X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)
    Postanowiłam założyć taki wątek - staraczek przed i po 30'tce :) Pewnie sporo nas jest ... ja w przyszłym roku 30 ... starania o 1wsze dziecko od prawie 2 lat ...
    :(

    Beata, Iwka, Mili, celia, Tiga, Waniulka, Myszka-Minnie, Katjaa, Kropka_1, Lucy7, Anuśka, dagul, drianek784, juicy29, Anka83, anja83, galaxia, Baronowa_83, claudiuszek, Summerka, Katjaaa, Karolucha, Myszka86, ewa81, Asik84 lubią tę wiadomość

  • ulek Autorytet
    Postów: 253 238

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem przed, ale nie tuż, to też się liczy? ;)
    Rocznikowo 28 skończone, ale mentalnie/ psychicznie czuję 30 za plecami się czającą. Moja mama w tym wieku była już w drugiej ciąży, ja dopiero staram się o pierwszą

    Kinga1001 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj ulek :)
    no...psychika powoli siada, koleżanki już dzieciate ... tylko że my zaraz po ślubie dzieci nie chcieliśmy miec .... a może to błąd bo wtedy kochaliśmy się baaaaardzo często .... i pewnie wtedy by się udało :\

    Iwka, Andzia33, drianek784, Izasze30, dejsi, Krasia, Kinga1001 lubią tę wiadomość

  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już jestem po 30tce ,dwa lata ;) odnosząc się do poprzedniczek: moja mama w tym wieku miała już jedno dziecko 11 lat i drugie 6 a ja nie mam nic :) jeszcze dwa lata temu mentalnie czułam się 20 latką dzisiaj , czasem mam wrażenie że już widzę emeryturę :D

    Beata, Iwka, dejsi lubią tę wiadomość

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam skończone 29 ;/ i czuję podmuch tej 30-stki na plecach :P

    Beata, Iwka, Lucy7 lubią tę wiadomość

  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niedawno skończyłam 30 i powiem Wam szczerze, że trochę mnie to podłamało. Myślałam, że w tym wieku to już będę miała małe szkraby tuptające po domu, a tu nic. I nie zanosi się, żeby sytuacja się zmieniła. Nie czuję się stara, ale jednak czegoś mi brak :(

    Beti, Iwka, Lucy7, drianek784 lubią tę wiadomość

    20110812580114.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to wszystkie czujemy się podobnie ...

    Szczerze to ta 3ka z przodu mnie przeraża :P ale co zrobić ... niby najlepiej jest odpuścić ... he, dobrze się mówi ...
    Ja od przyszłego cyklu muszę się jakoś wspomóc, nie wiem, witaminy dla męża (jestesmy w trakcie diagnostyki jesgo nasienia, leukocyty ma, ponadto słabe upłynnienie, itd ...) , ja myslę tez o zakupie żelu consetive plus ... może też mikroskop Afrodyta ... nie wiem ...

    Anulka55, drianek784, dejsi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już 31 z hakiem!!!!!!!!Chwilowo starania zawieszone ale jestem!!!!!!!:-)

    maximka84, drianek784 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    Ja już 31 z hakiem!!!!!!!!Chwilowo starania zawieszone ale jestem!!!!!!!:-)


    czemu zawieszone ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makak wrote:
    Ja niedawno skończyłam 30 i powiem Wam szczerze, że trochę mnie to podłamało. Myślałam, że w tym wieku to już będę miała małe szkraby tuptające po domu, a tu nic. I nie zanosi się, żeby sytuacja się zmieniła. Nie czuję się stara, ale jednak czegoś mi brak :(

    Mam dokładnie to samo :) czuję się jak nastolatka, ale z drugiej strony czuję, ze czegoś mi brakuje, Nie jestem w pełni spełniona... i nie chce już dłużej czekać. Kurde niby w Polsce tyle bocianów a coś rozleniwiły się i dzieciaczków przynosić nie chcą :P

    Beata, Makak, Iwka, Lucy7, drianek784 lubią tę wiadomość

  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to witam i ja czująca 30 na karku :P ale tylko biologicznie
    mentalnie nie czuję sie staro, choc jedno dZiecko już mamy to na drugie zbytttt długo czekamy

    Iwka lubi tę wiadomość

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak już noszą to nie tam gdzie potrzeba...

    Makak, biedronka1982, Lucy7 lubią tę wiadomość

  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny przyniosą napewno każdej ale musimy troszkę poczekac aby w pełni docenić :)

    i pomyślcie że nic nie dzieje sie bez przyczyny miałyscie czas nacieszyc sie meżami i wolnością :) Wasze mamy już w tym wieku miały po dwoje dzieci, zapytajcie czy sa spełnione w 100 % ? patrzcie pozytywnie napewno niebawem każdej z Was (i mi również choc tez czuje ze mój czas sie kończy)
    sie uda i będziecie w pelni cieszyć sie upragnionym macierzyństwem :)

    maximka84, Makak, chcębejbi, Anulkaa, Lucy7 lubią tę wiadomość

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti wrote:
    a jak już noszą to nie tam gdzie potrzeba...
    oj tam oj tam pewnie za dużo tv i przykrych przypadków sie naogladałaś

    pomyśl inaczej skoro tylu kobietom wkoło sie udaje to i Tobie sie uda ! :)

    moja imienniczko? i rówieśniczko :)

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    czemu zawieszone ?


    Bo albo trzeba bedzie chłopa zmienić albo sprowadzić go na ziemię!!!!!!!
    Starania na jakiś czas zawieszam puki chłop się nie wyprostuję a potem się zobaczy!!!!!!!

    Beata, chcębejbi, Blysk_kotka, Modelka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no może i za dużo... ale ja po prostu jak coś przeczytam takiego strasznego to potem z dobry miesiąc potrafię o tym myśleć i się tym przejmować... Bardzo jestem wrażliwa na cierpienie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    Bo albo trzeba bedzie chłopa zmienić albo sprowadzić go na ziemię!!!!!!!
    Starania na jakiś czas zawieszam puki chłop się nie wyprostuję a potem się zobaczy!!!!!!!

    Chyba poważnie narozrabiał...

    Ale pamiętajcie TYLKO SPOKÓJ NAS URATUJE ;)

    chcębejbi, AGA 30 lubią tę wiadomość

  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga ja cię wywołuję do odpowiedzi u nas a ty gdzies brykasz?

    Beti wiem ja tez jestem bardzo wrażliwa ale takie rzeczy sie po prostu dzieją i zawsze sie zdarzały dlatego ja staram ise tv nie oglądać

    chcębejbi, AGA 30 lubią tę wiadomość

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    Bo albo trzeba bedzie chłopa zmienić albo sprowadzić go na ziemię!!!!!!!
    Starania na jakiś czas zawieszam puki chłop się nie wyprostuję a potem się zobaczy!!!!!!!



    hihihih poooowiało grooooooooooozą :P

    AGA 30 lubi tę wiadomość

  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    Bo albo trzeba bedzie chłopa zmienić albo sprowadzić go na ziemię!!!!!!!
    Starania na jakiś czas zawieszam puki chłop się nie wyprostuję a potem się zobaczy!!!!!!!
    AGA - nie wiem co Twój przeskrobał, ale jak mój zaczął się psuć, to go odstawiłam z reklamacją do teściów i pozwoliłam wrócić dopiero jak się naprawi. Pomogło ;)

    Iwka, chcębejbi, AGA 30, H30 lubią tę wiadomość

    20110812580114.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ