X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • a-koczek Autorytet
    Postów: 3515 7998

    Wysłany: 31 lipca 2014, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia twój m wojskowym przeciez jest i nie potrafi sie mamie postawić?
    Przypomina mi sie reklam z tv jak koles nie moze swoje dziewczynie stanika odpiąc i woła mamusie

    Blondi22, aisa, anka_a, magdzia26, Rucia, Strażaczka90, Dodi, kiti, Fedra lubią tę wiadomość

    zpbnej28qs8fkan8.png

    1usa3e5eq41xekf3.png[/link]
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 31 lipca 2014, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja z innej beczki..
    Dokładnie rok temu nawiedziła mnie ostatnia @ Oj jak mi za nią nie tęskno ;)

    Jaśko kończy dziś 12 tygodni, z tej okazji zdjęcie (zrobione jakieś 2 tyg temu)
    2057c2c5c8e3d416med.jpg

    Blondi22, Kaja, anka_a, Selena, Gunia, sylwia1985, magdzia26, Rucia, a-koczek, Muska, Strażaczka90, Effcia28, Dodi, kiti, Fedra, plemniczka, gocha04, Pismak, mauysia lubią tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 31 lipca 2014, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia jeszcze troszkę Jasko w 3 miesiąc wejdzie super leci czas Śliczny !!!

    aisa, Strażaczka90, Fedra lubią tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 31 lipca 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niedawno wrocilam - masakra zeby na prywatnej wizycie trzeba bylo tyle czekac -szok

    Zobaczyl lekarz ten dzienniczek w ktorym zapisuje pomiar cukru i powiedzial ze tez na miejscu tej lekarki by mi zapisal insuline bo stwierdzil ze za malo jem a cukier i tak rosnie. Potem wyslal mnie do lekarki ktora cos na temat diety powiedziala tak mniej wiecej co mam jesc : najgorsze dla mnie to ze zero slodyczy , zero slodzenia ewentualnie na drugie snaidanie jakis jeden owoc duzy lub garsc malych np malinek. Posilki musza byc regularne co 2,5-3 godzinki.
    Lekarz powiedzial ze insulina ludzka nie przenika do dziecka wiec jest bezpieczna- oczywiscie zdalam relacje tesciowce bo przyleciala odrazu jak uslyszala ze wchodze do domu


    milej nocki

    anka_a, Strażaczka90, Dodi, Fedra lubią tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • a-koczek Autorytet
    Postów: 3515 7998

    Wysłany: 31 lipca 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia a jednak lekarz miał rację. Pamiętaj teraz odpowiedzialna nie jesteś za samą siebie ale głównie za twoje dziecko i to nie teściowa Ma decydować o nim a tylko ty więc miej swój rozum i zacznij być stanowcza bo w ten sposób możesz zrobić krzywdę dziecku. Matka zawsze wie najlepiej co robić teściowa już miała swój czas na wychowanie dzieci

    magdzia26, anka_a, aisa, zbikowa, sylwia1985, Blondi22, Strażaczka90, Dodi, Fedra, plemniczka lubią tę wiadomość

    zpbnej28qs8fkan8.png

    1usa3e5eq41xekf3.png[/link]
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 31 lipca 2014, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia no i teraz zero cukru spokojnie ja tak mam cale życie , ale to ze wole kwasnie niz słodkie dasz radę jeszcze tyg i spokojnie pozniej sie najesz !!

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • anka_a Autorytet
    Postów: 608 1585

    Wysłany: 31 lipca 2014, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aisko jaki on śliczniusi!!! Jak patrze na Wasze fotki to też już chce bobo mieć przy sobie.
    Sylwia lubię za trafność diagnozy. Pamiętaj, że stres też podnosi poziom glukozy więc teraz odpoczywaj i się nie stresuj.

    Ja pękam z dumy bo pierwszy raz udało mi się uszyć na maszynie prześcieradło :D Jutro robię literki z imionami do pokoiku.
    U mnie pogoda dzisiaj była burzowa i nawet w mieszkaniu zrobiło się przyjemnie chłodno.

    Kolorowych snów!

    aisa, magdzia26, Rucia, Strażaczka90, Dodi, Fedra lubią tę wiadomość

  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 31 lipca 2014, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobranoc kolezanki szklanki ;-)

    aisa, magdzia26, Strażaczka90, Fedra lubią tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 31 lipca 2014, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaaaaaaaaaa kochane smigamy na urlop i na maraton Ślubów wiec do usłyszenia we Wrzesniu !!!!!

    magdzia26, Strażaczka90, Rucia, anka_a, sylwia1985, aisa, Blondi22, Selena, Dodi, Fedra lubią tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • anka_a Autorytet
    Postów: 608 1585

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie!
    Pogoda dziś odświeżająca i rześka :D pora na ruszenie się z domu!

    magdzia26, aisa, Strażaczka90, Fedra lubią tę wiadomość

  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry dziewuszki- u mnie narazie chlodek- nareszcie

    magdzia26, aisa, Strażaczka90, Fedra, anka_a lubią tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam witam :) u mnie też troszkę chłodniej :D
    Muska jak tam sytuacja?
    Dodi, Fedra odezwijcie się jak wasze samopoczucie?
    Ja właśnie juz po wizycie w szpitalu na razie wyniki w normie :D za tydzień powtórka i chyba już tak do końca ciąży mnie czeka klucie co tydzień... ale to 100 razy lepsze niż lezenie w szpitalu wiec nie marudze :D

    aisa, Blondi22, sylwia1985, Effcia28, Dodi, Fedra, anka_a lubią tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia, super informacje przynosisz :D Cotygodniowe kłucie nie brzmi ciekawie ale faktycznie o niebo lepiej od pobytu w szpitalu!

    Kaja, udanego urlopowania. Uwielbiam Francję, opij się wińskiem ;)

    Anka, to Ty niezła zdolniacha jesteś, prześcieradło i literki z imionami - super sprawa :)

    magdzia26, Kaja, Dodi, Fedra, anka_a lubią tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia no zobaczymy jak to bedzie z tym piciem hehehe no ktos musi być trzeźwy przy Marcelu ;-) spoko jakoś ogarnę temat :-) oby tylko lot przespal , ale spr za kilka godzin !!

    aisa, magdzia26, Fedra, anka_a lubią tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaja wrote:
    Asia no zobaczymy jak to bedzie z tym piciem hehehe no ktos musi być trzeźwy przy Marcelu ;-) spoko jakoś ogarnę temat :-) oby tylko lot przespal , ale spr za kilka godzin !!
    Daj znać raz na jakiś czas żebyśmy wiedziały, że nie zaginęłaś w akcji :P
    Spokojnego lotu! :)

    magdzia26, Fedra lubią tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdzia26 wrote:
    Witam witam :) u mnie też troszkę chłodniej :D
    Muska jak tam sytuacja?
    Dodi, Fedra odezwijcie się jak wasze samopoczucie?
    Ja właśnie juz po wizycie w szpitalu na razie wyniki w normie :D za tydzień powtórka i chyba już tak do końca ciąży mnie czeka klucie co tydzień... ale to 100 razy lepsze niż lezenie w szpitalu wiec nie marudze :D
    dobrze ze wyniki dobre . Ja musze sie codziennie 7 razy kluc - 3 razy insulina + 4 razy glukometrem sprawdzajac cukier ale wszystko mozna zrobic dla maluszka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2014, 20:54

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • Dodi Autorytet
    Postów: 2995 10236

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siemanko :)

    Aisko Janek przecudny of kots, buziaki :*

    Anka zdolniacha z Ciebie faktycznie jaksie sama bierzesz za takie rzeczy ;)

    Sylwia nie ma lekko przy cukrzycy, ale byle do konca ciazy ;) trsciowa Twoja to masakra, powiem raz jeszcze :-/

    Effciu jak Mloda sie miewa?

    Rutka Leon do zacalowania jest <3

    Kaja udanego urlopowania :)

    Magdziu ciesze sie, ze wyniki ok. Kamien z serca ;)

    Muska urodzilas? :D

    Blondi rosna Te Twoje pociechy :)

    Ja mam mega leniaaa przez ta pogode :-/ tzn. dwa ostatnie dni troche zelzylo ale ostatnio kapa na maksa.... Byle do konca. Boje sie co prawda ale nie moge sie doczekac kiedy Amelka bedzie z nami :)

    P. S. Fedra zapomniala zameldowac ze wybyla do mamy na wies, wiec odezwie sie pewnie wieczorem ;)

    Milego weekendu dziolszki :*

    Blondi22, magdzia26, sylwia1985, aisa, Fedra, anka_a, Strażaczka90 lubią tę wiadomość

    29.04.13(8t 2d) [*]/kolejna szansa 24.11.13relgh371jzp75q9n.png
    1995fd7a4d57bc6e.png
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodi jejku ty jeszcze tydzien i mozesz tez juz rodzic ;) kiedy to zleciało

    Muska sio na porodówke

    Sylwia wspolczuje tesciowej ;/

    Dodi, anka_a lubią tę wiadomość

    a.png
    a.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie dziewuszki- upal od rana. Wlasnie przyjechalam od klientek bo mialam 4 makijaze slubne.Kurcze wymeczylam sie okropnie ale teraz weekend odpoczynku

    milego dzionka

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry...
    Przeczytalam wszystko ale wybaczcie nie mam sily odnosic sie :/
    Tak bylam u mamy na wsi a tam brak zasiegu...
    U mnie do czwartku bylo ok we czwartek dostalam plamien pojawila sie krew do wieczora przeszlo ale w piatek przezylam koszmar...
    O 11 poczulam cieplo miedzy nogami w pierwszej chwili pomyslalam ze to lutinus mi sie wylewa poszlam do toalety a tam na podpasce krew siadam na wc i dalej sie leje... wyszedl ze mnie kawalek tkanki lub czegos moja mama ocenila to spokojnym okiem ze to nie dzidzia... potem sie uspokoilo i bylo brazowe plamienie niestety wieczorem byla znowu krew i w nocy tez ale na szczescie do teraz jest cisza leze caly czas i odpoczywam...
    W srode mam wizyte ale jakby znowu sie pojawi krew mam podjechac na ip albo do kliniki na usg...
    Mam brac nospe i nic nie robic... nie bol mnie plecy ani brzuch wiec na razie nie panikuje...

    Pozdrawiam wszystkie przesylajac chlodny wiaterek...

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
‹‹ 5536 5537 5538 5539 5540 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ