X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • Marta8912 Nowa
    Postów: 3 3

    Wysłany: 12 kwietnia, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kornelaa wrote:
    Dziewczyny jak dobrze, że jesteście 😄 Za miesiąc przeprowadzam się z drugiego końca Polski do Lublina. Polećcie dobrych lekarzy przy staraniach 🙏 🙏🙏 Który szpital w Lublinie ma dobre opinie jeśli chodzi o ginekologię (zabiegi histeroskopii, HSG)? Pozdrawiam 🤗

    Ja chodzę do Dr Tkaczuk Włach, ma bardzo dużo pozytywnych opinii ☺️

    Kornelaa lubi tę wiadomość

  • Emii Autorytet
    Postów: 389 210

    Wysłany: 13 kwietnia, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kornelaa wrote:
    Dziewczyny jak dobrze, że jesteście 😄 Za miesiąc przeprowadzam się z drugiego końca Polski do Lublina. Polećcie dobrych lekarzy przy staraniach 🙏 🙏🙏 Który szpital w Lublinie ma dobre opinie jeśli chodzi o ginekologię (zabiegi histeroskopii, HSG)? Pozdrawiam 🤗

    Jesli chodzi o szpitale w Lublinie to Jaczewskiego i Staszica ale terminy na zabiegi ktore wymienilas to nieporozumienie, prawie pol roku czekania, przynajmniej tak bylo gdy ja umawialam sie, dlatego warty rozwazenia jest szpital w Świdniku, ginekologia ma bardzo dobre opinie a terminy dużo krótsze.

  • Kornelaa Debiutantka
    Postów: 10 20

    Wysłany: 13 kwietnia, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emii wrote:
    Jesli chodzi o szpitale w Lublinie to Jaczewskiego i Staszica ale terminy na zabiegi ktore wymienilas to nieporozumienie, prawie pol roku czekania, przynajmniej tak bylo gdy ja umawialam sie, dlatego warty rozwazenia jest szpital w Świdniku, ginekologia ma bardzo dobre opinie a terminy dużo krótsze.

    Dzięki! Na histeroskopię udało mi się umówić w Wojskowym na maj. Znasz jakieś opinie o tym oddziale? Na Staszica terminy były na czerwiec/lipiec

  • Emii Autorytet
    Postów: 389 210

    Wysłany: 13 kwietnia, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kornelaa wrote:
    Dzięki! Na histeroskopię udało mi się umówić w Wojskowym na maj. Znasz jakieś opinie o tym oddziale? Na Staszica terminy były na czerwiec/lipiec

    Z Wojskowym nie mialam do czynienia wiec nie pomogę, Ale widze że pracuje tam Dr Gałczynski, slyszalam ze to jeden z lepszych specjalistow jesli chodzi o endometrioze.

‹‹ 389 390 391 392 393
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ