X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2017, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :) pod wieczór czułam się już zupełnie dobrze i wszystko mi przeszło.

    Kropeczko dobre wieści widzę, super :) czyli od czerwca czy od lipca ruszacie?

    Tak piszecie o tych plamienia CH j przypomniałam sobie, że miałam też jeszcze z rok temu i dawniej plamienia w środku cyklu. Dlatego moja była lekarka stwierdziła, że mam endometrioze (no i przez cystę i wynik ca125). Jednak od kad się staramy, zażywam suplementy i leki, zmieniłam trochę odżywianie to plamienia żadnych nie mam. Aż o tym zupełnie zapomniałam, że kiedyś były. Nie mam pojęcia w sumie co pomogło i czego yly przyczyną, bo nigdy żadnego polipa nie miałam , tylko cystę. Możliwe że to przez nią było? Po Clo cysta zniknęła

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 27 maja 2017, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selinko z niecierpliwością czekam na okres:) i startujemy od czerwca:)

    Selina lubi tę wiadomość

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2017, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie dziś cisza, plamienia ustały. Jutro mam usg, to dowiem się czy coś si dzieje.

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 28 maja 2017, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibika te plamienia pojawiły się dwa dni po zakończonej miesiączkę? Była przerwa ?

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2017, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, był @, 2 dni przerwy i 2 dni plamienia. Podobnie miałam w cyklu 4 lata temu jak mi odkryli polipa. Mam wykresy i notatki, więc mogłam porównać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2017, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żyjecie?

    Byłam dziś na USG, endometrium 7mm, pęcherzyk 20mm, owulacja na dniach.

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 29 maja 2017, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie przy takich wymiarach lekarz zawsze mówił że owulka jutro lub za dwa dni. A który to dzień cyklu ? No to trzymam kciuki . A ile powinno mieć endometrium żeby było dobrze ? Ja jestem 6 dzień po owulacji . Za dwa dni idę zrobić witaminę d3 próg oraz Tsh i inne takie tam
    . W tym cyklu czekam na betę do 15 dnia po owulacji. Coś faktycznie cisza :)

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2017, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja żyję... Ale ledwo ;) wróciliśmy od znajomych z którymi się daaaawno nie widzieliśmy i było trochę %. Teraz mi niedobrze i łeb boli...nie wiem jak ja to Clo dziś wezmę

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 29 maja 2017, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja okresu dostałam i czuje sie fatalnie :( wszystko mnie boli... to chyba pierwszy taki mój okres...
    Za to w weekend odpoczęłam ale i trochę poszaleliśmy nie wzięłam bromka i piłam alkohol:D a konkretnie białe zimniutkie winko:)
    Efektem czego było serduszkowanie:) delikatnie ale było:) miałam takie wyrzuty sumienia ze szok ze za wcześnie ale nic nie bolało :) a w niedziele dostałam okresu... i dzis to myślałam ze do pracy nie wstanę ...

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2017, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrra, lekarka mówiła, że najlepsze endo to 10 mm. Myślę, że można jej wierzyć bo miała pojęcie o samoobserwacji itd. A dzień cyklu wczoraj był 14.

    Kropka, ja przed okresem 1-2 dni zawszevmam wyższe libido więc serducho musi być :)

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 30 maja 2017, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki czy miałyście kiedyś biało przezroczysty (ale więcej biało) śluz w większej ilości ale nie taki grudkowaty lecz galaretowaty rozciągliwy ale nie tak jak w dni płodne bardziej bowiem zbity. Do tego kawałki skóry dosłownie mam. Dopiero 7 dzień po owulacji więc za wcześnie na złuszczanie się przed okresem. Śluz bezwonny. Odstawiłam w niedziele wieczorem tabsy dopochwowe ale one były bez powłoki więc ta skórka to na pewno nie z tabletek. Z tabsów leciał mi gęsty kremowy śluz bardzo duzo tak do 20 h po wzięciu tabletki. Teraz już mija 34 h więc raczej ten śluz to nie wynik tabletki bo juz co z niej miało polecieć to poleciało.

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 30 maja 2017, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejo, widzę każda poimprezowała w weekend, u nas też był grill i ognisko i sporo %% :)

    Bibika, a może plamienie było po prostu związane z owulacją?

    Sarra taki śluz miałam czasem ale w dni płodne, raczej tabsy coś takiego spowodowały.

    Dziś zadzwonił mój gin z wynikiem histopatologii i jest ok. 7go mam termin na laparoskpie, jutro powinnam dostac @. Delikatnie zapytałam czy przy usuwaniu ognisk endomendy i torbieli sprawdzimy też jajowody i na szczęście wszystko będzie robił. Wiecie co, jakoś się nie boję a cieszę, że nie czekam długo i że w końcu tam ktoś zajrzy i ewentualnie ponaprawia :)

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 30 maja 2017, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aisha raczej tabsy tego nie spowodowały. Bo dopiero teraz taki śluz powstał a wcześniej bałam tabsy przez 10 dni i nie było tego śluzu. Nie mniej tylko tak spytałam za wcześnie na objawy a po ostatnim cyklu nie chce nawet o nich myślęc.

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2017, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha, chyba raczej tak nie wygląda plamienie okołowulacyjne :/ Nie wiem, na początku następnego cyklu pójdę na usg zaraz po @ żeby się upewnić.

    Powodzenia na zabiegu.

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 30 maja 2017, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibi_Ka wrote:
    Aishha, chyba raczej tak nie wygląda plamienie okołowulacyjne :/ Nie wiem, na początku następnego cyklu pójdę na usg zaraz po @ żeby się upewnić.

    Powodzenia na zabiegu.

    Może i masz racje, ale jak ja miałam w tym samym dniu owulkę i poleciała żywa krew to doktorek powiedział, że może tak sie dziać, tym bardziej jak przyjmuje sie jakies leki typu Bromergon czy cos na stymulacje. Fakt - później wykrył polipa i torbiel...i jak im wierzyc? :)

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2017, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aisha bromek zbija tylko prolaktynę, on nic nie stymuluje

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 30 maja 2017, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Aisha bromek zbija tylko prolaktynę, on nic nie stymuluje

    ale ja tak nie napisałam.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2017, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    ale ja tak nie napisałam.
    Racja sorus :P szybko przeczytałam Twoja wypowiedzieć i zle zrozumiałam ;)

    Aishha lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2017, 00:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po @ i wystartowałam dziś jeszcze z acardem dodatkowo. Kiedyś mój były gin mi zalecał, że mogę brać 1 dziennie ale nie powiedział na co to i nie brałam... Jako że ma służyć zagniezdzeniu to postanowiłam spróbować. Wiesiołka nie jestem w stanie już łykać, poprostu rzygam już ilością kapsułek tego oleju :(

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 31 maja 2017, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie jadam kapsułek bo są żelatynowe i pije tego wiesiołka jako olej na łyżce. To dopiero doprowadza człowieka do mdłości. Ja Dziewczyny coraz czesciej zastanawiam sie nad wymazami. Ty Selina miałaś jakies objawy ureoplazmy ?

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
‹‹ 702 703 704 705 706 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ