X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podeślijcie trochę pogody :)

    Muszę Wam powiedzieć, że zadowolona dziś jestem bo udało się mojej siostrze złożyć dokumenty potrzebne do umiejscowienia aktu urodzenia Jasia. Już wcześniej złożyła ale się czepili jednego i trzeba było dosłać nowy dokument i rzecz jasna przetłumaczyć. Grunt że się wreszcie udało :)

    Sylwia, kciuki będą. Napisz po wizycie co słychać u Młodziana ;)

    Fedra, Blondi22, anka_a, Selena, Dodi, plemniczka lubią tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia1985 wrote:
    Dzien dobry.Dzis mam wizyte u gina- trzymajcie kciukaski
    o to czekamy na wiesci ;)

    a.png
    a.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdaje relacje z wizyty u gina

    Maluszek zdrowy ulozony glowka do dolu ( nadal synek) szyjka delikatnie skrocona , ilosc wod plodowych w normie. Wazy 2040 gram wiec duzy chlop i jest starszy o 8 dni. Okazalo sie ze mam grzybice i przepisal mi globulki dopochwowe. Zapytalam sie go o zwolnienie czy jesli bym przyszla 3 wrzesnia to czy mi da bo jest mi juz bardzo ciezko w pracy a on odpowiedzial ze ciaza nie jest zagrozona i mi nie da- tak czulam. Wyznaczyl mi wizyte na 17 wrzesnia bo idzie na urlop pod koniec sierpnia, wiec pytam sie go czy wowczas jak przyjde czy mi juz da a on ze wtedy pomyslimy- ale sie wkurzylam bo teraz nie wiem co robic. W pracy mowilam ze od wrzesnia ide na zwolnienie zreszta dziwia sie ze jeszcze pracuje. Dziwny ten gin i teraz musze kombinowac do 17 skad wziasc zwolnienie

    Plusem jest to ze jest mega dokladny zawsze siedze u niego 40 minut dzis rowniez ale jestem zla o to zwolnienie bo coz teraz robic?

    aha i mam kilo mniej przez ta dietke waze 61 kg czyli od poczatku ciazy przytylam 6 kg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2014, 20:51

    Fedra lubi tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • Dodi Autorytet
    Postów: 2995 10236

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ło matko, ale tu tłoczno :P

    Dobry dzień :) ale megaaaa deszczowy :/


    Sylwia młody rośnie super, Twojej wagi też tylko pozazdroscić :) Lekarz niestety śmieszny, że nie chce Ci dać zwolnienia :/ wydaje mi się, że jeśli pójdziesz np do internisty to bez problemu dostaniesz.

    Muska zarzuciłabyś dwa słowa o porodzie i nowej sytuacji ;)

    Miłego dnia :*

    aisa, Fedra lubią tę wiadomość

    29.04.13(8t 2d) [*]/kolejna szansa 24.11.13relgh371jzp75q9n.png
    1995fd7a4d57bc6e.png
  • anka_a Autorytet
    Postów: 608 1585

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!
    No Sylwia to super, że z maluszkiem wszystko ok. Co do L4 to śmieszny lekarz...

    Umyłam wczoraj okno a dziś leje i jest zimno :( ech ide pić kawkę bo zaraz zasnę...

    aisa, Fedra lubią tę wiadomość

  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)

    A u mnie dziś słońce ładne świeci :)

    Poza tym kopiuje (taki ze mnie leń ;) wypowiedzi Dodi co do panującego tutaj tłoku, postu do Sylwii i prośby do Muski

    Fedra lubi tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • Dodi Autorytet
    Postów: 2995 10236

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka u mnei to standard jak okna umyję albo auto -> zawsze leje :/

    Aisko fajnie, ze teraz dla odmiany u Was pogoda :) no niemożliwy z Ciebie leniuch dzisiaj :P

    aisa, Fedra, anka_a lubią tę wiadomość

    29.04.13(8t 2d) [*]/kolejna szansa 24.11.13relgh371jzp75q9n.png
    1995fd7a4d57bc6e.png
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzien dobry

    u nas dzis zimno i pochmurno bleee nie lubie takiej pogody

    Sylwia zazdroszcze wagi ;)
    a co do zwolnienia ja bym poszla prywatnie i bys dostala na pewno

    aisa, Fedra, anka_a lubią tę wiadomość

    a.png
    a.png
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo prywatnie pójść albo do internisty i normalnie powinien dać
    No u mnie wreszcie nie wieje, wczoraj tak paskudnie było że na spacer nie poszłam bo by mnie chyba z wózkiem zwiało :/

    Dodi, moim zwyczajem mogłabym strzelić długiego posta ale się jeszcze na takiego nie uzbierało :P

    Dodi, Fedra, anka_a lubią tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A propo mycia okien widziałam ostatnio fajne urządzenie firmy Kärcher, sąsiadka takie ma i dość często z nim śmiga.

    Musze pochwalić me dziecię. Dziś miał pierwszą samodzielną noc w łóżeczku. Wcześniej spał w kołysce, ale za duży już się robił. Marudził wieczorem dwa razy a nocne pobudki na karmienie już ok.

    Dodi, Selena, Fedra, anka_a, Blondi22, plemniczka lubią tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • Dodi Autorytet
    Postów: 2995 10236

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to Ty lepiej kochana faktycznie nie wychodź jak takie zawieruchy :/

    myślisz, że przy tej ilości odwiedzających forum zebrałoby Ci sie na mega posta? :P

    aisa, Selena, Fedra, anka_a lubią tę wiadomość

    29.04.13(8t 2d) [*]/kolejna szansa 24.11.13relgh371jzp75q9n.png
    1995fd7a4d57bc6e.png
  • Dodi Autorytet
    Postów: 2995 10236

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aisa wrote:
    A propo mycia okien widziałam ostatnio fajne urządzenie firmy Kärcher, sąsiadka takie ma i dość często z nim śmiga.

    Musze pochwalić me dziecię. Dziś miał pierwszą samodzielną noc w łóżeczku. Wcześniej spał w kołysce, ale za duży już się robił. Marudził wieczorem dwa razy a nocne pobudki na karmienie już ok.


    eeee..... no to super :) pogratulować Jankowi samodzielności :*
    a propo Karchera to mam taki i jestem zadowolona bo mycie okien idzie w trymiga a potem tylko na sucho przetrę, fajna sprawa :D

    aisa, Selena, Fedra, anka_a lubią tę wiadomość

    29.04.13(8t 2d) [*]/kolejna szansa 24.11.13relgh371jzp75q9n.png
    1995fd7a4d57bc6e.png
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodi, no to mnie zachęciłaś do tego sprzętu. Chyba trzeba będzie zainwestować w ten wynalazek ;)

    Co do posta to będzie trudno, ale mogę się postarać :P

    Dodi, Fedra lubią tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • Dodi Autorytet
    Postów: 2995 10236

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aisko ja co prawda dostałam go na urodziny i nawet nie sprawdzalam ile kosztuje, ale warto zainwestować bo naprawdę oszczędność czasu spora ;)

    Wiesz.... ja nie chce Cię podpuszczać z tym postem, ale ciekawa jestem czy dasz radę :P

    aisa, Selena, Fedra, anka_a lubią tę wiadomość

    29.04.13(8t 2d) [*]/kolejna szansa 24.11.13relgh371jzp75q9n.png
    1995fd7a4d57bc6e.png
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niach niach, przyjmuje wyzwanie ;)
    Chwilowo zabiorę się na spacer a potem popełnię dłuuuugiego posta :D

    magdzia26, Dodi, Fedra, anka_a lubią tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej....
    Sylwia idź prywatnie dostaniesz zwolnienie od ręki.Moja gin od razu daje jak ciąża potwierdzona a chodzę prywatnie.

    Mam dwa dni wolne;p bycze się...ide zaraz ćwiczyć i na rower ;p

    do później..pozdrawiam każdą z osobna

    Selena, magdzia26, Dodi, Fedra, anka_a lubią tę wiadomość

  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) u nas też dzis pada...siedzimy w domu..Kacpi sobie śpi :) a ja mam chwilowy brak zajęcia ...dosłownie sie nudze ;)

    Blondi jak tam rezultaty ćwiczeń? :) ja zrezygnowałam..nie bardzo mam czas...zwłaszcza teraz jak sama Kacperkowi gotuje obiadki :) a do tego i tak chudne cały czas.... ostatnio znowu musiałam dziurke w pasku dorobić żeby mi spodnie z tyłka nie spadły :/ ...i to juz druga dziurka w ciągu niespełna 2 miesięcy...

    Kaja super widoczki :) też tak chce ;)

    Dodi jak tam ? :) czekam na Twoje dziecie równie mocno jak na moją chrześnice u siostry :) kto wie ;) może urodzicie tego samego dnia ;)

    Sylwia super że z małym ok :) ale dziwne ze lekarz nie chce dać ci zwolnienia.. ja bym poszła prywatnie albo do internisty :)

    Anka ja też za niedługo planuje mycie okien :) musze sie za to zabrać pzred powrotem do pracy..a to juz 26 września...szok jak ja dam rady bez małego a on beze mnie..niestety jest strasznie przywiazany do mnie.. i zaraz płacze jak go ktoś inny bierze a mnie widzi..zaraz wyciąga rece do mnie zebym go wzięła...od wczoraj babcia przychodzi na troche w ciągu dnia żeby sie do niej przyzwyczajał...ale czarno to widze....

    Aisko daj troche tego słonka ;) Fajnie że malutki ładnie śpi i taki samodzielny :) my z tym też nie mamy problemów :) Kacperek nawet już sam zasypia :) a no i ja tez czekam na tego posta ;)

    Miłego dnia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2014, 11:11

    Strażaczka90, magdzia26, Fedra, aisa, anka_a, Dodi, Blondi22 lubią tę wiadomość

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewuszki ja mialam bezsenna noc. U mnie dzis chlodek i deszczyk pada

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia1985 wrote:
    Zdaje relacje z wizyty u gina

    Maluszek zdrowy ulozony glowka do dolu ( nadal synek) szyjka delikatnie skrocona , ilosc wod plodowych w normie. Wazy 2040 gram wiec duzy chlop i jest starszy o 8 dni. Okazalo sie ze mam grzybice i przepisal mi globulki dopochwowe. Zapytalam sie go o zwolnienie czy jesli bym przyszla 3 wrzesnia to czy mi da bo jest mi juz bardzo ciezko w pracy a on odpowiedzial ze ciaza nie jest zagrozona i mi nie da- tak czulam. Wyznaczyl mi wizyte na 17 wrzesnia bo idzie na urlop pod koniec sierpnia, wiec pytam sie go czy wowczas jak przyjde czy mi juz da a on ze wtedy pomyslimy- ale sie wkurzylam bo teraz nie wiem co robic. W pracy mowilam ze od wrzesnia ide na zwolnienie zreszta dziwia sie ze jeszcze pracuje. Dziwny ten gin i teraz musze kombinowac do 17 skad wziasc zwolnienie

    Plusem jest to ze jest mega dokladny zawsze siedze u niego 40 minut dzis rowniez ale jestem zla o to zwolnienie bo coz teraz robic?

    aha i mam kilo mniej przez ta dietke waze 61 kg czyli od poczatku ciazy przytylam 6 kg

    Ciesze się że z dzidzią wszystko ok a co do zwolnienia proponuje isć do rodzinnego wystawi Ci bez problemu powiedz ze juz czujesz sie słabo ze masz taką a nie inną prace jakby się zapytał (choć watpie) czemu Ci gin nie przepisał to powiesz ze jest na urlopie a w sumie teraz się zaczęłaś gorzej czuć...

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry...

    dzisiaj też pada chyba za dużo słońka przesłałam do Aiski :P

    nie wiem czy Wam pisałam ale od początku ciaży przytyłam tylko 1kg i się zastanawiam czy nie za mało... co prawda podobno ciało mi się zmieniło i brzuszek jest bardziej ciazowy ale nie wiem czy nie za mało przytyłam chociaż wiem ze mam nadwage lekką bo obecnie waze 76 kg...

    ehhh czy ja się zawsze musze wszystkim przejmowac buuu

    gratuluje Jankowi samodzielności <3

    Muska to pewnie ogarnia temat z maleństwem w domu choć mam nadzieje ze wszystko w pożądku u nich mimo ze nic nie pisze...

    moje okna nie umyte od miesięcy więc jak ktos ma ochote to zapraszam przy okazji moze mi posprzątać w mieszkaniu i ugotowac obiad :P

    nie wiem czy mam lenia czy to przez ciśnienie ale nic mi się niechce jutro mam mieć gości maja być dwa dni nie wiem jak to przezyje :/ no i jutro też badania krwi i może jakiś sklep zachacze bo nie mam już w czym chodzić a zimno się robi a ja nie mam co na tyłek włożyć...

    Wosebko jak to fajnie ze nic robić nie musisz a chudniesz i ciesz się że nie masz co robic na razie bo za chwile pewnie coś się na horyzoncie pojawi ;)

    Dodi, aisa, magdzia26, Strażaczka90 lubią tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
‹‹ 5556 5557 5558 5559 5560 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ