X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 31 października 2014, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uuuu Madzia no to witamy w klubie :-) skoku ehhh ,ale damy radę !!!!

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 1 listopada 2014, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czołem

    Żbiku, very nice że hormony są ok :)

    Kaja, faktycznie błyskawicznie naprawili spacerówkę, super!
    Dobrze, że dziś sprawdziłaś wszystko bo by jutro było zdziwko na cmentarzu. Ludzie to jednak są czasem chamowaci i leniwi, żeby do kosza nie podejść..

    Gocha, dobre podejście do sprawy. Może będzie impuls do zmiany pracy i w ogóle a może w poniedziałek na spotkaniu z prezesem jakiś awansik wpadnie ;)
    Ale że nie będziesz z nami nadawać z pracy to buuu :(

    Magdzia, jeszcze trochę i się Niko wyreguluje z lepszym spaniem w nocy i na pewno będzie grzeczniejszy.

    Koczku, jak dzisiejsza noc, psinka wciąż taka wyrywna na dwór?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2014, 09:21

    Fedra, magdzia26, Dodi, Strażaczka90, anka_a lubią tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 1 listopada 2014, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dzis sama w domku- maz pojechal z tesciami na cmentarz. Jutro pewnie wybierzemy sie do moich rodzicow jak wszystko dobrze pojdzie - bo trzeba odwiedzic groby a zreszta przed wczoraj moj tato mial 50 urodzinki a mama wczoraj 49 urodzinki a dziadek wczoraj 75 urodzinki - wiec pasuje pojechac z prezencikiem i zyczonkami. Nikus tez jest z pazdziernika- hihihih wiec wszyscy pazdziernikowcy


    moj mezus byl wczoraj zalatwiac w kosciele chrzest i kurcze nie wiedzialam ze tyle papierologi jest- malego mamy zamiar ochrzcic w drugi dzien swiat w grudniu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2014, 10:33

    plemniczka, Strażaczka90, anka_a lubią tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 1 listopada 2014, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry ja tak na szybko...

    Cukrzycy nie mam chyba choc wyniki jakies dziwne po godzinie 126 a po dwoch spadlo tylko do 118 no coz bede wiedziec wicej we wtorek :)

    Magdzi cisze sie ze znalazlas sile i pomoc :)

    Aiso super ze bdziesz miec takie zacne odwiedziny w postaci Zbikowej rodziny :)

    Wybaczcie ale wiecej nie napisze bo jestem padnieta po dniu wczorajszym...

    Zapalam swiatelko za wszystkich ktorzy payrza na Nas z gory [*]

    plemniczka, Strażaczka90, aisa, mauysia, anka_a lubią tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 1 listopada 2014, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejo;D

    Nadrobie póxniej..teraz jadymy na cmentarz...później na obiad ;p

  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 1 listopada 2014, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gocha04 wrote:
    Selena to faktycznie jakoś tak mu w kratę wychodzą. Śmiesznie, ale najważniejsze, żeby były docelowo proste i zdrowe.

    Magdzia okaże się przy ważeniu czy twoje mleko mu wystarcza, ale będzie dobrze.

    Sylwia to jak plan nie działa to co będziecie znów szorować do pediatry? A może tak jak dziewczyny pisały wcześniej do kobiety od laktacji?

    Jednak samemu w domu ćwiczyć to jest trochę niebezpieczne jak czytam, że Chodakowska szkodzi na kolana. Nie zawsze też ćwiczenia są poprawnie wykonywane i może dlatego stawy przy nich siadają.
    Teraz ćwiczę na maszynach Milon http://www.milon.pl i bardzo polecam, bo trener jest non stop z ćwiczącymi, a przy ograniczonej ilości osób ma czas, żeby podejść do każdego i go poprawić jak coś źle robi, albo ze zmęczenia robi niepoprawnie.


    ja te swoje kolano tez załatwiłam sobie jej ćwiczeniami.Co do mojejgo wzrostu to mam 160 wzrostu waga 48 kg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2014, 13:23

  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 1 listopada 2014, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strazaczka no to ja mam z wagi odwrotnosc twojej buuuuu a wzrost 170 i wagi 84 kg a zawsze mialam 69 kg i cos trzeba z tym zrobic bo zakleje wszystkie listra w domu !!!!!

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 1 listopada 2014, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was !!!

    Unas sstado ludzi pielgrzymi jak na cmentarzu tylko brakuje zniczow i kwiatow hehehehehehehehehe minus mieszkania przy cmentarzu :-/

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 1 listopada 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej,

    o nie Aisa, wystarczy mi awansów. Nie chce mieć z nimi już nic wspólnego. I wcale nie było by mi źle gdybym już tam nie musiała chodzić. Wtedy szybciej bym się ogarnęła i coś zaczęła działać przyjemniejszego.

    W wawie koło cmentarzy też się dzieje, na starość trzeba będzie stąd spierniczać.
    I tak w ogóle to czerwona czekała na wyśmienity dzień na odwiedziny.

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 1 listopada 2014, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gocha wes nie lubie twojej czerwonej inwazji mogła juz cie nie napadac przez 9 miesięcy ,ale jak już napadla to oby ostatni raz przez 9 miesiecy!!!!

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 1 listopada 2014, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcel mial dziś dzien Adoracji jego osoby 45 os mialo go na rękach byl przeszczesliwy ,a jakie miny robił jak odchodzili az zerkal za nimi heheh ,ale zmeczona jestem na maksa ,a to moje dziecię dopiero teraz padło po walce z mlekiem !!!!!



    Shaguniu ,Malysz,Rucia i inne matki mam pytanie ile powinno wypijać dziecko 6 miesieczne bo ta walka z tym mlekiem jest koszmarna ????bo ile ja go wylewam prawie 70% w depresje wpadnę

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 2 listopada 2014, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia1985 wrote:
    ja dzis sama w domku- maz pojechal z tesciami na cmentarz. Jutro pewnie wybierzemy sie do moich rodzicow jak wszystko dobrze pojdzie - bo trzeba odwiedzic groby a zreszta przed wczoraj moj tato mial 50 urodzinki a mama wczoraj 49 urodzinki a dziadek wczoraj 75 urodzinki - wiec pasuje pojechac z prezencikiem i zyczonkami. Nikus tez jest z pazdziernika- hihihih wiec wszyscy pazdziernikowcy


    moj mezus byl wczoraj zalatwiac w kosciele chrzest i kurcze nie wiedzialam ze tyle papierologi jest- malego mamy zamiar ochrzcic w drugi dzien swiat w grudniu
    u nas nie ma duzo papierow tylko chrzestni musza dac papier a my akt urodzenia Izy. a my chrxcimy 28grudnia bo w swieta nie ma juz sal na impreze wolnych

    a.png
    a.png
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 2 listopada 2014, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja np teraz od niedawna wypija 150 mleka a tak ledwo 120ml miesciła

    a.png
    a.png
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 2 listopada 2014, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc :)

    Malo pisze ale wszytsko czytam. Ostatnio mam niewiele czasu wolnego, mąż od 2 tygodni u Niemców siedzi i wszytsko na moim łbie jest :/ dom, dziecie, praktyki, studia i wszytsko co temu towarzyszy, MASAKRA. Podziwiam samotne matki.

    Sylwia nie ma czegoś takiego jak niewartościowe mleko, kurde jak mnie wkurza niekompetencja lekarzy! mleko mamy zawsze jest dostosowane do potrzeb dziecka, chodzby mama odzywiala sie trawą, bedzie miala mleko dobre dla dziecka, to jej organizm ucierpina tym, ale nie dziecko bo ono wysśnie z matki to co najlepsze. Bardzo bardzo czesto takie maluchy non stop wisza na cycku, trzeba przeczekac i tyle. Przystawiaj malego niech ssie, niech pobudza laktacje. A ze ty sie nie wyśpisz - trudno, to minie. Dajesz mu smoczka? spróbuj jak go nakarmisz z dwóch piersi dac smoczek a nie mm, skoro chcesz karmić piersią.

    Magda ale sie ciesze ze tak ladnie laktacja Ci sie rozkrecila.

    Zbiku dziwna sprawa z tym progesteronem... a moze jeszcze raz ich dopytaj o ten wynik, moze sie pomylili z podaniem terminu.

    Gosiu wiesz szkoda ze nie udalo sie w tym cyklu, ale dobrze ze @ w koncu przybyla, najgorsze takie przeciąganie.

    Blondi zdrówka!

    Mauysiu przykro mi z powodu wypowiedzonka :/ ale nie ma tego zlego... pewnie ostatecznie dobrze na tym wyjdziesz :)

    Fedri super ze nie masz cukrzycy :) czekam niecierpliwie na fote brzucholka

    Selenko Kacpi chodzi do żlobka?

    Aga trzymam kciuki za prenatalne badanie :) moja kolezanka urodzila synka z rozszczepem wargi i podniebienia. Aby taki problem sie pojawil muszą byc dwa czynniki genetyczne i palenie papierosów w ciązy... ty nie palisz, nie pijesz nic a nic prawda? na pewno bedzie wszystko dobrze.

    Anka super ze Ada tak ladnie braciszka zaakceptowala :)

    Kfjatuś milo Cie znowu czytac :) Pismaczku :*

    Dodi brawo dla dzielnej Amelki, a jak tam ogolnie u was? tatuś zajmuje sie malą duzo?

    Aiska obstawiam Żbika, pokaz świeze zdjecie synka :)

    Ojej widze ze wszystkie które cwiczyly z Chodakowską mają problemy z kolanami, a dobrze wiedziec, bo sama sie zastanaiwam czy cos nie zacząc cwiczyc, ona w takim razie odpada. Mi waga wzrosla do 58kg :/

    Aga jak najbardziej moze to byc faldka od ciązy, ja tez juz mialam taka faldke ciążową na twoim etapie, o tu fota z 12 tygodnia :)

    2b1860f4536e3ab8m.jpg


    Fedra, magdzia26, Strażaczka90, Selena, Dodi, aisa, Pismak, Blondi22, mauysia, sylwia1985, anka_a lubią tę wiadomość

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 2 listopada 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaju dzieci pół roczne mogą róznie zjadac... na mleku niby informacja jest ze 210ml, ale moja 9miesieczna teraz dziewczynka nawet tyle nie wcisnie. Jak miala pół roku zjadala 120 ml, ale chlopczyki moga wiecej jesc. A ile je twj maly? i jak czesto?

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 2 listopada 2014, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)
    My dzisiaj byliśmy na usg bioderek i wszystko dobrze :) Niko waży 4735 g :) wiec chyba rośnie ;)
    Mamy tylko problem dostał wysypki, do tego robi zielobe kupy ze sluzem (przepraszam za obrazowosc ale może któraś z mam miała taki problem?)
    Jutro idziemy do pediatry z tego co zdązyłam się zorientować to albo alergia albo infekcja i tego drugiego się obawiam ze wróciło to co było w szpitalu :(

    Kaja, mauysia, Strażaczka90 lubią tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 2 listopada 2014, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Dziewczynki:) lece nadrobić ;p

  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 2 listopada 2014, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaja wrote:
    Gocha wes nie lubie twojej czerwonej inwazji mogła juz cie nie napadac przez 9 miesięcy ,ale jak już napadla to oby ostatni raz przez 9 miesiecy!!!!
    Ja po tej 40dniowej akcje też jej nie lubię. Ale dobrze, że w końcu łaskawiec się zjawił.

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 2 listopada 2014, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć już prawie po weekendzie. Odpoczęłam tyle co nic, bo cały czas mam w głowie pracę i mam już jej serdecznie dosyć.

    Plemniczka dokładnie, nic tak nie wqrza jak przeciągające się cykle bez nadziei na zielone. A co to M w delegacje pojechał do sąsiadów? To faktycznie masz trochę do ogarnięcia.

    Magdzia coś mi się te zielone kupki z kolkami kojarzą, ale nie wiem czy dobrze. I coś dziewczyny już o tych kupkach się rozpisywały. I super, że bioderka ok.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2014, 20:00

    magdzia26 lubi tę wiadomość

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 2 listopada 2014, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdzia26 wrote:
    Witam :)
    My dzisiaj byliśmy na usg bioderek i wszystko dobrze :) Niko waży 4735 g :) wiec chyba rośnie ;)
    Mamy tylko problem dostał wysypki, do tego robi zielobe kupy ze sluzem (przepraszam za obrazowosc ale może któraś z mam miała taki problem?)
    Jutro idziemy do pediatry z tego co zdązyłam się zorientować to albo alergia albo infekcja i tego drugiego się obawiam ze wróciło to co było w szpitalu :(


    Like tylko do wagi i bioderek !!!!

    A reszta niestety dotyczy nas Marcel tak fajdolil do 4 miesiąca przez te mleka ,ktore defakto były złe ,a co ki tylko przychodzi do głowy to skaza na białko krowie ,a ze karmisz cyckiem to dieta i eliminacja nabiału wszystkiego na jakiś czas sąsiadka tak karmila do ponad roku jak chcesz zapytam jaka diete miała !!!!!

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


‹‹ 5660 5661 5662 5663 5664 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ