X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 23 września 2014, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondi roznica duza :)

    Rucia ale duzy kawaler :)

    Rucia, Blondi22 lubią tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, ja do Kai:) wyczytałam na którymś z wątków ze masz do odsprzedania clo czy aktualne?

    Kaja lubi tę wiadomość

  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 23 września 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak aktualne !!!

    becky lubi tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 23 września 2014, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    becky wrote:
    hej, ja do Kai:) wyczytałam na którymś z wątków ze masz do odsprzedania clo czy aktualne?


    jak zainteresowana to na priv :-)

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaja wysłałam zaproszenie:) pogadamy na priv

    Kaja lubi tę wiadomość

  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 24 września 2014, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry dziewczynki chcialam sie z wami pozegnac. Niestety moje starania o dziecko dobieglo konca wraz z dzisiejszym negatywnym testem.To byla nasza ostatnia proba . Ten etap zamknol sie nam na zawsze :(. Za kazda z was jednak trzymam kciuki i zycze abyscie zobaczyly na tescie upragnione dwie kreseczki. Za dziewczynki ktore juz pod serduszkiem nosza swoje dzieciatka zycze lekkich i szybkich porodow. Dziekuje wam za mile i cieple slowa i ze zawsze mozna bylo liczyc na wasze wsparcie w trudnych chwilach.

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 24 września 2014, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mala29- trzymaj sie cieplutko i zagladaj do nas :)

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 24 września 2014, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwiu Przykro mi ale nie mam sily na zagladanie gdzie kolwiek. Jak cos to jestem jeszcze przez jakis czas na pivf a potem konto usuwam. To juz nie moja bajka za bardzo to wszystko boli. Nie obraz sie ale raczej juz nie bede tu bywac.

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 24 września 2014, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała pamietaj nigdy nie mów nigdy męża kuzynka 10 lat wali i sie udało :-) jak Cie to spotka dawaj do nas !!!!!!! Buzaki życzę Ci Tego

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 24 września 2014, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mala29_ wrote:
    Dzien dobry dziewczynki chcialam sie z wami pozegnac. Niestety moje starania o dziecko dobieglo konca wraz z dzisiejszym negatywnym testem.To byla nasza ostatnia proba . Ten etap zamknol sie nam na zawsze :(. Za kazda z was jednak trzymam kciuki i zycze abyscie zobaczyly na tescie upragnione dwie kreseczki. Za dziewczynki ktore juz pod serduszkiem nosza swoje dzieciatka zycze lekkich i szybkich porodow. Dziekuje wam za mile i cieple slowa i ze zawsze mozna bylo liczyc na wasze wsparcie w trudnych chwilach.
    Kochanie!! tempka wysoka może na testa za wczesnie!!!! nie odchodź;C

    WITAM WAS

  • anka_a Autorytet
    Postów: 608 1585

    Wysłany: 24 września 2014, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała :* Obyś kiedyś miała miłą niespodziankę bo życie potrafi zaskakiwać :*

  • a-koczek Autorytet
    Postów: 3515 7998

    Wysłany: 24 września 2014, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie
    Madzia wiem ze na tym etapie to troszke denerwuje ale rodzisz już

    magdzia26 lubi tę wiadomość

    zpbnej28qs8fkan8.png

    1usa3e5eq41xekf3.png[/link]
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 24 września 2014, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej

    Mała ja wierze ze ten cud i ciebie spotka ;****

    Madzia jak tam sprawy porodowe ;) he

    magdzia26 lubi tę wiadomość

    a.png
    a.png
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 24 września 2014, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety na razie nijak dziewczynki ;)
    wczoraj nawet wykorzystałam swojego P mysłałam że się coś ruszy a tu dooopa :P nawet moje przepowiadające skurcze znikły po wczorajszym... chyba mój syn czeka na grudzień :P
    ani widu ani słychu żeby coś miało zacząć się dziać...oby tylko ominęło mnie wywoływanie :/

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 24 września 2014, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mala29_ wrote:
    Sylwiu Przykro mi ale nie mam sily na zagladanie gdzie kolwiek. Jak cos to jestem jeszcze przez jakis czas na pivf a potem konto usuwam. To juz nie moja bajka za bardzo to wszystko boli. Nie obraz sie ale raczej juz nie bede tu bywac.
    oczywiscie zrobisz jak uwazasz ale bedzie nam Ciebie brakowalo :(

    a moze rzeczywiscie powinnas odpoczac od forum i wykresow i wrocic do nas z dobra wiadomoscia- mam nadzieje ze tak wlasnie bedzie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2014, 12:42

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała :( Tak strasznie mi przykro. Mam głęboką nadzieję, że kiedyś stanie się cud, i zostaniecie rodzicami. Trzymaj się cieplutko :(

    Dzięki dziewczyny za życzenia do Leonka :)

    Miłego dnia Wam życzę :)

  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 24 września 2014, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekujeza dziewczynki mile slowa.

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • kopciuszek126 Autorytet
    Postów: 984 2409

    Wysłany: 24 września 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczynki!
    zaglądam tu do Was chyba po miesięcznej przerwie i nie wiem za bardzo o czym pisałyście bo nie mam dostępu do neta codziennie ani nie mam za bardzo czasu...właśnie piszę ze służbowego tableta mojego m. W nowym domku jest fajnie,ale jest ciągle mnóstwo roboty,sprzątania...Wkurwia mnie też samotność :( siedzę sama z TYmkiem, który dziś właśnie skończył 10 miesięcy i zamiast z dnia na dzień powinien być mądrzejszy to jest coraz gorszy...Przechodzi samego siebie, jest okropny-to moja kula u nogi...nie mogę odejść od niego na krok, bo jak zejdę mu na sekundę z oczu to zaraz ryk w niebogłosy, usmarka się-masakra. jak jestem w kuchni to pędzi do mnie i wspina się po nogach i po robocie-nic nie mogę zrobić,to jest okropne :( Cypruś taki nie był. Na dodatek od tego tygodnia mąż pozbawił mnie samochodu-jeździ nim do pracy i do końca października jestem uziemiona z TYmkiem i jak nie wyląduje w wariatkowie to będzie dobrze. Jestem załamana tą sytuacją, bo jakbym miała samochód to chociaż co drugi dzień byłabym u mamy i mały miałby kontakt z ludźmi a nie tylko ze mną! JUtro wywiadówka u Cypka-aż się boję :( bo w tamten piątek byłam w szkole bo pani chciała porozmawiać o Cyprianie, że niegrzeczny się zrobił itp.No i powiedziała,ze jest strasznie powolny...martwi mnie to,ale jak mamy sobie z tym poradzić?jest dokładny i to ona chwali, wiedzę ma bardzo dużą a wręcz określiła,że jest bardzo mądry ale ta jego powolność mnie dobija...jak się dorobimy sowjego internetu to wtedy mam nadzieje,że powróce do Was na zawsze ;) i zdjęcia pokażę :).

    Leonku zdrówka od cioci i TYmcia:)
    Mala-BUziaki i ja też mam nadzieje,ze wrócisz z czaderskimi wiadomościami kiedyś na forum :)
    Blondi-super wyglądasz :)
    Madzia szybkiego i szczęśliwego porodu i dla Sylwii również tego samego życzę :)
    TO chyba tyle co przeczytałam z ostatnich dwóch stron.
    Uciekam na fb na chwilę i suszyc włosy bo jutro do szkoły.Buziaki dla wszytskich

    Blondi22, Dodi, magdzia26 lubią tę wiadomość

    1usasg1812jvvfe2.png

    bhywanlihyvyaglb.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 25 września 2014, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzien dobry dziewuszki - milego dnia wam zycze. Ja na 9 ide do kosciola bo tesciowa zamowila msze o ,, szczesliwy porod i zdrowe dziecko,, wiec trzeba sie troszke pomodlic.

    Dzis mam ciaze donoszona :)

    anka_a, a-koczek, kiti, Dodi, Sandraa, magdzia26 lubią tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 25 września 2014, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kopciuszek126 wrote:
    cześć dziewczynki!
    zaglądam tu do Was chyba po miesięcznej przerwie i nie wiem za bardzo o czym pisałyście bo nie mam dostępu do neta codziennie ani nie mam za bardzo czasu...właśnie piszę ze służbowego tableta mojego m. W nowym domku jest fajnie,ale jest ciągle mnóstwo roboty,sprzątania...Wkurwia mnie też samotność :( siedzę sama z TYmkiem, który dziś właśnie skończył 10 miesięcy i zamiast z dnia na dzień powinien być mądrzejszy to jest coraz gorszy...Przechodzi samego siebie, jest okropny-to moja kula u nogi...nie mogę odejść od niego na krok, bo jak zejdę mu na sekundę z oczu to zaraz ryk w niebogłosy, usmarka się-masakra. jak jestem w kuchni to pędzi do mnie i wspina się po nogach i po robocie-nic nie mogę zrobić,to jest okropne :( Cypruś taki nie był. Na dodatek od tego tygodnia mąż pozbawił mnie samochodu-jeździ nim do pracy i do końca października jestem uziemiona z TYmkiem i jak nie wyląduje w wariatkowie to będzie dobrze. Jestem załamana tą sytuacją, bo jakbym miała samochód to chociaż co drugi dzień byłabym u mamy i mały miałby kontakt z ludźmi a nie tylko ze mną! JUtro wywiadówka u Cypka-aż się boję :( bo w tamten piątek byłam w szkole bo pani chciała porozmawiać o Cyprianie, że niegrzeczny się zrobił itp.No i powiedziała,ze jest strasznie powolny...martwi mnie to,ale jak mamy sobie z tym poradzić?jest dokładny i to ona chwali, wiedzę ma bardzo dużą a wręcz określiła,że jest bardzo mądry ale ta jego powolność mnie dobija...jak się dorobimy sowjego internetu to wtedy mam nadzieje,że powróce do Was na zawsze ;) i zdjęcia pokażę :).

    Leonku zdrówka od cioci i TYmcia:)
    Mala-BUziaki i ja też mam nadzieje,ze wrócisz z czaderskimi wiadomościami kiedyś na forum :)
    Blondi-super wyglądasz :)
    Madzia szybkiego i szczęśliwego porodu i dla Sylwii również tego samego życzę :)
    TO chyba tyle co przeczytałam z ostatnich dwóch stron.
    Uciekam na fb na chwilę i suszyc włosy bo jutro do szkoły.Buziaki dla wszytskich
    oj moj kuba w zerowce tez jest powolny ale za to bardzo doklany i to dla mnie sie liczy ;) tak szybciej juz robi niz w p-kolu

    a.png
    a.png
‹‹ 5590 5591 5592 5593 5594 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ