X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krakowianki starające się o dziecko.
Odpowiedz

Krakowianki starające się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2017, 01:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajka tak wysoki musi byc poziom wit.D do poczecia?? Niesamowite. Daleka droga przede mna...przez miesiac moze i dosuplementuje do normy, ale z 17 zrobic 60 :/
    Zamowilam sobie wit.D3+K2 w kropelkach, wystarczy 5kropel dziennie by dostarczyc 4000j tej witaminy, podobno jest lepiej przyswajalna niz te z kapsulek i tabletek

    Kalafiorku jesli cos Ci tam faktycznie dokucza moze najlepiej zrobic posiew z cewki? Bedziesz miala jasnosc co leczyc i jak

  • Kajka81 Autorytet
    Postów: 353 221

    Wysłany: 23 marca 2017, 01:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina, nie wiem czy musi, taki jest optymalny. Przy niedoborze lekarze (ci zorientowani) odradzają nawet starania do czasu jego uzupełnienia.

    bl9cdf9hkw0u9qp5.png

    ug37zbmhqu79tb2c.png
  • Anelka Koleżanka
    Postów: 58 51

    Wysłany: 23 marca 2017, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za życzenia !

    Dzis mam jakiś dołujący dzien, chyba przez tą pogodę.

    yUD8p2.png VcYSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2017, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Dziewczyny, witam sie przeziębieniowo :/ Bylam wczoraj na kontrolnym usg, macica jeszcze sie czysci i podobno troche to jeszcze może potrwać. Najgorsze, ze znów dostałam leki powodujące skurcze macicy, a co za tym idzie przeogromne ataki bólu brzucha. :( No ale nic, dam rade.

    Anelka, glowa do góry, kalendarzowa wiosna juz jest, ta prawdziwa tez na pewno zaraz się pojawi. ;)

  • nikola232 Koleżanka
    Postów: 40 0

    Wysłany: 23 marca 2017, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny zostało mi 6 dni do okresu i mam przezroczysty wodnisty śluz czy może to świadczyć o ciąży? dziś tem 37,00 wczoraj 36,9

    Witam moje cykle są zazwyczaj 25-26 dni. W tym miesiącu dostałam okres 5marca zakończył się 11marca. Zaraz po okresie miałam jeden dzień śluz koloru mlecznego a potem przezroczysty robiłam testy owulacyjne ale wychodziły negatywnie. 17 marca zrobiłam test owulacyjny i wyszedł pozytywnie ale śluz
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2017, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostalam wyniki biocenozy juz i niestety hsg nie zrobie w kwietniu :( Mam 6ty stopien czystosci, paczkujace drozdzaki i grzyby i jakies kurde bakterie :( Posiewu na ureę jeszcze nie mam, bedzie za tydzien, ale sama biocenoza juz mnie chyba dyskwalifikuje.
    Raz na wozie raz pod wozem, dopoero co sie cieszylam z wynikow proga a tu masz babo placek...

  • Kajka81 Autorytet
    Postów: 353 221

    Wysłany: 23 marca 2017, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina, jak wyleczysz wszystko to, co Ci dolega, to może hsg nie będzie potrzebne? Ściskam

    Selina lubi tę wiadomość

    bl9cdf9hkw0u9qp5.png

    ug37zbmhqu79tb2c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2017, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina, a kiedy masz jakas wizytę u gina, żeby skonsultować te wyniki?

  • olka89 Przyjaciółka
    Postów: 119 79

    Wysłany: 23 marca 2017, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selinka przynajmniej ominie Cie ten ból nie będziesz możliwości uszkodzić rzęsek i nie będzie ingerencji w organizm a może nie będzie Ci już potrzebne jak napisała Kajka81.
    Ja również po wizycie u mojego doktora. Co do TSH które mam trochę za wysokie wg internetu stwierdził że na razie hormonów nie chce mieszać . Za to dowiedziałam się ze mam hiperprolaktynemie wynik prolakt(28,66) . dostałam na to Dostinex powinien się nastrój mi poprawić . hiper.. powoduje rozdrażnienie wahania nastrój depresje spadek libido. Wiec wszystko to z czym się borykałam od dawna. Zacznę zażywać wrzucę recenzje. Powiedział mi tez żeby celować w ovulke z prawego w tym mies była z lewego , trochę mnie to nie pokoi bo nie byliśmy bezczynni i nie wiem jaki będzie wynik działań .Poza tym AMH 2,6 jest bardzo dobre dla niego na wiek 27lat. Innych badań mam nie robić.
    Nie piszę żeby się pochwalić tylko że może też z tego coś wyciągniecie w końcu po to jest to forum.

    f2w3qqmz53tqp6av.png
    f2w3j48afnvhphsa.png
    2014- ciąża pozamaciczna Hiperprolaktynemia-> Dostinex
    02.03.2018 Igusia na świecie (3cs)
    08.2020 misja rodzeństwo ( 2021zaś.
    02.01.22- II --> rośnij <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2017, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka po Dostinexie prolaktyna sie wyreguluje napewno a nie masz duzo podwyzszonej. Duza dawke leku masz? Co do mojego hsg czy ja wiem czy to tak duza ingerencja, mialabym pewnosci przynajmniej czy jajowody sa drozne. Tak czy inaczej bede chciala zrobic to badanie jak sie wylecze :)

    Melu wizyte mam jutro w poludnie u mojej bylej ginki do ktorej wracam z podkulonym ogolnem po 1,5rocznej nieobecnosci ;) Ona sobie najlepoek radzila z tymi moimi infekcjami. Do mojego obecnego nawet nie dzwonilam, bo on przyjmuje tylko 2x w tyg. a zalezalo mi na jutrze, zebym juz leczenie podjela.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2017, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny!

    jestem, wróciłam z Danii. Mam nadzięję, że jak naszybciej Was nadrobię :)

    Miłego dnia!

    Marta

    Selina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2017, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welcome back Marta. :)

    Selina, to powodzenia u 'starej' gin i daj koniecznie znac po wizycie. :)

    Ja właśnie zbieram sie do pracy, ale tylko po to, żeby dostarczyć L4. W sumie chciałam juz wrócić, ale gin powiedzial, ze absolutnie nie, musze dojść do siebie w domu. Krwawienie mam bardzo slabe, a on na usg widział, ze jeszcze troche do 'oczyszczenia sie' jest.

    Schmetterling lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2017, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mela ginka srednio mila na wizycie. Powiedziala, ze jest zdziwiona ze tyle badan juz mialam i ze czemu sie tak z diagnostyka spieszymy, bo wcsle dlugo sie nie staramy. Powiedzialam wiec, ze sama sugerowala u mnie endometrioze a poza tym moje strasze siostry maja problemy z plodnoscia. Ogolnie jak przegladala moje badania od wrzesnia miala dziena mine, jakby wariatka do niej przyszla szukajaca dziury w calym. Powiedziala, ze ma nadzieje ze za bardzo nie swirujemy (innego slowa uzyla chyba) i ze trzeba sie wyluzowac, bo 80% par zachodzi w ciaze w przeciagu roku. Juz mi podniosla cisnienie, no ale mniejsza. Usg nie mialam tylko zwykle badanie+badanie piersi. Rozposala leczenie dla mnie i meza. Polecialam jeszcze na bete po wizycie, bo jak negatyw to chce juz zaczac zazywac leki

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 24 marca 2017, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selino, a Ty się w tym cyklu starałaś, że chcesz robić betę? A lekarka powinna być zadowolona, że przychodzi pacjentka z wieloma badaniami już wykonanymi. Co dostałaś na grzybice? U mnie chyba też się pojawi, bo niezbyt dobrze się czuję – mam pieczenie i swędzenie. A tu jeszcze ponad dwa tygodnie antybiotykoterapii.

    Maju, gin ma rację, trzeba odpoczywać i dość do siebie, nie tylko fizycznie, ale i psychicznie. A jak się czujesz? Przeziębienie trochę mija?

    Cześć, Marto, fajnie, że wróciłaś. Co widziałaś ciekawego w Belgii?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2017, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia ekhmm... zabezpieczalismy sie z mezem przez cala kuracje antybiotykowa. Jakis tydzien po jej zakonczeniu zauwazylam u siebie śluz owulacyjny, naprawde piekny i bez zadnych wspomagaczy ;) Tak ciezko mi bylo go odpuscic iiii było raz <3 bez zabezpieczenia. Zaryzykowalismy niestety, ze sie nie wyleczylismy z urei i wiem, to bylo lekkomyslne, ale silniejsze ode mnie

    Jaja dziś są podwójne. Przyszły mi już wyniki posiewu (2 dni temu robiłam) a miały być za tydzien! Pozbyłam sie tej cholernej bakterii!! :D poprostu az mialam lzy w oczach jak przeczytalam wynik. Beta jednak 0,1 wiec juz bez złudzeń, no ale moge zaczac na spokojnie leczenie.
    Jest ylko ejszcze jedna rzecz... Rano przed wyjsciem do pracy zrobiłam test, oczywiscie za wczesnie, bo 10dpo. Był jednak cień cienia (dlatego pobiegłam na betę) i juz naprawde nic nie czaję. Spójrzcie na zdjęcie: https://zapodaj.net/76dc695bda61a.jpg.html
    To tylko potwierdza, że zdarzają się felerne testy :/ Dodam, że to był Bobo Test, myślałam, że one są niezawodne. Tak rozbudził moje nadzieje, ale beta je rozwiała. No cóż, czekam na @ w poniedziałek lub wtorek i kolejny cykl :) Może w maju hsg w końcu się uda

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2017, 22:39

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 25 marca 2017, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina, super, że nie masz już bakterii! Ten test też dałby mi do myślenia, choć nie wiem, czy dobrze widzę - kreska wydaje się szara, a powinna być różowa. Jeśli jest szara to test jest nieważny. Zresztą beta jest miarodajna, więc wiesz już, na czym stoisz.

    W styczniu też miałam szarą kreskę na teście i myślałam, że oszaleję ze szczęścia, a potem okazało się, że to złuda i kompletny brak taktu ze strony testu.

    Napisałaś "jaja są dziś podwójne" i na początku zrozumiałam, że masz dopiero owulację i dowiedziałaś się, że masz dublet jajeczek. Dopiero potem zaczęłam myśleć - tak to jest, gdy człowiek jest sfokusowany na jeden temat :-D.

    Selina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2017, 00:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia hahah dobre z tymi jajkami :P Wiesz co kreska poszarzala w ciagu dnia, zdjecie robilam wieczorem a rano po zrobieniu hmm ciezko powoedziec jaka byla, ale nie dokladnie taka. No tak czy inaczej wynik z labo raczej nie moze sie mylic i ciazy nie ma. Zaczynam chuba w takim razie spokojnie leczenie candidy. Co lepsze, ginka powiedziala ze nie musze potwierdzac czy jestem w ciazy mam poprostu wziac lek. Globulek chyba nie zaczne teraz skoro w pon./wt. przyjdzie @ a kuracji nie powinno sie przerywac, wiec wezme tylko ten lek doustny.
    W ogole nie jestem zadowolona z powrotu do niej :/ Srednio mila byla, powiedziala z dziwna mina, ze jak na tak krotki czas staran to mam sporo badan porobionych i czy aby nie fiksujemy za bardzo. Juz mi podniosla cisnienie ;> Pozniej badala mnie na fotelu i naprawde zabolalo, wiedziala ze mam infekcje a mimo to dosc mocno wlozyla wziernik i szybko przekrecila brrr masakra. Nie wiem czy to za to, ze ja opuscilam na tak dlugo, ale szczerze tak to odczulam. Powiedziala tez, ze ona nie zbijalaby tej mojej prolaktyny, bo nie jest bardzo podwyzszona a proga mam ladnego i owulacja jest. No tak, tylko wlasnie chyba nie pomyslala, ze to bromergon na zbicie prolaktyny moze odpowoadac za tak wysoki progesteron w tym cyklu... Sama juz nie wiem, naprawde mam mieszane odczucia dzisiaj.
    Pora spac ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2017, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heeeej :)

    Anna Stesia, dziękuję, juz czuje sie zdecydowanie lepiej, jak chodzi o przeziębienie. Bole brzucha jeszcze sa, ale jakby lżejsze. A u Ciebie jak, antybiotyk pomaga?

    Selina, fajnie, ze bakterii juz nie ma. :) A o gince dokladnie to samo pomyślałam - ze pewnie cos ja uwierało, ze przestalas do niej chodzić i musiała jakiś komentarz rzucic.

    Co w ogóle porabiacie? Ja dopiero wstaje. ;)
    Miłego dnia!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2017, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mela ja w pracy od po 9 ;) Wyjde przed 14 i bedziemy obiadek robic, dzis szaszłyki :P Piekna pogoda jest, wiec az sie zyc chce :)

    Mela89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2017, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to życzę Selina, żeby Ci czas w pracy szybko zleciał. :)

    My chyba z M. zabierzemy sie za prace w mieszkaniu (urządzamy je jeszcze ciągle). :)

    Selina lubi tę wiadomość

‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ