;) więc Może któraś miała coś podobnego okres miałam 13.12 ale trwał do 30 więc za długo oczywiście byłam u lekarza bo obawiałam się torbieli powiedział że okres liczyć od 1 krwawienia czyli od 13 więc owolacja powinna być święta ale nadal miałam okres z tym że od 23 okres przybrał na siłę i jakby bo był prawidłowy okres to oulacja była by ok 6.01 więc...ale jak na razie nie zapowiada się na okres
    Ja miałam 16 dni i zaszłam w tym cyklu w ciążę z pierwszym dzieckiem :) i pewnie myślałam psychicznie ze nie wyjdzie bo jak .... tyle czasu okres a było ze raz więcej raz mniej i tak przez 16 dni (staraliśmy się około 5 lat) wiec psychika miała wyłane i jakoś wyszło :)

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj mam wizytę także może się dowiem :p dam znać hahaha ale i tak nie wierze w cuda xD

    Madziuuuula, agawera, Izoleccc lubią tę wiadomość

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • agawera Autorytet
    Postów: 1672 720

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mon!ta^ wrote:
    Ja miałam 16 dni i zaszłam w tym cyklu w ciążę z pierwszym dzieckiem :) i pewnie myślałam psychicznie ze nie wyjdzie bo jak .... tyle czasu okres a było ze raz więcej raz mniej i tak przez 16 dni (staraliśmy się około 5 lat) wiec psychika miała wyłane i jakoś wyszło :)
    mój kres jakby składał sie z 2 czesci od 13 słabszy i 23-24 mocniejszy zblizenie 6.01 bez zabezpieczenia i jak byłam u lekarza powiedzial od 13.12 wiec dzis powinnien być okres na razie cisza

    km5stv73wsegzrx0.png
    06fd4202d9.png
‹‹ 324 325 326 327 328 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ