X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • Marta8912 Nowa
    Postów: 3 3

    Wysłany: 12 kwietnia, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kornelaa wrote:
    Dziewczyny jak dobrze, że jesteście 😄 Za miesiąc przeprowadzam się z drugiego końca Polski do Lublina. Polećcie dobrych lekarzy przy staraniach 🙏 🙏🙏 Który szpital w Lublinie ma dobre opinie jeśli chodzi o ginekologię (zabiegi histeroskopii, HSG)? Pozdrawiam 🤗

    Ja chodzę do Dr Tkaczuk Włach, ma bardzo dużo pozytywnych opinii ☺️

    Kornelaa lubi tę wiadomość

  • Emii Autorytet
    Postów: 390 210

    Wysłany: 13 kwietnia, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kornelaa wrote:
    Dziewczyny jak dobrze, że jesteście 😄 Za miesiąc przeprowadzam się z drugiego końca Polski do Lublina. Polećcie dobrych lekarzy przy staraniach 🙏 🙏🙏 Który szpital w Lublinie ma dobre opinie jeśli chodzi o ginekologię (zabiegi histeroskopii, HSG)? Pozdrawiam 🤗

    Jesli chodzi o szpitale w Lublinie to Jaczewskiego i Staszica ale terminy na zabiegi ktore wymienilas to nieporozumienie, prawie pol roku czekania, przynajmniej tak bylo gdy ja umawialam sie, dlatego warty rozwazenia jest szpital w Świdniku, ginekologia ma bardzo dobre opinie a terminy dużo krótsze.

  • Kornelaa Debiutantka
    Postów: 10 20

    Wysłany: 13 kwietnia, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emii wrote:
    Jesli chodzi o szpitale w Lublinie to Jaczewskiego i Staszica ale terminy na zabiegi ktore wymienilas to nieporozumienie, prawie pol roku czekania, przynajmniej tak bylo gdy ja umawialam sie, dlatego warty rozwazenia jest szpital w Świdniku, ginekologia ma bardzo dobre opinie a terminy dużo krótsze.

    Dzięki! Na histeroskopię udało mi się umówić w Wojskowym na maj. Znasz jakieś opinie o tym oddziale? Na Staszica terminy były na czerwiec/lipiec

  • Emii Autorytet
    Postów: 390 210

    Wysłany: 13 kwietnia, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kornelaa wrote:
    Dzięki! Na histeroskopię udało mi się umówić w Wojskowym na maj. Znasz jakieś opinie o tym oddziale? Na Staszica terminy były na czerwiec/lipiec

    Z Wojskowym nie mialam do czynienia wiec nie pomogę, Ale widze że pracuje tam Dr Gałczynski, slyszalam ze to jeden z lepszych specjalistow jesli chodzi o endometrioze.

‹‹ 389 390 391 392 393
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ